İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk RosedewittbukateR

Geçmiş olsun Sn MartinEden...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Mrb. 

Ben de geldim. Hayırlı olur inşallah. Beraber olmak çok güzel...

Kines Hocam, bir an sizi  evi terk eden Baba gibi hissettik .

Malum nette sizin için yorumum ise şöyleydi.

"Kines in samimi olduğuna inanıyorum. Ama gidişindeki üslup kendisinden beklediğimiz değildi. Verdiği emeğe saygı duyuyorum. Belki de bizimle paylaşamayacağı çok önemli bir gerekçesi vardır. Terkedilme duygusunda tecrübeliyiz."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 2 dakika önce yazdı:

Ayip olan sey, onca insanin nefes aliyorum adeta burda diye benimsedigi yeri oncesinde kullanicilarina, sevenlerine haber vermeden pat diye kapatmasidir. Bunu benim dile getirmem degil. Gerekcelerini bilmiyorum, henuz okumadim. Hak verirsem de burdan ozrumu de dilerim. Mevzu bu kadar basit. 

Ne gerekçesi sunacak. Kines hoca hep destek olan konumda 2 seneyi aşkındır uğraşıyor, burada karşılıklı bir ilişki yok ki bir gerekçe sunsun. Aldığın için teşekkürü borç bilmek önemli. 

672 KHK- takipsizlik-komisyon red-19. idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teacher hocam vardı gündem dışına yazan o geldi mi acaba.

677 KHK - Sağlık Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayın Admin,

1-Gündem dışı konular

2-İş arayışlarına

yönelik bir sayfa açılması tecrübe paylaşımı ve ihtiyacı olanlara önerilerde bulunma adına iyi olacağını düşünüyorum.

tşkr ederim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Esperance, 17 dakika önce yazdı:

Mrb, gündem dışı bölümü var mı? Göremedim.

Bunun için serbest forum bölümünü kullanabilirsiniz.

• Başlık (Konu) oluşturabilir
  • Anket Düzenleyebilirsiniz.

Ana Sayfadan yada şuradan ulaşınız:

https://forum.khkhaber.com/forum/75-serbest-forum-gündem-dışı/

İyi forumlar...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Slm burası yeni sanırım hayırlı olsun

kinesyolojiye bişey diyemeyiz

adam elinden geleni yaptı ve iade oldu yani tabiki memur biz ise hala malesef olumsuz posizyondayız yani birçoğumuz çekinir biz oksak kines hocanın yerinde bizde kapatırdık belki 

bize düşen kines hoca yolun açık olsun deyip önümüze bakmak bilgi duyum analize devam ....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Sn Kinesyoloji Hocam yapması gereken ne ise onu yaptı...

Sırra kadem basmış muamelesini haketmiyor, burada da aramızda zaten...

Çok kırıcı ve ağır konuşuyorsunuz, oysa kendisi zamanında bizim için kaç gece uykusuz kalmış bi insan...

En yakınınızın size yapmadığını yaptı, şimdi misafir olmak onun da hakkı...

İşe gitsin gelsin, sabaha kadar da forum okuyup cevap mı yazsın, imkanı var mı yapmayın nolur...

Ki suistimal edenler, sorun çıkaranlar ne kadar çok oldu...

Sizin elinizde çayınızla girdiğiniz, şöyle bi geçmiş 30 sayfaya baktığınız gibi değildi o işler...

Her iletiyi her an okumak, gerekirse müdahele etmek, cevaplamak ve bunu gün boyu yapmak zorunda kalıyordu...

Siz hayatınızda günde 1-2 saatinizi ayırdığınız bir sayfanın yokluğunun boşluğuna düştünüz...

O ise tüm gün emek verdiği bir sayfanın yokluğunun boşluğuna düşmez mi sanıyorsunuz...

Forum onun çocuğu gibi değil miydi...

Nasıl bu kadar acımasız ve duygusuz olabiliyorsunuz..

O da bi insan sonuçta...

Herşeyin açıklaması vardır ama, hiçkimse, her zaman birşeyi açıklamak zorunda değildir...

Küstürmeyin insanları, dediğiniz gibi olan biri olsaydı tutup da buraya üye olmazdı, hele yazılan ağır eleştirileri okuduktan sonra...

Lütfen haksızlık etmeyin, bi insanı ne kolay silip atabiliyorsunuz, El insaf, hiç mi tanıyamadınız...

Daha yazardım da neyse...

TRAVMA BÜYÜK...

Bu sayfa da böyle akmasın, gündemi okuyalım...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
RosedewittbukateR, 3 dakika önce yazdı:

Sn Kinesyoloji Hocam yapması gereken ne ise onu yaptı...

Sırra kadem basmış muamelesini haketmiyor, burada da aramızda zaten...

Çok kırıcı ve ağır konuşuyorsunuz, oysa kendisi zamanında bizim için kaç gece uykusuz kalmış bi insan...

En yakınınızın size yapmadığını yaptı, şimdi misafir olmak onun da hakkı...

İşe gitsin gelsin, sabaha kadar da forum okuyup cevap mı yazsın, imkanı var mı yapmayın nolur...

Ki suistimal edenler, sorun çıkaranlar ne kadar çok oldu...

Sizin elinizde çayınızla girdiğiniz, şöyle bi geçmiş 30 sayfaya baktığınız gibi değildi o işler...

Her iletiyi her an okumak, gerekirse müdahele etmek, cevaplamak ve bunu gün boyu yapmak zorunda kalıyordu...

Siz hayatınızda günde 1-2 saatinizi ayırdığınız bir sayfanın yokluğunun boşluğuna düştünüz...

O ise tüm gün emek verdiği bir sayfanın yokluğunun boşluğuna düşmez mi sanıyorsunuz...

Forum onun çocuğu gibi değil miydi...

Nasıl bu kadar acımasız ve duygusuz olabiliyorsunuz..

O da bi insan sonuçta...

Herşeyin açıklaması vardır ama, hiçkimse, her zaman birşeyi açıklamak zorunda değildir...

Küstürmeyin insanları, dediğiniz gibi olan biri olsaydı tutup da buraya üye olmazdı, hele yazılan ağır eleştirileri okuduktan sonra...

Lütfen haksızlık etmeyin, bi insanı ne kolay silip atabiliyorsunuz, El insaf, hiç mi tanıyamadınız...

Daha yazardım da neyse...

TRAVMA BÜYÜK...

Bu sayfa da böyle akmasın, gündemi okuyalım...

Sayın rose kines hoca burdamı hımm ?sevindim niki ney acaba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 35 dakika önce yazdı:

Arka kapıdan kirişi kıran adam buraya gelip yazmaz. Gerekçelerini de açıkladı zaten. Ayıp...

Ne kinesmiş bee, sanki bana süperman, ne savundunuz

Dolce Vita

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...