İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Guddem degistiriyorlar yaptiklari bir icraat yokmuss gibi geliyor bana.

701 khk _scc fisleme-karar bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
hepsiyah, 11 dakika önce yazdı:

Bence bi çalışma var özellikle beraat takipsizlik alanlarla ilgili fakat suda var bi mahkemede aynı şeyleri taşıyan kişi a ilinde beraat b ilinde ceza alıyor.en çokta banka olayında görüyoruz bunu e şimdi diyeri ise iade diyeri ceza nasıl olacak bu iş. Ki en başında  zaten en basiti sendikayı kriter olarak görülmüyor diyorlar ya bi ildenbaşıma gelen dava açıldı başka ilde davayla uğraşmadılar ki bu süreç insanı nasıl berbat ediyor bilirsiniz... 

Işte zeus bunlar afla düzelecek diyor. Hocam zaten ilden ile uygulanan bu tutarsizlik yargıtaydan dönüyor biraz zaman alıyor ma dönüyor. Banka konusu yani 5 yılın lati zaten bundan sonra yargıtaya gidecek. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Değişiklik olsun diyeyse Gündem niye Khk olsun ? İnsanların konuşmaya korktuğu mevzu yerine Trakyada bulunan petrol kuyuları konuşulabilirdi.Tvde her konuşulanı Türkiyenin gündemi sanan millet değil miyiz.Khknın konuşulması kesinlikle bir hazırlık.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
KABUS672, 14 dakika önce yazdı:

Bu adammı ihraçları yaptı, kamu görevlisimi yoksa ben bilmiyorum. Lakin siz çok iyi biliyorsunuz ki aktorol diyebiliyorsunuz. Haksızlıklara uğramış birey olarak haksızlık yapma lüksümüz yok diye düşünüyorum. 

Tabi çok iyi biliyorum onlar ihraç etti. Ben böyle birşey mi dedim ki? 3 senedir tvlerde izlemiyor muyuz bunları? Söylemlerde hiç değişiklik var mı? Hepsine masum diyemeyiz  bilmem ne. Bunu söylemek yerine bir an önce çözülsün 3 sene geçti ayırt edilsin artık demeleri gerekmez mi? Zamana yaymak hoşlarına gidiyor. Ordaki muhalif gazeteci de söyledi siz içerdesiniz biz dışardan bilgi alıyoruz diye. Demekki kimin nerde olduğu belli.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Ok yaydan çıktı arkadaşlar bu saatten sonra mutlaka bir çalışma yapilacaktir o yüzden moralinizi bozmayın zamanla herşey duzelecek

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun dostlar. Gönüllerimize önce ilk bahar geliyor her yer yemyeşil, sonra kara kış geliyor 2 yada 3 dakika içinde bütün mevsimleri yaşıyoruz rabbimden tek dileğim hayırlısıyla görevlerimize başlamak. Artık hayal kurmak istiyorum (istiyoruz) inşallah güzel günler çok yakındır... 

701 nolu khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 17 dakika önce yazdı:

Bence bi çalışma var özellikle beraat takipsizlik alanlarla ilgili fakat suda var bi mahkemede aynı şeyleri taşıyan kişi a ilinde beraat b ilinde ceza alıyor.en çokta banka olayında görüyoruz bunu e şimdi diyeri ise iade diyeri ceza nasıl olacak bu iş. Ki en başında  zaten en basiti sendikayı kriter olarak görülmüyor diyorlar ya bi ildenbaşıma gelen dava açıldı başka ilde davayla uğraşmadılar ki bu süreç insanı nasıl berbat ediyor bilirsiniz... 

Hocam baştanbaşa zaten birçok şey saçmalık. Adeletsizlikte bile adaletsizlik yapıldı, yapılıyor malesef. Bu durumlar da şunu gösteriyor bana göre ipin ucu çekilirse devamı gelecek(yani tüm mağdur olanlar) bir şekilde haklarını alacak ama işte ne zaman... Ayrıca kimse burada,  ceza alanları suçluymuş gibi düşünmemeli veya yansıtmamalı. Dediğiniz gibi aynı şartlarda kararlar çok farklı olabiliyor. 

672 ret= 24. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

umarim dedigin gibi bir hazirliktir.ama zerre kadar inancim kalmadi bu islerin duzelecegine.keske duzelse nefes alsak artik.yeminle nevesim kesiliyor artik.hergun ayni seyler sabah kalk kim nedemis aksam yatarken hemen bak kim nedemis.sadece ses var goruntu yok.

701 khk _scc fisleme-karar bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
tantangs, 6 dakika önce yazdı:

umarim dedigin gibi bir hazirliktir.ama zerre kadar inancim kalmadi bu islerin duzelecegine.keske duzelse nefes alsak artik.yeminle nevesim kesiliyor artik.hergun ayni seyler sabah kalk kim nedemis aksam yatarken hemen bak kim nedemis.sadece ses var goruntu yok.

Ses yoktu Geldi.Görüntü de gelir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...