İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

tacikgoz, 5 saat önce yazdı:

Arkadaslar bende iademi 15 ocakta sayfada gördüm kararim 9 ocakta verilmis 27 sinde kurumuma bildirmisler 29 unda baslartilar dun ilk is basi yaptim 

Kurumumda onceden goreve donen arkadaslar yasal faiz icin emsal karar ariyorlar burada birisi paylasmisti yarsimci olabilecek olan varmi tsk ederim

İyi günler, hayırlı olsun gözünüz aydın. Emsal karar falan dinlemiyorlar. Anaokulu ve sinifcilara geriye dönük ekders döneceğine dair idare mahkemesi ve istinaf kararı var ama kabul etmiyorlar. Kişiyi ilgilendirir deniliyor. Yani MEB genelge göndermeden bu iş olmaz.

Güncelleme • • Aydın44
.

672 KHK-Çalışıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Size ilginc bir bilgi vereyim, bugun osym gorevli islemleri sistemine giris yapmaya calistim, merkezi sinavlarda gorwv alma talebi icin, fakat "31-12-9999 yilina kadar sisteme girisiniz engellenmistir" ibaresini gordum. O kadar uzak bi tarihe gerek yoktu aslinda, taktir-i ilahi baska konu orasi ayri ama ful organik beslenip spor yapsam bile bundan bir 50 sene sonrasini gorecegimi sanmam ?

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 30 dakika önce yazdı:

Size ilginc bir bilgi vereyim, bugun osym gorevli islemleri sistemine giris yapmaya calistim, merkezi sinavlarda gorwv alma talebi icin, fakat "31-12-9999 yilina kadar sisteme girisiniz engellenmistir" ibaresini gordum. O kadar uzak bi tarihe gerek yoktu aslinda, taktir-i ilahi baska konu orasi ayri ama ful organik beslenip spor yapsam bile bundan bir 50 sene sonrasini gorecegimi sanmam ?

Istemsiz guldum hocam kusura bakmayin ? ihtiyac olsun hele nasil acilir o sistem bi anda...

Güncelleme • • Yasse34

672 khk. Milli egitim bakanlığı kriter banka. sorusturma adli islem yok. Komisyon: iade cok şükür 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yasse34, 1 saat önce yazdı:

Istemsiz guldum hocam kusura bakmayin ? ihtiyac olsun hele nasil acilir o sistem bi anda...

Benim de başıma gelmişti. Görev yeri belgesi, iade yazısı vb evrakları ÖSYM ye faxlarsaniz engelinizi kaldırıyorlar. Yoksa sınav görevi almiyorsunuz.

672 KHK-Çalışıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yasse34, 1 saat önce yazdı:

Goreve geri donus yazinizi ankaraya yollayin duzeltsinler dediler, aradim da. Engellerken yazi istemezler, engeli kaldiracaklari zaman bin dereden su numunesi isteyip molekullerine ayirmamizi isterler. 

Aydın44, Bir saat önce yazdı:

Benim de başıma gelmişti. Görev yeri belgesi, iade yazısı vb evrakları ÖSYM ye faxlarsaniz engelinizi kaldırıyorlar. Yoksa sınav görevi almiyorsunuz.

Iade yazisi degil de sadece gorev yeri belgesi gondersek yetmez mi acaba? 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de bugün goreve basladim cok sukur. Henuz ogrencilerimi gormedim. Idare cok guzel karsiladi sagolsunlar.  Banka eski banka malesef cok kotu anilarim var. eski yasadiklarim aklima geldi durdu bankaci bile farketti beklemekten bunaldim sanip hemen islemlerimi halletti hem de kendi isi olmamasina ragmen

Allah bi daha hicbirimize yasatmasin insallah

672 khk. Milli egitim bakanlığı kriter banka. sorusturma adli islem yok. Komisyon: iade cok şükür 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kolay gelsin hocalarım benim sorum şu zorunlu görevim 24.09.2020 de bitiyor il içi veya il disi tayininden yararlanabilir miyim?

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar önceden bahsettim mi bilmiyorum ama ihraç olduktan sonra fazladan aldığımız maaşı geri ödemiştim. Daha sonra iade olunca geri istemiştim Alındı belgesini ekleyerek. Bana önce tamam odeyecez diyen Mal müdürlüğü şimdi de 675 nolu KHK maddesini bahane ederek vermiyor. Sizden alan alamayan var mı anlamadım ben bu isi

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
taktak, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar önceden bahsettim mi bilmiyorum ama ihraç olduktan sonra fazladan aldığımız maaşı geri ödemiştim. Daha sonra iade olunca geri istemiştim Alındı belgesini ekleyerek. Bana önce tamam odeyecez diyen Mal müdürlüğü şimdi de 675 nolu KHK maddesini bahane ederek vermiyor. Sizden alan alamayan var mı anlamadım ben bu isi

(2) Birinci fıkranın (a) bendi kapsamındaki mali ve sosyal haklardan bu Kanun Hükmünde Kararnamenin yayımlandığı tarihe kadar tahsil edilmiş olan tutarlar geri ödenmez.

(3) Bu madde kapsamında sonlandırılan davalarda vekalet ücreti ve yargılama giderlerine hükmedilmez, hükmedilenler tahsil edilmez.

alındı belgeni muhafaza et..ilerde değişik bir kanun çıkarılırsa yasal faiziyle alırsın..

bahse konu khk nın üstte yer alan ilgili iki maddesi gereği alman şuan mümkün değil.

üstelik idari davaya gitme yolu da kapalı gibi 3. maddeye göre..

yapacak bir şey yok..şuan için..

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 15 dakika önce yazdı:

(2) Birinci fıkranın (a) bendi kapsamındaki mali ve sosyal haklardan bu Kanun Hükmünde Kararnamenin yayımlandığı tarihe kadar tahsil edilmiş olan tutarlar geri ödenmez.

(3) Bu madde kapsamında sonlandırılan davalarda vekalet ücreti ve yargılama giderlerine hükmedilmez, hükmedilenler tahsil edilmez.

alındı belgeni muhafaza et..ilerde değişik bir kanun çıkarılırsa yasal faiziyle alırsın..

bahse konu khk nın üstte yer alan ilgili iki maddesi gereği alman şuan mümkün değil.

üstelik idari davaya gitme yolu da kapalı gibi 3. maddeye göre..

yapacak bir şey yok..şuan için..

Teşekkür ederim cevap için. Mantıksız bir durum var ortada ama herşey yazıya bakıyor. Kesintisiz tüm primlerimiz emekli sandığına yatıyor iken burada nasıl bir kesinti yapılıyor anlamıyorum. Neyse bı dava konusu daha işte. Ama alanlari da duydum yok değil yani 

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...