İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Zeus ne diyor zeustan ses yok mu?

672 sayılı KHK -Komisyon inceleme devam-subat 2019 kurum görüşü alındı olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yayındaki kel tam bir partizan. Eliyle kapatarak yargı paketinden maddeler okuyor gizemli kel. Böyle bir düzenleme var mı yok mu haberi olabilir. Ama bir siyasiden bi haber duymadan ümitlenmemek daha iyi olacak heralde. Bunlar iade edecekleri kişileri bile bir elekten geçirecek anlaşılan

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pasific26, 4 dakika önce yazdı:

O iş tamam diyor. 23 değil 24 değil 25 ekim diyor?  

Bir zamanlar bal deresi reklamı vardi onu aklıma getirdi zeus.  ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben dinlemedim annem dinlemiş Fetö Borsasından bahsederken Şamil Tayyar bi tanesi tvlere çıkan meşhur bir avukat demiş. Kim ola ki bilen var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pasific26, 6 dakika önce yazdı:

Zeus cennet vaat eden yalancı peygamberler gibi.Çok Aşırı sallıyor gibi geliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence bi çalışma var özellikle beraat takipsizlik alanlarla ilgili fakat suda var bi mahkemede aynı şeyleri taşıyan kişi a ilinde beraat b ilinde ceza alıyor.en çokta banka olayında görüyoruz bunu e şimdi diyeri ise iade diyeri ceza nasıl olacak bu iş. Ki en başında  zaten en basiti sendikayı kriter olarak görülmüyor diyorlar ya bi ildenbaşıma gelen dava açıldı başka ilde davayla uğraşmadılar ki bu süreç insanı nasıl berbat ediyor bilirsiniz... 

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Zeus 25 dediyse 25 tir. Yok bu görevi ağıza bal çalma görevini buna verdilerse bilemem. Eyt gibi “şu olsun çıkaracaz” dedikleri an, veyahutta zeusun agzından “ertelendi 1 ay sonra çıkacak” cümlesini duydumuz an yatmıs demektir. Ama şu bir ihtimalki gülfemin de dediği gibi iş sadece “çalışma yok konuşuluyor” boyutunda ise çok fena ütülüyoruz. 

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eukelade, 18 dakika önce yazdı:

Öyle de bu söylemlerle bir yere varamayız. 3 senedir aynı şeyleri söyleyip duruyorlar bu aktroller.Masum olduğunu bilemem suçsuz olduğunu bilemem 250 şehidimiz var(Allah rahmet eylesin)  3 sene geçmiş daha sen bilemiycen de ben mi bilecem.

Bu adammı ihraçları yaptı, kamu görevlisimi yoksa ben bilmiyorum. Lakin siz çok iyi biliyorsunuz ki aktorol diyebiliyorsunuz. Haksızlıklara uğramış birey olarak haksızlık yapma lüksümüz yok diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Zeus kendi tweetinde yazmisti.akp de calisan biriymis.bence bilincli olarak sosyal medyadan sızdırıyorlar böyle haberleri zeus gibi hesaplarla...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Radamel, 12 dakika önce yazdı:

Zeus cennet vaat eden yalancı peygamberler gibi.Çok Aşırı sallıyor gibi geliyor.

Çalışmanın olduğuna inanıyorum.Zeusun yazdıklarının hepsinin doğru olmasını istiyorum ama mümkün görmüyorum.Çalışma ve af söylentilerinin , şimdi pek söylenmese de Suriye sınırındaki gelişmeler ile sekteye uğrama ihtimali var.Hani erteleme olursa anca öyle olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...