İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Editör

Bedelli içinde gündemde yok ne bedellisi dediler kalıcı hale geldi bedelli askerlik ? birsey konuşuluyorsa mutlaka çalışma yapılır hatta konuşulmasına bile gerek yok yani aklı mantığı olan herkes beraat almış suçsuz birinin işine neden donemedigini elbet soracaktır o yüzden moralinizi hiç bozmayın  

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

mrb KARABULUT hocam  bılgılerınız ıcın tesekkurler..   krall  zeus nıcklı arkadasım  25 ekım de  sn cumhurbaskanın    khk  ıade  ılgılı acıklma yapacagını   soyluyor.. bunu dogrulugu varmı acaba.   yakın zaman da cumhurbaskanımız   ıadelerle ılgılı acıklama  yapacakmı . belırsızlık var ortada... sızce tahmınınıze  gore toplam kac kısı ıade olcak. komısyon  suan  karar verıyormu..beklenıyormu .. red verılen takıpp sızlık alan dosyalar   bu ıadelere dahıl olacakmı..  suan komısyon hangı kurumu ıncelıyor..  hersey ıcınn tessekkurler...  

689 khk ıncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tam bizi anlatıyor.

-

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Ohal komisyonu çalışması hızlanacaktır iade oranida kalan dosyalarda çok yüksek olacaktır zaten komisyon beklettigi dosyalarda iade oraninin üzerine çıktığı için çekiniyordu kamuoyu hazır değildi şimdi kararlar hep kabul yönünde iki kriter üç kriter

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Mesajlarıma henüz bakabiliyorum. İletmem rica edilmiş. Gecikme için kusura bakılmasın

@Karabulut      @Radamel  Merhaba arkadaşlar ben 2016 Ağustos’ta açığa alındım bimere yapılan şikayet üzere ifade verdikten sonra serbest bırakıldım.bimere yapılan şikayet daha çok eniştemler üzerinden yapılmış ve hakkında akla hayale gelmeyecek iftiralar.büyük ihtimallede eski eşim yada abileri tarafından yapıldığını düşünüyorum.2014 yılında TC kimlik bilgilerimle internet hattı alınmış ve adını bu olaylarda öğrendiğim baylok kullanmışlar ve ben açığa alınmadan 2 gün önce kapatmışlar.imza örneklerim alındı fakat kriminal sonuç be hts miydi neydi onun sonucunu beklemeden 675 Ekim’de ihraç oldum.sonuçlarsa Aralık’ta çıktı.neredeyse içeri atıyorlardı adli kontrolle saldılar Aralık’ta sonuçlar çıkınca dilekçe yazdım ve kaldırıldı.3 sene geçti.dosya ilçeden ile gideli 1,5 yıl oldu bir arpa boyu ilerlemedi.hala dosyan açık diyorlar.avukat tutmaya durumum yok.eski eşim tarafından aldatıldığımda korkudan haykıramadım diyemedim neden bana bunu yaptın kızındanda utanmadınmı diye.boşanıcam diye Emin’e bulut gibi bıçağı alıp parçalıyım mı seni demişti babam ellerinden aldı kızımla beni kurtardı.şimdi ama ölmekten beterim.neden neden hep haksızlığa uğruyorum.neden hep kızımla ben darbe alıyorum.kendimi öldürsem mi diyorum bazen.ama kızım var .bu haksızlıkları kaldıramıyorum artık.nisanda fıtık ameliyatı oldum yine tekrarladı.Size sorum durumum ne olur.ne yapmam gerekiyor.beni aydınlatırsanız çok sevinirim.işin içinden çıkamıyorum.hiç biryere kaydım yok.kurum hakkımda ne dedi ne yaptı bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar ben bu forumda yeniyim daha ama yazılan bütün mesajları okuyorum hatta kendimce notlar alıyorum ileri de lazım olur diye. Hepimiz aynı gemideyiz aynı yere gidiyoruz gemide çatlak varsa birlikte tamir etmeye çalışmak, yapıcı olmak bence daha iyi olmaz mı? Birbirimize tahammülümüz olsun her kesin bir siyasi görüşü olabilir saygı duyuyorum (katılmasakta saygı duymak zorundayız) kendi adıma afedersiniz en büyük kazığı aynı görüşü paylaştığım insanlar dan yedim. Adliye çalışanı olduğum için çok avukat tanıdığım ahbap sandığım, dost sandığım insanlar oldu ve bu insanlar benimle aynı görüşteki insanlardı. Ne zaman hakkımda dava açıldı hiç birisi selam bile vermedi. Yanımda olmadı. Kim yanımdaydı biliyo musunuz dostlar görüşlerimiz tamamen zıt olan adam gibi adam varmış bi tane o yanımda oldu. Duruşmaya bir hafta kala kendisi aradı vekalet ver bana o gün yanında olmak istiyorum dedi. Abi dedim malüm biliyorsun ekonomik durumum yok senin paranı nasıl öderim dedim dedi ki "senden para bekleyen yok" ne söyleyeceğimi şaşırdım sarıldım inanın ağladım demem o ki şu bu değil yaradılanı sevelim yaradan dan ötürü naçizane bu benim fikrim kusura bakmayın vaktinizi aldım. Birbirimize tahammülümüz olsun ve birbirimize dua edelim hayırlı akşamlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun saygılar... 

701 nolu khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Vuslat yakın inşallah?ümitvar olalım ?

MEB 672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Pasaportu  inceleme yapılması için başvurmadan  vermeyecekler anladığım kadarıyle. Pasaport alıp alamayacağımın tespiti diye dilekçe alırlar sonra netleşir sanırım..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Erdal Erzincan - Seher Yeli 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Özgür KARAGEDİK, 16 dakika önce yazdı:

Mesajlarıma henüz bakabiliyorum. İletmem rica edilmiş. Gecikme için kusura bakılmasın

@Karabulut      @Radamel  Merhaba arkadaşlar ben 2016 Ağustos’ta açığa alındım bimere yapılan şikayet üzere ifade verdikten sonra serbest bırakıldım.bimere yapılan şikayet daha çok eniştemler üzerinden yapılmış ve hakkında akla hayale gelmeyecek iftiralar.büyük ihtimallede eski eşim yada abileri tarafından yapıldığını düşünüyorum.2014 yılında TC kimlik bilgilerimle internet hattı alınmış ve adını bu olaylarda öğrendiğim baylok kullanmışlar ve ben açığa alınmadan 2 gün önce kapatmışlar.imza örneklerim alındı fakat kriminal sonuç be hts miydi neydi onun sonucunu beklemeden 675 Ekim’de ihraç oldum.sonuçlarsa Aralık’ta çıktı.neredeyse içeri atıyorlardı adli kontrolle saldılar Aralık’ta sonuçlar çıkınca dilekçe yazdım ve kaldırıldı.3 sene geçti.dosya ilçeden ile gideli 1,5 yıl oldu bir arpa boyu ilerlemedi.hala dosyan açık diyorlar.avukat tutmaya durumum yok.eski eşim tarafından aldatıldığımda korkudan haykıramadım diyemedim neden bana bunu yaptın kızındanda utanmadınmı diye.boşanıcam diye Emin’e bulut gibi bıçağı alıp parçalıyım mı seni demişti babam ellerinden aldı kızımla beni kurtardı.şimdi ama ölmekten beterim.neden neden hep haksızlığa uğruyorum.neden hep kızımla ben darbe alıyorum.kendimi öldürsem mi diyorum bazen.ama kızım var .bu haksızlıkları kaldıramıyorum artık.nisanda fıtık ameliyatı oldum yine tekrarladı.Size sorum durumum ne olur.ne yapmam gerekiyor.beni aydınlatırsanız çok sevinirim.işin içinden çıkamıyorum.hiç biryere kaydım yok.kurum hakkımda ne dedi ne yaptı bilmiyorum.

Bylock iddiası üzerine tutuklanmamanız en büyük şansınız.Belli ki ifade verirken masumluğunuza inandırmışsınız.İfadeyi alanlar insanmış.Önce buna bir şükredin.Sahte hat sözleşmesi nedeniyle imza örnekleriniz alınmış.Hattın kendinize ait olmadığını savunduğunuzdan , hat sözleşmesinin aslı üzerindeki yazı ve imzalar ile mukayese edilecek.Size ait olmadığı ortaya çıkmıştır.Kriminal rapor dediğiniz odur.Ayrıca hattın hts ( arama , aranma , mesaj alma , gönderme ) kayıtları istenmiştir.Hts raporu odur.İki rapor için ohal şartlarını hesaba katarsak en fazla 1 yıl sürer.Dosya İlçeden ile yetkisizlikle gitmiş.Hat sözleşmesinin düzenlendiği yere gönderilmiştir.Dosyanın yetkisizlik kararıyla gidiş gelişi süreyi uzatır.Dosya biraz bu yüzden biraz da içinde size atfedilen suç , sizin iddia ettiğiniz sahtecilik suçu nedeniyle sürüncemede kalmış.Dosyada başka iddia yoktuysa eğer avukatınız olsaydı çoktan kapatılırdı.Sahipsiz kalmış görünüyor.İşi bilen bir avukat sayesinde kurtulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...