İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk
Umutlu, 9 dakika önce yazdı:

Topluluk içinde başka dilden konuşulmaz ama demi bak anlamiyoruz acaba kimin hakkında konuşuyolar diye merak ederiz??

@RosedewittbukateR hocam dili değiştirince kaçabileceğini zannetmişti.O kapıyı da tuttuk. Bakalım daha neleri deneyecek göreceğiz.

?

RosedewittbukateR, 9 dakika önce yazdı:

ROSE YAPIM GURURLA SUNDU...

Ben de unutkanlık var hocam. Çabucak unutuyorum. Yarın tekrar izlesek daha iyi olmaz mı ?

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bay edebiyat, 24 dakika önce yazdı:

Sayın @RosedewittbukateR Hocam, Urduca dilindede "Ben bir matematik öğretmeniyim." demedikçe ben inanmam:)

Zaten buna ancak Kadir İNANIRdı. Öyle de oldu. Kadrini bilelim... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 12 dakika önce yazdı:

Tanrım her şerrin altında mı bi hayrın olur...

Yani öyle bi günde söylettin ki şu mesleğimi bana, şu an kimse inanmıyor, yani yine başa dönmüş oluyoruz...

Evet Nisan 1 bitti ve Kepçe Operatörü Rose geri döndü...

?

Bizde Müge Anlı kadar heyecan oluşmasına sebep olan Sn @varex Sn @vergici672 Sn @werwer ve tabiiikiii Sn @hepsiyah a mahalle adına teşekkür ederim...

Senaryo ve yönetmenimiz Sn @Umutlu ve Sn @Ophelia ya da saygılar...

ROSE YAPIM GURURLA SUNDU...

????çok heyecanlı bir programdı nefesimizi tutarak izledik????pardoonn tekrarı yayinlanir mi acaba???

• Kahkaha 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
werwer, 11 dakika önce yazdı:

@RosedewittbukateR hocam dili değiştirince kaçabileceğini zannetmişti.O kapıyı da tuttuk. Bakalım daha neleri deneyecek göreceğiz.

?

Ben de unutkanlık var hocam. Çabucak unutuyorum. Yarın tekrar izlesek daha iyi olmaz mı ?

?

Geçilmiş gırgırlar aşkına yarın mı bi daha mı...

Amanin online olmamak için güzel bigün...

???

İmzama ekleyeceğim:

Çözemediğiniz sorular için DM ❌

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 19 dakika önce yazdı:

????çok heyecanlı bir programdı nefesimizi tutarak izledik????pardoonn tekrarı yayinlanir mi acaba???

Sn Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi

”Ben bu konunun takipçisi olacağım”

??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Amma yazilmis..ama harikaydi?? ne sirin insanlarsiniz siz!!?

Rose inandim sana?? matematikci oldugun belliydi.

Umutlu, 13 saat önce yazdı:

yıllar geçtikten sonra bugün yaşadıklarınızın mükafatını göreceksiniz inanin yaşadığınız acılar ,imtihanlar sizi güçlendirip olgunlaştıracak hayata bakış açınızı değiştirecek yolunuzu aydınlatacak size çok şey katacak tecrübeyle sabit?geriye dönüp baktığımda bazen hüzünleniyorum içim acıyor belki ama iyi ki yaşamışım diyorum çünkü bugünkü ben olmamı sağladılar ve ben bu halimden memnunum şükür??

Oyle dogru ki hocam. Neler ogrendim neler. Mutluluk icimizdeymis birde bunu ogrendim.

vergici672, 5 saat önce yazdı:

Sing ? Müthiş bir kullanım ?

Ötmek?

Bay edebiyat, 4 saat önce yazdı:

Sayın @RosedewittbukateR Hocam, Urduca dilindede "Ben bir matematik öğretmeniyim." demedikçe ben inanmam:)

Mera math teacher he?

Uydurdum resmen..ama biraz uydu?

Buarada iyi ki dogmussunuz! 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

selam Mahalle. Geçenlerde can sıkıntısından yeni keşfettiğim bir cihaz aldım. ''4K Wifi Hdmı Görüntü ve Ses Aktarıcı'' gerçekten işe yarayan bi cihaz. bizim TV biraz eski. vi fi ye bağlanamıyor. bu cihaz o işe yarıyor.telefondaki gelen videoları resimleri, istediğiniz filmleri çok az bi uğraşı ile büyük ekrandan seyredebilirsiniz...

• Teşekkür 2

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aaaa!

Ne güzel okuyordum ,heyacanla şimdi söyleyecek şimdi söyleyecek...

Bir baktım sayfa bitti....

Çok heyacanli bir filmin sonunu izleyememek gibi can sıkıcı ?

• Kahkaha 5

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tömbüldek, 13 dakika önce yazdı:

Aaaa!

Ne güzel okuyordum ,heyacanla şimdi söyleyecek şimdi söyleyecek...

Bir baktım sayfa bitti....

Çok heyacanli bir filmin sonunu izleyememek gibi can sıkıcı ?

Formun azizliğine uğradım bana "1 Nisan şakası yapti heral ?"muhabbet bitmiş ben yeni görüyorum ?

Yahu insan bi çağırır uyuyordum ama bu muhabbet ortamı için uyandırdım ?

• Kahkaha 3

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @RosedewittbukateR ,

Demek ki meslektaşmışız...

Hiç şaşırmadım...hangi meslek olursa olsun en kalitelileri ihraç oldu..

Nerden mi biliyorum?Hiç mütavazi olamayacağım:kendimden☺️Ve okulumdaki diğer ihraçlardan.Okuldaki en kalitelileri işinden oldu?

Şimdilerde çalışıyor olsaydım, evdeki odanın birinde de ben derse girdiğim öğrencilerime Zoom’dan ders anlatıyor olurdum.Öyle sadece izlemeyle, etkileşimsiz ders mi olur??

Resmen bu virüs, eğitimdeki paradigmaları bir anda değiştirdi.Benim çocuklar nerdeyse 2 haftadır online ders alıyorlar, hatta dün online veli toplantısı bile yaptık.Online sınav zaten oluyorlardı, bi de evde online quiz oldu kızım  ama kağıt kalemle...gözetmeni de bendim☺️

• Beğeni 3
  • Kahkaha 3
  • Onaylama 1

672 meb ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
  • Yeni Oluştur...