İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Garson Sd Kart Fişleme Forumu

Önerilen Yorum

2018 Beraat.İnceleme devam ediyor.677 khk.kurum EGM.Fısleme AD.eski tarihli sigorta ve eski tarihli banka hesabı var.komisyon acaba eski tarihli banka(2006-2012) ve sigorta(2004-2009)yı mı dikkate alir?AD fislemesini mi?

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 16 saat önce yazdı:

2018 Beraat.İnceleme devam ediyor.677 khk.kurum EGM.Fısleme AD.eski tarihli sigorta ve eski tarihli banka hesabı var.komisyon acaba eski tarihli banka(2006-2012) ve sigorta(2004-2009)yı mı dikkate alir?AD fislemesini mi?

benim görebilidğim kadarıyla fişlemeyi daha çok dikkate alıyorlar

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mehmet Bahadır Güler, 52 dakika önce yazdı:

benim görebilidğim kadarıyla fişlemeyi daha çok dikkate alıyorlar

Ben de öyle tahmin ediyorum.teşekkür  ederim 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM personeliydim. 10.01.2017 tarihinde hiçbir açıklama yapılmadan 10.01.2017 tarihinde valilik tarafından açığa alındım. 14.07.2017 tarihinde çıkartılan 692 sayılı KHK ile ihraç edildim. 2018 yılının 8. ayında tahminen TEM Şubeye ifadeye çağrıldım. Burada fişlemeden ihraç olduğumu, kodlamanın EA ve 0 olduğu, tutuklanan bir kişinin hakkımda ifade verdiğini öğrendim. Komisyon ret kararı verdi. 01.07.2019 tarihinde savcılık hakkımda dava açtı. Dosyayı incelediğimde şahsın ifadesinde tezatlar var. Ayrıca tutuklanan şahısa cezaevinde iki kere tüm çalıştığı şahısların resmi gösterilerek teşhis yaptırılmış. Ancak şahıs bunların içerisinde benim resmimin olmadığını söyleyerek teşhis yapamamış. Şuan Ankara 21. İdari Mahkemesinde davam devam ediyor. Diğer hiçbir kriter yok. Sonuç ne olur...

692 KHK - Ret - Ankara 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar. Komisyon kararım Red geldi idare mahkemesine dava dilekçemi hazırlıyorum. 2 sorum olacak

1)dilekçemde sonuç ve isteme komisyon kararının iptal edilmesi neticesinde mahrum kaldığım tüm sosyal, özlük ve mali haklarımın ödenmesine karar verilmesi şeklinde belirtmem

2)davalı olarak emniyet genel müdürlüğü ve iç işleri bakanlığını göstermem 

Doğru mudur? Bilgi verirseniz sevinirim 

Kriterim olmamasına rağmen ihraç edildim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
celasun, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar. Komisyon kararım Red geldi idare mahkemesine dava dilekçemi hazırlıyorum. 2 sorum olacak

1)dilekçemde sonuç ve isteme komisyon kararının iptal edilmesi neticesinde mahrum kaldığım tüm sosyal, özlük ve mali haklarımın ödenmesine karar verilmesi şeklinde belirtmem

2)davalı olarak emniyet genel müdürlüğü ve iç işleri bakanlığını göstermem 

Doğru mudur? Bilgi verirseniz sevinirim 

Ben aşağıdaki şekilde yazdım. Ancak henüz müracaatımı yapmadım.

1- OHAL döneminde KHK’larla kamu görevinden çıkarılanların özel sektörde de iş bulup çalışması fiilen engellenmekte olup, herhangi bir gelirim bulunmadığı için öncelikle ADLİ YARDIM TALEBİMİN kabul edilmesini;  (adli yardım talep edecekseniz)

2- Fazlaya ilişkin her türlü talep ve dava açma hakları saklı kalmak kaydıyla, yukarıda açıklanan gerekçeler ve resen dikkate alınacak sair iptal sebepleri dikkate alınarak, dava konusu ....../......./2019 tarih ve 2019/......... Sayılı OHAL KOMİSYONU KARARININ İPTALİNE KARAR VERİLMESİNİ,

3- İhraç işlemi nedeniyle yoksun kaldığım tüm özlük ve parasal hakların YASAL FAİZİYLE birlikte ÖDENMESİNE KARAR VERİLMESİNİ,

4- Tüm yargılama giderlerinin ve avukatlık ücretinin davalı idare üzerinde bırakılmasına karar verilmesini,

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ayrıca birde burada belirtilen iki maddenin eklenmesini istemişler. bunu da dikkate almakta fayda olabilir.
https://www.facebook.com/groups/KHKMAGDURUMEMURLAR/permalink/634977283575882/

-. Kabul anlamına gelmemek kaydıyla; mahkeme, OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu kararının iptali talebimiz konusunda aksi kanaatteyse, karşı VEKALET ÜCRETİ ve diğer yargılama giderleri yönünden Hak Arama Özgürlüğü/Mahkemeye Erişim Hakkı kapsamında ALEYHİME HÜKÜM KURULMAMASINI,

-. Yine kabul anlamına gelmemek kaydıyla; mahkeme, 2, 3 ve 4 numaralı taleplerimiz konusunda aksi kanaatteyse VEKÂLET ÜCRETİ ve diğer yargılama giderlerine dair “KARARIN KESİNLEŞMESİNDEN SONRA DAVACI TARAFINDAN DAVALI İDAREYE ÖDENMESİ” şeklinde hüküm kurulmasını,

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar elinde Kom. Daire Başkanlığı'nın 11 sayfalık Veri İnceleme Raporu olan varsa gönderebilir mi? 11 sayfa olanını bulamadım.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi günler ya bende 26 Nisan açık ve 8 temmuz ihraç .Bu konudan dolayı soruşturma yok şimdilik çok şükür yalnız başka konu var o da şu ben infaz koruma dan istifa edip geçtim polisliğe bana adalet Bakanlığı albatros gizli tanıktan soruşturma ve dava oldu beraat aldım ama ben ihraç sebebimin hangisi olduğunu bilmiyorum bu konu da ne yapabilirim onu da bilmiyorum ve komisyona beraat kararı yollayalı 10 ay oldu inceleme devam ediyor komisyon bekletiyor. Ayrıca beraat alanları öncelik verip inceliyor diyorlar bende gelişme yok?

Yalnız garson da benim ismim olup olmadığını bilmiyorum ve 1 yıldır soruşturma da yok?Ayrıca komisyonun sonucu ne olursa tahmini bilen varmı? Daha ne kadar bekletecek onu da bilmiyoruz? 

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...