İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Arkadaşlar iade olduktan sonra tercih yapılırken ilçe tercihi sunuluyor mu? Daha önce merkezdeydim

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
mehmet.46, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar iade olduktan sonra tercih yapılırken ilçe tercihi sunuluyor mu? Daha önce merkezdeydim

Muhtemelen size de merkeze en uzak ilçeler sunulacak

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit, 1 saat önce yazdı:

Muhtemelen size de merkeze en uzak ilçeler sunulacak

benm seçmek istediğim ilçe var ama istem dışı sürüyorlar mı kafalarına göre

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
mehmet.46, 14 saat önce yazdı:

benm seçmek istediğim ilçe var ama istem dışı sürüyorlar mı kafalarına göre

Size seçenekler sunuluyor onlardan birini seçmezseniz kendileri istediği yere atamanızı yapıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 18 saat önce yazdı:

Çoğu il sunuyor hocam ama Adana merkez ve yakın ilçeler hariç uzak ilçelere atadı mesela.

5 yıl aradan sonra ilk öğretmenler kurulu toplantısinda olmak değişik bir duygu...Rabbim tüm bekleyenlere göstersin inşallah

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 52 dakika önce yazdı:

Çoğu il sunuyor hocam ama Adana merkez ve yakın ilçeler hariç uzak ilçelere atadı mesela.

5 yıl aradan sonra ilk öğretmenler kurulu toplantısinda olmak değişik bir duygu...Rabbim tüm bekleyenlere göstersin inşallah

benim ilçede kardeşim vardı o yüzden istiyorum aslında. inşallah açarlar

Ümit, 2 saat önce yazdı:

Size seçenekler sunuluyor onlardan birini seçmezseniz kendileri istediği yere atamanızı yapıyor.

inşallah istediğim ilçeyi sunarlar yoksa yine merkezi seçerim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşla okul tercihi sunmadılar ve eski okuluma verdiler ,il milli eğitimi  aradığımda valilik olurunda ve eski okulunuza verildiğini söylediler

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 34 dakika önce yazdı:

Arkadaşla okul tercihi sunmadılar ve eski okuluma verdiler ,il milli eğitimi  aradığımda valilik olurunda ve eski okulunuza verildiğini söylediler

Hayırlı olsun hocam eski okulu bana da sunmuşlardı açıkçası istemedim 

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 02.09.2021 - 15:54 yazdı:

Merhaba bende 20 ağustosta gordum kabul yazısını ama hala kimse aramadı.sızın hangi şehir ve ne zaman aradılar sizi?

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sennora, 05.09.2021 - 11:34 yazdı:

Merhaba bende 20 ağustosta gordum kabul yazısını ama hala kimse aramadı.sızın hangi şehir ve ne zaman aradılar sizi?

hocam urfadayım beni de yeni aradılar yarın okula gel kararnameniz geldi diye. iade olalı 18 gün oldu.Urfa'da idim hocam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...