İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Beni sabun olacaklara ayırdılar galiba ?

672 EGM, takipsizlik 30.05.2018, kod AD, komisyon incelemeye devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende 695 khk'dan açıga alındım sonra ihraç, kararı hala bekliyorum.  tsk_kritter bilinmiyor_sorusturma yada adli sürecim yok.... Bana oyle geliyor ki boş dosyaları en sona bırakıyorlar.

iade olanlar hayırlı olsun darısı bütün mazlum khkĺılara inşallah. iadeler bizim icin umut oldu.

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

memurlar netten alıntı:679 khk EGM takipsizlik kodlama vs yok iade

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ikm2779, 40 dakika önce yazdı:

Birde adalet(Siz)bakanlığı.

Geçmiş olsun hocam üzüldüm valla ya aranmışmıydı kurum adli durumun neydi

701 adalet bakanlığı beraat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aggrieved-khk695, 24 dakika önce yazdı:

Bende 695 khk'dan açıga alındım sonra ihraç, kararı hala bekliyorum.  tsk_kritter bilinmiyor_sorusturma yada adli sürecim yok.... Bana oyle geliyor ki boş dosyaları en sona bırakıyorlar.

iade olanlar hayırlı olsun darısı bütün mazlum khkĺılara inşallah. iadeler bizim icin umut oldu.

Usta kuvvet ne ben de bekliyorum hat mağduru takipsizlik var

ozelharekat61, 21 dakika önce yazdı:

memurlar netten alıntı:679 khk EGM takipsizlik kodlama vs yok iade

Eywallah bu ad da felan yaziorlar anlamıyorum ama sonuçta EGM den iade var darısı tskya olsun

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Passaport, 18 dakika önce yazdı:

Usta kuvvet ne ben de bekliyorum hat mağduru takipsizlik var

Eywallah bu ad da felan yaziorlar anlamıyorum ama sonuçta EGM den iade var darısı tskya olsun

hvkk-Ankara_ sizinki hangi kuvvet

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim jandarma umarım olumlu haberler alırız. Geçen hafta bir jandarma personeli iade oldu. Wifi mağduru sizin bildiğiniz var mı iade olan asker varsa hangi kuvvet

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Passaport, 9 dakika önce yazdı:

Benim jandarma umarım olumlu haberler alırız. Geçen hafta bir jandarma personeli iade oldu. Wifi mağduru sizin bildiğiniz var mı iade olan asker varsa hangi kuvvet

kurumu hic aramadım. 2 yıldır kimse aramadı. bende kimseyi aramadım. tsk dan hic iade duymadım. Ama sonlara kaldıkça ümidim artıyor. 2 arkadaşım daha bekliyor. onlarında krakerleri yok

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kararlar gelmeye devam ediyor...

• 672 KHK - MEB - Sendika 22 Ay Kasım 2015 İstifa - Adli İşlem KYOK Ocak 2019 - Sivas - Kurum Aranma Olumlu (Ağustos ve Eylül) - İADE
  • 701 KHK - EGM - Adli ve İdari İşlem Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Ankara - Asayiş Şb. - RET
  • 701 KHK - EGM - Adli İşlem Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Osmaniye - Asayiş - RET
  • 679 KHK - EGM - Kriter Yok - Garson Fişleme Yok - Adli İşlem KYOK - İADE
  • 701 KHK - EGM - Adli İşlem Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Cizre - Çevik - RET

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beni de 10 ay önce kurum aradı. Olumlu rapor yazdık dediler bir de isthbrattan aradılar nezaman takipsizlik aldığımı sordular. Benim de umudum artıyordu da bugün eline ret kararı gelen bir arkadaşin paylaşımı hem onun adına üzüldüm hem de diğer bekleyen tşk personeline

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...