İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Mühendis, 9 dakika önce yazdı:

Dostlar bugün Habertürk Didem Arslan programında ve global TV Ahu Özyurt programında KHK lilar konusu konuşulacak bu fırsat birdaha gelmeyebilir lütfen sunucu ve konuklara destek mesajı ve magduriyetkerimizi ifade eden mesajlar atın. Rehavet yapmayalım nasılsa düzenleme olacak diye artik azami gayret vakti. Sadece kendiniz değil yakınlarınıza da mesaj artırın. Ciddiyetimizi ve magduriyetimizi haykirakim artık . Bu rüzgarı kulkanirsak sahili selamete çıkarız ins. 

Ahu Özyurt TV100 kanalında. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saphyr, 8 dakika önce yazdı:

bugün ki Haberturk programına katılacak olan Gürsel Erol benimle bizzat ilgilenmişti telefon numarası da var bende sormamı istediğiniz bişey olursa msj yoluyla iletebilirim. 

Beraat, takipsizlik ve soruşturma geçirmeyen khk’lılar için yakın zamanda iade olacak mı ve nasıl olacak?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eukelade, 5 dakika önce yazdı:

Zeus in Odin out ? 

Vikingleri çok kaçıranlar ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 7 dakika önce yazdı:

Ahu Özyurt TV100 kanalında. 

Yanlış yazmışım kusura bakmayın. TV 100 doğrudur.

Yaşadıklarımı yaşamadan olmesinler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 7 saat önce yazdı:

Son olarak verilen bilgiye göre; komisyonun daha karar vermediği 800 civarı hat mağduru ve wifi mağduru  varmış bunlara bile karar verilmemiş olması bana manidar geliyor; bu form da böyle kişiler  var mı? 

Ben varım.Wifi mağduruyum.Komisyon incelemeye devam ediyor.Mahkememin karar duruşması Kasım da olacak.benim düşüncem komisyon hat ve wi-fi mağdurlarina beraat ya da takipsizlik kararı olmadan karar vermiyor.Sizin düşünceniz nedir?

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Saphyr, 29 dakika önce yazdı:

bugün ki Haberturk programına katılacak olan Gürsel Erol benimle bizzat ilgilenmişti telefon numarası da var bende sormamı istediğiniz bişey olursa msj yoluyla iletebilirim. 

Adli soruşturma gecirmeyenler ne olacakmış lütfen yazın bunu da 

679 gib komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar meb klasik savunmasina karsi cevap dilekcesi varmi arkadaslar banka sendika savunmasi olan yarin son gunmus malesef yardim edebilir misiniz

672 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tiwiter değişmeyen tagımız #KHKmağdurları

Haber, içerik, program duyurularını bu tagı kullanarak atınız. Oradan arkadaşlara yayalım..

Link: https://twitter.com/hashtag/KHKmağdurları?src=hash

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Radamel arkadaşın dediği gibi şöhret bizi bozmasın:) çok fazla konuşulmaya başladık. Gs maçını bırakıp açık oturum programı izliyorum. 

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...