İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Merhaba ıyi günler. 1 ocak itibariyle ise basladim. Ihraç süresince sgk lı  çalışmıştım. Geriye dönük maaşlarda sgkli çalıştığım süre kesilecekmiş bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Nasıl bir yol izlemem lazım

675 KHK-İNCELEMEYE DEVAM-BANKA-OHAL KOMİSYONU

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Diane, Bir saat önce yazdı:

@Sondakika okulda bıraktım, pazartesi insallah.

Teşekkür ediyorum ?

pazartesi bekliyorum ..

677 KHK incelemeye devam ediyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
saglıkcı 675, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba ıyi günler. 1 ocak itibariyle ise basladim. Ihraç süresince sgk lı  çalışmıştım. Geriye dönük maaşlarda sgkli çalıştığım süre kesilecekmiş bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Nasıl bir yol izlemem lazım

Her kurum ihraçlarda ve iadelerde nasıl farklılıklar yaşattıysa geriye yönelik hakların iadesi ve kadro dereceleri verirken de kasıtlı şekilde sıkıntı çıkartmaya devam ediyor kısaca yapılan hukuksuzluklar diz boyu sanırım dava açmayacağız düşüncesi içerisindeler sonuna kadar haklı olduğum yolda neden dava açmayayım maaşta yapılan hataların giderilmesine dair dilekçe verip almış olduğunuz maaşların bordolarını talepte bulunup dava açmalısınız diye düşünüyorum.

677 KHK incelemeye devam ediyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kameray, 4 saat önce yazdı:

Hocam merhabalar.göreve basladıgnzda görev süresi olarak kaldıgınız yerden mı devam ettiriliyor yoksa 0dan baslamı gibi mi gösteriliyo.il içi ya da il disi tayin için soruyou

Kaldigim yerden devam seklinde oldu hocam. Hic ihrac olmamisim gibi. 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672 KHK lı eşler, 02.01.2020 - 19:18 yazdı:

Arkadaşlar beklemeyin ihraç olduğunuz ilin atama kısmını arayıp sorun. El elin eşeğini türkü çalarak ararmış ya o yüzden arayıp sorun. Birde daha önce bi numara paylaşıldı. O numara dosyanızın son durumu hakkında bilgi veriyordu. Numarayı bilen tekrar paylaşabilir mi?

03124131369 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@20Aralık-23Aralıkgeçen yılın iznini kullanabilirsiniz. Daha önceki izinleri kullanamazsınız.ben 2019 kasımda başladım. 2018 izinlerini kullandım. Gerçi avukat 2017-2018 de yanan izinlerin parasını alırız mahkemede dedi. Gelişmeleri paylaşırım

KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aydın44, 03.01.2020 - 13:00 yazdı:

Başka ilde ihraç olup ikametimin olduğu ilin il emrine verildim ve uzak bir okulda başladım. Geriye dönenleri bilerek uzağa veriyorlar.

Yok hocam istedigim yere verdiler il il değişebilir istanbul çok iyi sadece Proje okulu ve bilsem lere vermiyorlar 

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul'da tek tercih yaptık normu açık olan istediğimiz okulu seçtik atama haftaya Çarşamba perşembe olur dediler 1 2 hafta ile eş durumu başvurusunu kaçırdık..6 ay daha buradayız ... Buna da şükür yaşadığımız zor süreçten ayakta çıktık,bizden çok şey götürdü belki asla unutulmayacak...rabbim.gercekten masum.olup bekleyenlere yardım etsin biran önce onları da kurtarsın..iade olduk belki ama eminim bir çoğumuz öyledir çok zor durumda maddi manevi yardıma.muhtac insanlar var ...

Süreçte öğrendiğim en önemli şey şükretmek oldu,rabbimin iyi yada kötü olarak bizeverdigi herşeye ayrım yapmadan şükretmek..

672 khk sendıka kyok beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yigido58, 2 saat önce yazdı:

Yok hocam istedigim yere verdiler il il değişebilir istanbul çok iyi sadece Proje okulu ve bilsem lere vermiyorlar 

Benim ilde bilerek uzağa veriyorlar. Yer olsa da olmasa da. Bunu sözlü olarak ifade de ettiler.

672 KHK-Çalışıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...