İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

OmerAvcu, 24 dakika önce yazdı:

Bir de bu tarz paylaşımlar türedi!

Umutsuzluk aşılayan tiplerden biri bence felaket habercisi kim olduğunu tahmin etmek çokta zor olmasa gerek ?

672 KHK takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
OmerAvcu, 27 dakika önce yazdı:

Bir de bu tarz paylaşımlar türedi!

Dediği gibi birisi ise Ya beni tutuklayın yada istediklerimi verin diye bağırmış

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karabulut, 54 dakika önce yazdı:

Gazeteci Mehmet Altan 'a ohal komisyonu ndan  Ret gelince bireysel olarak AYM 'ye  başvurdu. 

İncelemeden reddediyor Aihm malesef. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 9 saat önce yazdı:

A grubunu bilmiyorum ama BCÇ Kritik olabilir?

yakın zamanda bcç kaldırılacak en fazla 100 teftiş olacak o açıdan sıkıntı olmaz diyorum.

2014 mart 2014 temmuz banka katılım hesabı total 7000 tl 21.06.2019 tarihinde sistemde red kararı görüldü.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bence günün haberi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Normalde ben sadece okuyorum forumu.sessiz takipcilerdenin.pek yazmiyorum.az once bir millet vekiliyle görüşme firsatimiz oldu bir düğünde.o da beraat ve takipsizlik alanlar icin bir calisma yapıldığını, kendisinin de bu komisyonda olduğunu soyledi.gerci ne eşim ne de ben adli bir islem görmedik.bizleri de kapsiyormus bu durum

672 KHK, istifa edilmiş sendika(esiyle birlikte)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hangi milletvekili hangi partiden isim verir misiniz?

701 KHK-Zabit Katibi-Albatros-Takipsizlik-Komisyon incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adıyaman chp milletvekili tutdere

672 KHK, istifa edilmiş sendika(esiyle birlikte)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese hayırlı aksamlar ne olacak bız magdurların sonu bılmıyorum bır ekım kasım ayı esıntı olacak ıadeler duzenlemeler pekı madem oyle bu komısyon neden berat ve takıpsızlık alan yada herhangı hakkında ıslem 3 senedır olmayana red verıyor yoksa fetocu ler mı yada baska bır yapı mı var komısyonda uada devletin adaleti bu masum bırseyı yok dedıgı ınsanlara neden red halen verıyorlar madem duzenleme olacak hukumete yardım edıp neden ıade etmıyorlar. Rabbım hepimizin yar ve yardımcısı olsın umarım tez zamanda magdurlar ıade oluruz khl cılekezlogımız biter 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Uzun bekleyiş, 8 dakika önce yazdı:

Normalde ben sadece okuyorum forumu.sessiz takipcilerdenin.pek yazmiyorum.az once bir millet vekiliyle görüşme firsatimiz oldu bir düğünde.o da beraat ve takipsizlik alanlar icin bir calisma yapıldığını, kendisinin de bu komisyonda olduğunu soyledi.gerci ne eşim ne de ben adli bir islem görmedik.bizleri de kapsiyormus bu durum

Bu çalışma nasıl bir çalışma?biraz detay varsa söyleye bilir misiniz?beraat edenler ve takipsizlik alanlar iade mi olacak?böylemi anlamalıyız?

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...