İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Konuk
ahusenk, 7 dakika önce yazdı:

Dün kabul yazisini gördüm....Sudan cikmis balik gibi ne yapacagimi bilmiyorum...simdi ne yapmaliyim...kurum MEB...

suyun dışında fazla kalma...

yıllardır ihraç birisi olarak özgürlüğün havasını fazla soluma..

yavaş yavaş alıştıra alıştıra nefes al:)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ahusenk, Bir saat önce yazdı:

Dün kabul yazisini gördüm....Sudan cikmis balik gibi ne yapacagimi bilmiyorum...simdi ne yapmaliyim...kurum MEB...

Öncelikle hayırlı olsun, birşey yapmanıza gerek yok, son görev yaptığınız il/ilçe milli eğitim müdürlüğü sizi arayacak size sunduğumuz okullar bunlar diyecekler, ya siz seçin derler (bu durumda seçtiğiniz okulda 3 yıl tayin isteyemezsiniz) yada biz sizi atayalım derler(bu seçenekte ise 1yıl sonra il içi tayin isteyebilirsiniz), tercih sonrası valiliğe onaya gider, onay sonrası okulda göreve başlamanızı yaparsınız, benim il milli eğitimden aranmam kabul kararından 1 hafta sonra olmuştu, tercih &valilik onayı vs. 1 haftada bunlar sürmüştü.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

meraba arkadaşlar bilgisi olan bir arkadaş cevap  veririse memnun olurum. özelikle öğretmen arkadaşlar.  ben ihraçtan iade oldum polis memuruydum beni polis olarak değil araştırma merkezine kadrom verildi(kurumumuz değişti). her ilde araştırma merkezi henüz  kurulmadığı için benim durumda olanları  bu illerde geçici görevli olarak ilk ataması yapılacak. daha sonra muhtemelen  bu illerde de kurulacak. eşim ise meb de öğretmen benim merak ettiğim konu şu  eş durumu tayinin de  benim geçici görevli olmam konusunda sıkıntı olur mu. normalde görev yeri belgesini meb e veriyorduk sorun olmuyordu ama geçici görevlendirmede  sıkıntı yaşarmıyız. ağustos ayındakı özür ataması var ancak olakı kurulmadıysa diye düşündüm malum bürokratik işler bazen çok uzun sürüyor. cevap verebilecek iadari işlerden anlayan arkadaşlara şimdiden tşk edrim. sayfayı meşkul ettiğim için de kusura bakmayın. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit, 42 dakika önce yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun, birşey yapmanıza gerek yok, son görev yaptığınız il/ilçe milli eğitim müdürlüğü sizi arayacak size sunduğumuz okullar bunlar diyecekler, ya siz seçin derler (bu durumda seçtiğiniz okulda 3 yıl tayin isteyemezsiniz) yada biz sizi atayalım derler(bu seçenekte ise 1yıl sonra il içi tayin isteyebilirsiniz), tercih sonrası valiliğe onaya gider, onay sonrası okulda göreve başlamanızı yaparsınız, benim il milli eğitimden aranmam kabul kararından 1 hafta sonra olmuştu, tercih &valilik onayı vs. 1 haftada bunlar sürmüştü.

Coook teşekkür ederim cevabınız için...?

672 khk.inceleme devam.sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mehmet Korkmaz, 20.01.2020 - 14:56 yazdı:

Arkadaslar iade edildikten sonra ilk maasimiz hesaplanirkin 15inden onceki gunlerin ucreti de eklenmesi gerekmez mi bir de ihrac tarihimizle ilk maasimizin ek gunlerinin hesaplanmasi arasinda bir baglanti var mi bizim muhesebeci sen 1 eylulde ihrac olmussun ek gunleri hakketmiyorsun diyor

Hocam onu toplu maaşın içine dahil ediyorlar diyelim ki Eylül 2016 da ihraç oldunuz bu ayın 15 inde ilk maaşı aldınız geçmişe dönük maaş 1 Eylül 2016 14 Ocak 2020 arası hesaplanıyor

Güncelleme • • gallows20

672 KHK iddianame yok soruşturma devam ohal komisyonu inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İhraç olduğumda son maaşı istemişler ve ödemiştir. Bunu da alabiliyor muyuz. Mal müdürlüğünden ayrıca mı isteyeceğiz acaba

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kimyacı 672khk, 20 saat önce yazdı:

Geçen  çarşamba kabul kararı gördüm dün atama yaptılareski görev yerim meb öğretmen vali onayında şuan acaba kaç gün sürer 

3-4 günde Onay çıkar.

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gallows20, 2 saat önce yazdı:

Hocam onu toplu maaşın içine dahil ediyorlar diyelim ki Eylül 2016 da ihraç oldunuz bu ayın 15 inde ilk maaşı aldınız geçmişe dönük maaş 1 Eylül 2016 14 Ocak 2020 arası hesaplanıyor

@gallows20 hocam sadece o gunler icin dilekce hazirlamistim o zaman dilekceyi vermeye gerek yok. Mutemetle papaz olmamak icin yutkunup duruyorum...

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ümit hocam okulumu kendim sectim simdi 3 yil tayin istiyemiyecek miyim? Bu durumu İlMeble  konustum yeni okula gidiyorum harcirahi almam gerekmiyor mu dedim yok gerekmiyor sanki eski okulana atanmis gibi islemlerin yuruyecek dediler  tayin istiyebilirim o zaman dedim evet istiyebilirsin dediler sanliurfa il meb

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...