İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Merhaba Arkadaşlar

672 - MEB - Komisyon RET

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Egm 677, sgk kaydı kriterım , bende burdayım

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar. 

Bende basvuruyorum forumun dan  .

Bir süre fazla girip bakmıyordum diğer foruma. Çünkü foruma çok fazla bakınca strese girdiğimi fark etmiştim . 

Ara ara da olsa bakıyordum . 

Hatta Kinesyoloji hocanın iadesini çok sonradan gördüm . En son da Lucter Doktor un iadesini okumuştum. 

İkisi için de hayırlı olsun demek nasip olmamıştı . Nasip bu forumdanmış. 

Allah hayırlı eylesin . 

Bu forumu açan arkadaşlara da Teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
sarkat, 16 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba sarkat nasılsın. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar, başvuruyorum dan aynı nick ile geldim. Adalet Bakanlığı İkm. 701 açığa alınmadan ihraç. Kriter tanık ifadesine bağlı olarak kurum kanaati. inceleme devam. Allah hepimizin iadesini versin.

701 KHK adalet bakanlığı. 25. idare mahkemesi(04.11.2019 açılış)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar bende yeni gördüm forumu hemen kayıt oldum. herkesi burada görmek çok güzel gerçekten biz bir aileyiz nickleri okudukça yuzum guluyor sanki hepiniz tanıyor gibiyim ins hepimize hayırlı olur yeni forum güzel haberler paylaşırız 

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Değerli arkadaşlar merhaba!

Eski mekana gideyim dedim, sayfayı yeniliyorum, hoooppp! Google ana sayfa çıkıyor. Tekrar dene, hooop! Yine Google. 

Ula! Telefon yine bozuldu dedim içimden ?

Az kalsın garantiye yollayacaktım namıssızı. Şaka tabiki!

Kinesyoloji hocama mesaj yazdım, üzüntümü bildirdim, kararını bir kez daha gözden geçirmesini önerdim. Başka şeyler de yazdım ve haklı olarak azıcık da sitemkâr... 

Bu forumu kuran arkadaşlara da özellikle teşekkür etmek istiyorum. Foruma kayıt olurken  modaratörlük teklifi yapılıyordu, bu konuda yardımcı olamadığım için üzgünüm ama ilerleyen zamanlarda işin bir ucundan tutmak isterim güç ve kabiliyetim nispetinde. 

İlk kavimler göçündeki insanlar hakkında çok bir bilgim yok lakin dijital kavimler göçündeki insanların kahirekseri kaliteli insanlardır. Kinesyoloji hocam, dijital kavimler göçünü başlatan kişi olarak da tarihteki yerinizi aldınız ??

686 nolu KHK. İnleme devam etmekte. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Başvuru Durumu 

Başvurunuzun incelemesi devam etmektedir.

İnceleye inceleye bitiremediler. 679 KHK. Kim vurduya giden vatandaş. Birileri halt yer, masumlar çilesini çeker. Halt yiyenler sefasını, masumlar ise cezasını çeker. Bunun adına da adalet derler. Geciken adalet adaletsizliktir, zulümdür. Sabretmeye devam. 

Günahlara kefarettir gönüldeki keder,
Niyetler halis olunca ameller olmaz heder,
Biraz daha sabreyle neler göreceksin neler,
Mevla’m ihmal değil imtihan eder.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Oturup halimi karıncayla kıyasladım, duygulandım: Bu ne azim böyle. Bu ne sabır, bu ne ısrar, bu ne vazgeçmeme ve ölümüne çabalama gayretidir böyle. Biz şu karıncanın onda biri azimli, ısrarlı, sabırlı olmaya devam etmeliyiz. Yıllar sonra arkaya dönüp baktığımızda ne büyük yüklerin üstesinden gelmişiz diyeceğiz. Anlıyoruz ki başarmak, engellerde ezilmeden, kararlılıkla çalışmaktan geçiyor.

Gerçekten sabretmek gerekiyor ve bunun bilincindeyiz çok şükür. Ama bazen de hayat ve insanlar çok acımasız. Bunu da görüyoruz. Üç maymunu oynamak zevk veriyorsa insanlık can çekişiyor demektir. Gün ola hayır ola. Sabreden kafayı yemezse sonunda kazanır. Sabretmeye devam. Bize düşen çile çekmekmiş. Çile çekmeye devam. Buna vesile olan ve iftiraya yol açanlarda ah almaya devam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın, 

Tebdili mekânda ferahlık varmış, yeni forumun ve pasaport mevzusunun yıllardır  beklediğimiz ferahlığın başlangıcı olması dileğiyle...

672 - ret - sendika, dernek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...