İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

ibrahim'y, 10 dakika önce yazdı:

Andrey Karlov suikasti olmasaydı biz polis ihraçlarının durumu farklı olurdu sanki. Her ne kadar o o layın fetö ile alakası olmadığını düşünsemde bu fırsat olarak kullanıldı ve polislerin işleri daha da zorlaştı dönüşler için. 

birzavallı, Şimdi yazdı:
ibrahim'y, 12 dakika önce yazdı:

Andrey Karlov suikasti olmasaydı biz polis ihraçlarının durumu farklı olurdu sanki. Her ne kadar o o layın fetö ile alakası olmadığını düşünsemde bu fırsat olarak kullanıldı ve polislerin işleri daha da zorlaştı dönüşler için. 

Flash bellekte ismi de vardı sanırım değil mi?

701 KHKLI sade ve sadece insan...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba dostları...TSK dan ozellikle HvKK dan iade olanlar diger kurumlardaki gibi telefonla araniyor mu sistemde kabulu gormeden hic bilen duyan oldumu..

701 TSK-HvKK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Jon Fante Banka sendika suç sayılmalımıdır dedi köşeye çekildi o amca. Khklı lehine olması için söylediğini sanmıyorum muhakkak vardır arkasında birşeyler. Çünkü sürekli söyleyeceğini muhattaba direk söylemiyor kürsüden birşeyler ima ediyor. Türkiye ittifakı söylemine karşı bizim bir ittifakımız var o da cumhur ittifakı dediği gibi. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Falcon F-16, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba dostları...TSK dan ozellikle HvKK dan iade olanlar diger kurumlardaki gibi telefonla araniyor mu sistemde kabulu gormeden hic bilen duyan oldumu..

TSK 'dan iade haberi neredeyse hiç duyulmadı?Silahlı Kuvvetlerde, diğer kurumlarda olduğu gibi arama yapılabileceğine hiç ihtimal vermiyorum 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Malum nette geçenlerde bu konu çok konuşuldu. Bİr avukat nereden edindiyse evrakı bulmuş, twitter da paylaşmış,evrak tarihi de 2018'di yanlış hatırlamıyorsam.Şaka gibi evrak da bunlarda yanlışlıklar olabilir vs. deniliyordu.Zaten yanlışlık yaptığınız askerlerinde onurları gururları şerefleri lekesiz üniformaları aileleri çocukları anaları babaları yoktu!

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ali Babacan Ak partiden istifa etmiş kanallar alt yazı geçiyor 

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Özgür KARAGEDİK, 2 saat önce yazdı:

86DPd1.png

Ptt calisani arkadas cok guzel ? bi kesk li daha var benim bildiğim iade olan 

701 KHK - KRITER YOK- PTT AŞ.- 05.07.2019 OHAL KOMISYONU KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tecokhk, 29 dakika önce yazdı:

Ali Babacan Ak partiden istifa etmiş kanallar alt yazı geçiyor 

Bundan sonraki süreçte ne olur az çok tahmin ediyorum. Bizlere faydası olacaktır bu adımın. (yeni partinin) Ancak korkum şu ki, AKP İstanbulu kaybetmemek için neler yaptı hepimiz gördük. Fazlasının yapılmasından korkuyorum. Ülkeyi kaos ortamına çevirebilir iç karışıklıklar çıkarılabilir ve bu karkşıklardan yeniden kahraman olarak çıkmak istenilebilir. Umarım olmaz. Umarım demokratik sınırlar içerisinde olur, umarım siyasi olan bu kapışma siyasi kalır. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhabalar..672 KHK EGM ekmeği çalınanlardanım.. Bu süreçte hakkımda 2 iddianame düzenlendi..ilki benim sigortalar attıktan sonra..

https://www.google.com/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/ihrac-edilen-polis-adliye-onunde-oturma-eylemi-40474267

40 gün  cezaevi sonrası, birbuçuk sene dava süreci, adli dengesinin yerinde olup olmadığı ile alakalı istanbul a sevk 5 dakikada akli dengesi yerinde raporu ve sonunda bakın burası çok önemli!!

222 a bendinden beraat..

İkincisi ise malum cd kart sc scd, hemen yan mahkemeden ilk celsede 222 e bendinden beraat..

Bu süreçte maddi beklentisi olmayan avukatıma ve beni yalnız bırakmayan eşime teşekkürlerimi sunuyorum..

Bu arada sözde  komisyon inceleme devam.. 

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...