İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

merhaba arkadaslar. faiz ve ekdersler icin idare mahkemesini basvuracam. idareden gelen cvp tan sonra belli bir sure kisitim var mi

672 KHK. takipsizlik 2018 kasim. MEB. 2014 te 8 aylik sendika. inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Promosyonu yarılamışlar, yeni gelen öğretmenlere ocaktan sonra vereceklermiş. Onu bekliyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Törük395, 14 saat önce yazdı:

İyi akşamlar hocalarım

1)banka promosyonu alan oldu mu ?

2)dereceleri verdiler 2016-2018  arasındaki. 2 yıl çalışmaya 1 derece vermeleri gerekiyor onu vermeyeceklerini söylediler sizde durum nedir ( zorunlu hizmet bölgesi)

Aldim hocam promosyonu 

khkbilgiedinme, 23 saat önce yazdı:

Ben 2 aralıkta göreve başladım henüz geçmişe dönük gak dilekçesi vermedim bugün vereceğim süresi var mı hak kaybına uğrarmıyım 

Herhangi dilekçe vermedim hocam 5 kasım başladım 26 kasım.da geçmiş yattı ilçede yapılıyor zaten daha önce yapmışlar otomatiğe bağlamışlar 

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yiğido hocam hangi banka? hangi il ?benimki ziraat bankası, bankanın yardımcısı verilmez demiş, müdür bey gelince onlada konuşacak maliyedeki memur arkadaş 

672 khk bekliyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yigido58, 5 saat önce yazdı:

Aldim hocam promosyonu 

Herhangi dilekçe vermedim hocam 5 kasım başladım 26 kasım.da geçmiş yattı ilçede yapılıyor zaten daha önce yapmışlar otomatiğe bağlamışlar 

Hocam bu sadece dönemin banka promosyonunu mu aldınız geriye dönük yıllarının kinide mi aldiniz

672 17 aylık sendika iade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
taktak, 22 saat önce yazdı:

Hocam güncel maaş üzerinden derken galiba alamadığımız her ayın maaşını o zamanki olması gerekenden ödüyor galiba.

Bu arada beni de müdür bey aradı dün dilekçe vermiştim geçmiş maaşlar için. İlçe MEM demiski bu iş çok karışık İl MEM de bir memur bu hesaplama işini belli bir ücret karşılığı yapiyor bir araştırsın personeliniz demiş. O zaman İlçe Memdekiler ne güne duruyor anlamadım. Yani kendi işimizi yine kendimiz halledecez anlaşılan

Bugün emekli biriyle görüştük maaş hesaplaması için karışık ben yapmam demiş. Müdür yard bul birini varsa saril hemen yaptır yoksa bize yazı geldi 23 üne kadar hesap işlemleri bitsin diye yeni yıla kalmayın yoksa yüzde 35 vergi dilimi olur ve aylık 350 400 az alırsınız dedi.

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
O_ARICI, 20 saat önce yazdı:

merhaba arkadaslar. faiz ve ekdersler icin idare mahkemesini basvuracam. idareden gelen cvp tan sonra belli bir sure kisitim var mi

İdare tarafından size yazılı bildirim (tebligat) yapılmasını takiben vergi mahkemelerinde 30, idare mahkemelerinde veya Danıştayda 60 gün içerisinde dava açmanız gerekir. Bu süreler dışında özel kanunlarda düzenlenen dava açma süreleri de vardır.

dari Yargılama Usulü Kanunu'nun 10. Maddesi'nin 1. Fıkrası "İlgililer, haklarında idari davaya konu olabilecek bir işlem veya eylemin yapılması için idari makamlara başvurabilirler. 60 gün içinde bir cevap verilmezse istek reddedilmiş sayılır. İlgililer 60 günün bittiği tarihten itibaren dava açma süresi içinde, konusuna göre Danıştay'a, idare ve vergi mahkemelerine dava açabilirler" şeklindedir.

672 tkipsiz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçmişe dönük odediginiz GSS odemelerinizi kurumunuza ya da SGK Kamu Gorevlileri Hizmet ve Tescil Daire Bsk.na dilekce vererek geri isteyebiliyorsunuz. Biz Sgk dan baslatmayi uygun gördük. Bilgilerinize.

Sgk daki şef memur dilekceyi su sekilde yazmamizi istedi : kamu gorevimden uzaklstirildigim şu tarihler arasindaki Gss ödemelerimin tarafima iadesi ve primlerimin emekliligime dahil edilmesini.... Seklinde 

Aşağı yukari bu sekildeydi.esimin evraklarindan aradim. Bulamadim şu an.

689 Adalet Bkn. Ret-idare mhk. Yolunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Deniz Mavisi Bende ilçe sgk ya GSS için dilekçe vereceğim.  ödenen GSS leri alan var mı acaba ?? 

672 khk - Meb - iade 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
taktak, 8 saat önce yazdı:

Bize yazı geldi 23 üne kadar hesap işlemleri bitsin diye yeni yıla kalmayın yoksa yüzde 35 vergi dilimi olur ve aylık 350 400 az alırsınız dedi.

Hocam yeni yila odeme kalince bu kesinti kesin mi yoksa yorum mu? 

672 Meb-Sendika (15 ay-İstifa)-Kurum kanaati: Olumlu (6 ay oldu)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...