İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Günaydın güzel mahallem. Hayırlı cumalar.

• Beğeni 1

Ege

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Diane, 12 saat önce yazdı:

Böyle hissetmeye başladığımda iademin de yaklaştığını anlamıştım. Sizinki de yakındır hocam. 

Rabbim en iyisini bilir.Kolaylassin, guçleşmesin... 

Dun cok uzgundum.Niye mi? Mutfakta cok vakit geciren ben , en iyi arkadasini kaybetti.Kimi mi? Mutfak tüpü.?Inanin tup bitti diye üzüldüm.Salladim salladim yine olmadi.?Bugun sobanin uzerinde idare edecegim. 

Ben tup bitince uzulmek istemiyorum.?

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sobamizin içine soğan ve patates attim.Uzerine kirmizi biber. ...❤  

HAYAT KISA...Üzmeye ve üzülmeye değmiyor dostlar... 

Köyümde yağmur yağiyor.Yagmur yagiyor, seller akiyor, 672li Teacher camdan bakıyor.?Hava nasil olursa olsun sizin havaniz iyi olsun. 

Dualariniz kabul olsun..

stranger, 7 saat önce yazdı:

ölme demesek.. yenilenme desek? yani ne kadar çok şey öğrendik dimi? Artık çocuklarımızı da farklı yönlendireceğiz. Örneğin; öğretmen ol ama yanına marangoz da ol oglum vs..demezmiyiz? 

Yenilendim, iç yolculuğa çiktim ve kendimi tanidim bile diyebilirim.Ama gerçeklerle yuzlesmek beni yordu ve bir hayli üzdü. 

Bilmezdim insanlarin böyle bir yüzleri oldugunu , ilk once kalplerini kirlettiklerini,  bu derde duşmeden önce... 

Ama hayat devam ediyor... 

Geçmiş adi uzerinde... 

Biz geleceğe bakmaliyiz...❤

• Beğeni 7

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Yigido58, Bir saat önce yazdı:

@RosedewittbukateR hocam sormayın dün il meb den aradılar dilekcemi reddettiler neden dedim il müdürümüz Proje okulu ve bilsemlere bu tur atama yani ohal den geri dönüş için izin vermedi. Ben 10 yıldır özel eğitim çalıştım bilsem özel eğitim bu arada şimdi meslek lisesi nasıl yapicam bilmiyorum. Yeniden basliycam hayatı sıfırladık. 

demek ki ohal geri dönünce tam aklanmadık@RosedewittbukateR hocam. Atamadaki memur sef çok saolsunlar ilgilendiler nere isterdeniz dediler ben de en yakin okul sectim. 20 kisi bu hafta istanbuldan kabul  alan sayılar çoğalsın inşallah.

Sağlık olsun...

Dilekçenizin reddi size tebliğ edilirse yada edilmez üstünden 60 gün geçerse (60tısanırım) idare mah. dava açarsınız olmadı, ya da uğraşmaya değmez derseniz, öyle kalır artık...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de somebody i geri istiyorum.Bir de işimi.???

• Beğeni 2
  • Kahkaha 2

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 47 dakika önce yazdı:

Ben de somebody i geri istiyorum.Bir de işimi.???

Somebody + iş + kızlarınız olsa?

• Beğeni 2
  • Kahkaha 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@RosedewittbukateR hocam ben mahkemeye vermem nasip derim....

• Beğeni 2

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın

Üç gündür burada sağmak var ve neredeyse hiç durmadı. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. 

Dün okula gittim müdür beyi buldum ve sordum bizim komişin niye kurulmadı,bizim bu komişınlardan çektiğimiz nedir diye. Bekleyin haber vereceğiz dedi.

Devlet  kapısı sonuçta.ses etmeden cıktım

Devlet bekletmeyi seviyor zaar. ?

• Beğeni 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 21 dakika önce yazdı:

Somebody + iş + kızlarınız olsa?

Üçü bir arada...Süper olur.????

@LA TAHZEN Karadeniz ' in yağmurunu özledim...?

• Beğeni 2

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, Bir saat önce yazdı:

Üçü bir arada...Süper olur.????

@LA TAHZEN Karadeniz ' in yağmurunu özledim...?

Biraz yollamayı çok isterdim hocam. Ama olmuyor neylersin ?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...