İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Kines hocamızı da alıp buraya taşınmışız.Hayırlı olsun diyelim öncelikle.Forum yöneticilerine de teşekkür eder kolaylıklar dilerim.Ret kararım geldi fakat henüz bir dilekçe ile idareye dava açmadım.Zaman hızla ilerliyor.Twitterdan Melih hocama danışmayı düşünüyorum.Umarım yardımcı olur.2014 banka ve birkaç sms var başka bişey yok.Tüm forum ailesine işlerinde kolaylıklar dilerim.Ama hala taşınamayan bazı meşhurlarımız var inşallah yakın zamanda onları da aramızda görürüz.bizi bizden başka anlayan yok.saygılar

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben eşim için takip ediyordum, diğer platformu, burayı görünce çok sevindim, aile gibi olunmuş, inşallah tüm masumlar işine dönsün, dua ediyoruz... 

Eşim için takipteyim? 672 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
MSA, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Sayfa başına mesaj gösterimi sayısı 10 dan 20 ye çıkarılmıştır. Performans ve optimizasyon nedenli olarak ara ara değişebilecektir. 

Konu başlığına tıklayarak son okunmamış mesaja geçebilirsiniz. 

Açıklamanız gözümden kaçmış, teşekkürler Sn MSA...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ne dersiniz sizce CB'nin Apo mektubu yeni bi süreç başlatabilir mi?? Bence -aklı başında olan her insan Apoya bile görülen revaları görür diye tahmin ediyorum. 

Komisyon bekletilen dosyalar için konjonktüre göre hareket ettiğine göre iade sayısı artabilir diye düşünebilriiz

675 model KYOK Beklemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 35 dakika önce yazdı:

foruma tam alışamadım. son yazdığım iletiyi tekrar gönderdim yanlişlıkla

Sistemde son 5 dk içinde gönderilen aynı üyeye ait birden çok mesaj otomatik birleştirilir. Bu tür durumlarda düzenleme gerekirse yine 5dk süre içerisinde mesajınızın altında yeralan Düzenle tuşu ile mesajınızı düzeltebilirsiniz.

Üyelerin her gönderdiği mesaj için 5 dk içerisinde düzeltme yetkisi otomatik tanımlanır. Süre sonunda mesaj düzeltilemez.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah tüm masumarı korusun

Inceleme devam ediyor 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar yargı reformuyla adli soruşturmalar hızlanır mı acaba? Benim 27 ay oldu. Hiçbir işlem yok halen kapanmadı. Sıkıldım artık. 2020 martta komisyon kapanmadan bitseydi bari ?

701 ile açığa alınmadan ihraç. İdari soruşturma yok. Adli soruşturma Kasım 2020 takipsizlik. Komisyon incelemesi devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serdar33, 13 saat önce yazdı:

Merhaba sarkat nasılsın. ?

Eyvallah sende iyisindir umarım

Serdar33, 13 saat önce yazdı:

672 - MEB - Komisyon RET

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Gündem dışı mahallesi sakinleri buradan yazışabiliriz... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok şükür başvuruyorum kapanınca kaç gündür üzüntüden sinirli sinirli geziyorum ortalıkta, bütün arakadaşlar burada evimiz gibi olmuştu , sağolsun kines hocam duruşuyla bizleri diri tuttu kendisini burada olduğunada çok sevindim. Onada saygı duymak lazım, bu ortamda kolay olmayan işi yaptı. seviyorum sizleri.

672 KHK, 2017 AĞUSTOS TAKİPSİZLİK,KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...