İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk

@Öğretmen1 ben h ay önce hesap açtım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

6 ay önce halk banktan hesap açtım sorun olmadı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, Bir saat önce yazdı:

Bende de devlet bankası var. Özel banka da ihraç olunca kapatmamıştı hesabı. 

Benim Denizbank'taki maaş hesabım ve maaş kredim bile aktif hala. Hoş, devlet bankası değil ama siz hesap açmaktan bahsediyorsunuz onda sorun çıkmaz. Bankalar hep "gel-ver" sistemi üzerine kuruludur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tatil başladı.  Karar çıkmayacak. Herşey boş. ..

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Öğretmen1, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar

Bir sorum olacak halkbank tan hesap actirmam gerekli devlet bankasi olduğu için sorun çıkarmı? Yoksa sadece kredi çekerken mi problem yapıyorlar. İhrac olduktan sonra halkban tan hesap açtıran oldumü acaba?

Şimdiden teşekkürler 

Kredi kmh vermiyorlar hesap açmada sorun olmuyor 

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ziraat vakıf garanti bankalarında kredi kartım da var daha önce vardı iptal olmadı vakıftan ve ziraatten kredi de çektim sıkıntı çıkmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Rütam, 2 saat önce yazdı:

Ben işkurdan maaş almıştım. İşkur Halkbankasından hesap açmıştı benim adıma ordan çekiyordum parayı.bence sıkıntı olmaz bir deneyin derim 

Olası kafa karşılıklarını önlemek için açıklayalım.

Kullanıcı nın , işkurdan aldığını söylediği maaş,  600 gün sigortalı çalışma sonucu , uygun şekilde işten çıkarılanlara ödenen İŞSİZLİK SİGORTASI maaşıdır,

İŞKUR hala İşbaşı Eğitim Programları, Toplum Yararına Programlar kapsamında KHK lı Lara destek olmuyor diye biliyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet692, 4 saat önce yazdı:

ikm kardes adaletbakanliginda referans yok ise biraz zor iade zaten ihrac komisyonundakiler hukukcu ve hic kriterin yoksada elbet olmustur bir iliskin misali red ediyorlar cok ender iade duyduk bak ben kyok aldim aldiktan 1 bucuk sene gecti komisyon red verdi benimle ihrac olan baska arkadasimda hic adli islem.bile yok onada red geldi tek gerekce kurum kanaati ondan gozlerimiz suan idare mahkemesinde herkes icin hakkimizda hayirlisi olsun

Doğan geçmiş olsun kardeşim tanımışsındır beni. benim inceleme devam ediyor ama dediğin gibiyse ümidim tükeniyor...

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 khk inceleme devam

1. 701 KHK - Kriterler: Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

kritersizler neden bekliyor?:(

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...