İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk

saat 01:55 ve  ben hala hastaneden çıkamadım.. 

O aglayalim dedigim herşeyi boşverdim.. Genç bir hastamız var ve durumu ciddi?  Ölümde yaşamda iç içe ve hepsi yaradanın elinde ama insan yinede bazen hiç tanımadığı bir insan için bile ne olur iyi olsun diye dua ediyor.. Belki de ardindakileri düşünerek. Umarim sag salim atlatir bu geceyi.. Yeter ki sağlam olalim gerisi illa hallolur. 

Herkese iyi geceler mahallem.. 

varex, 1 saat önce yazdı:

ilerleyen günlerde tekrardan kendi içsel dünyanızı sorgulamanıza yol açacak daha belirgin gün ve haftalarda aynı çaba ve metaneti sizlerden tüm mahalle bekliyor:)

daha belirgin derken @varex hocam ? Bunu biraz açmanız lazim..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 22 dakika önce yazdı:

saat 01:55 ve  ben hala hastaneden çıkamadım.. 

O aglayalim dedigim herşeyi boşverdim.. Genç bir hastamız var ve durumu ciddi?  Ölümde yaşamda iç içe ve hepsi yaradanın elinde ama insan yinede bazen hiç tanımadığı bir insan için bile ne olur iyi olsun diye dua ediyor.. Belki de ardindakileri düşünerek. Umarim sag salim atlatir bu geceyi.. Yeter ki sağlam olalim gerisi illa hallolur. 

Herkese iyi geceler mahallem.. 

daha belirgin derken @varex hocam ? Bunu biraz açmanız lazim..

Kolay gelsin, Allah sabir versin! 

Saglik sektörü her konuda ağir.l

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydın herkese mutlu huzurlu bir hafta sonu gecırmek nasıp olsun soguk kıs gunun de evinizde sıcak yuvanız guzel huzur dolu kalbiniz nese dolu hayatınız olsun kendinıze cok iyi bakın Allaha emanet  olun  guzel mahallem

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • Ophelia Oķuyunca içim bir cız étti merak ettim umarım iyidir durumu....
Güncelleme • • elaf
  • Beğeni 5

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Artık hiçbir şey değişmiyor! Toplumumuz hasta.

Ursula K. Le Guin // Mülksüzler

• Beğeni 3

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
elaf, 1 saat önce yazdı:
  • Ophelia Oķuyunca içim bir cız étti merak ettim umarım iyidir durumu....

şuan için stabil.  Umarım daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 9 saat önce yazdı:

şuan için stabil.  Umarım daha iyi olur 

Allah'ım sevdiklerine bağışlasın. 

Çok üzüldüm. Ne zordur ailesi için.

• Beğeni 2
  • Onaylama 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rabbim o genç hastayla beraber tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin.Ne zor,ne zor...Çok zor...Benim annemin durumu da olumsuz stabil ne yazıkki?Her an gözüm,kulağım telefonda...Allah’ım hazır değilim annesizliğe hiç hazır değilim.Ama çok şükür ki inançlıyım;bu beni güçlü yapıyor.

İnanın Ret gelirse naparım diye çok üzülüyordum, şimdi o aklıma bile gelmiyor.

• Beğeni 2
  • Üzülme 6

672 meb ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Zimmermen, 50 dakika önce yazdı:

Rabbim o genç hastayla beraber tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin.Ne zor,ne zor...Çok zor...Benim annemin durumu da olumsuz stabil ne yazıkki?Her an gözüm,kulağım telefonda...Allah’ım hazır değilim annesizliğe hiç hazır değilim.Ama çok şükür ki inançlıyım;bu beni güçlü yapıyor.

İnanın Ret gelirse naparım diye çok üzülüyordum, şimdi o aklıma bile gelmiyor.

Çok geçmiş olsun @Zimmermen hocam.. Rabbim annenize de şifa versin..  Telefonda güzel haberler alırsınız umarım. Insan hayattaki desteğini kaybetmek istemiyor hele de bu zamanda. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah sağlık versin herşey yerine geliyor. @Zimmermen hocam annenizede acil şifalar diliyorum. 

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...