İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

MEB de Geçen hafta iade olanlardan aranan var mi bugün 1 hafta oldu arayan soran yok ili aradim.kararnameler gelmedi dedi..en son Ankara bakanlığa Perşembe ulasmistim kararnameler bugün geldi imzada demişti halen çıkmadı sanırım.. beklemek zor  4 yıldır bekliyoruz zaten..ama buna da şükür ...

672 khk sendıka kyok beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serkan Ünl, Bir saat önce yazdı:

MEB de Geçen hafta iade olanlardan aranan var mi bugün 1 hafta oldu arayan soran yok ili aradim.kararnameler gelmedi dedi..en son Ankara bakanlığa Perşembe ulasmistim kararnameler bugün geldi imzada demişti halen çıkmadı sanırım.. beklemek zor  4 yıldır bekliyoruz zaten..ama buna da şükür ...

Acele etmeyin hocam, burokrasimiz agir, ama nihayetine hep ulasir. Arkaniza yaslanin, ve bekleyin. Haber gelir size muhakkak, ulasir haber verirler. Eli kulagindadir. 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serkan Ünl, Bir saat önce yazdı:

Ben de aynı duroumdayım. Bakanlığı aradım, dosyanız imzada. Haftaya il meme gönderilir dedi 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Biolog65, 14 dakika önce yazdı:

Ben de aynı duroumdayım. Bakanlığı aradım, dosyanız imzada. Haftaya il meme gönderilir dedi 

Bugün mu aradiniz geçen hafta da aynısını demişlerdi ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serkan Ünl, 15 dakika önce yazdı:

Bugün mu aradiniz geçen hafta da aynısını demişlerdi ?

Cuma 16 da

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ankara ve İstanbul  il Mebe ulaşamıyorum. En son geçen hafta perşembe günü daha karar bize ulaşmadı dediler.

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Biolog65, 2 saat önce yazdı:

gönderilir

hocam Bakanlığı telefonu paylaşabilir misiniz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende ist il sağlık aradım bugun ama daha bize birşey gelmedi ankarada bakanlıktadır diyorlar, orayada ulaşılamıyor. 

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
20Aralık-23Aralık, 18 dakika önce yazdı:

Ankara ve İstanbul  il Mebe ulaşamıyorum. En son geçen hafta perşembe günü daha karar bize ulaşmadı dediler.

Aynen neden bu yavaşlık anlamiyorum..herşeyin online olduğu bir devirde e imza vs ile yürüyor çoğu iş..Allah hepimize sabır versin...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Targaryan, 15 dakika önce yazdı:

hocam Bakanlığı telefonu paylaşabilir misiniz

03124131369 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...