İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Soner, 2 saat önce yazdı:

Bu gün bizim ilçede iki doktor iade oldu ikisininde mahkesi devam ediyordu ancak suçlamaları bilmiyorum

İstinafta mi devam ediyor yoksa ağır ceza da mı devam ediyor dava ve ohal komisyonu ile mi döndüler 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
BAZ, 5 saat önce yazdı:

Kurum MEB. 3 hafta önce kurum arandı. Çok şükür bugün iade yazısını gördüm. Rabbim hepinize aynı duyguları tattirsin.

Hocam hayırlı olsun. Sendika süreniz ne kadardı, bir de sendikadan istifa etmiş miydiniz?

MEB-ÖĞRETMEN-KHK:672-27 AYLIK İSTİFA EDİLMEMİŞ  SENDİKA (MAYIS 2014-TEMMUZ 2016)-TAMAMI İKİNCİ KURULUŞ DÖNEMİNE AİT-SENDİKA ÜYELİĞİM SÜRESİNDE ÜCRETSİZ İZİN KULLANMADIM-TAKİPSİZLİK-KURUM HENÜZ ARANMADI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Takip edenler bilir. Yaklaşık 10 aydır komisyon kararlarını takip ediyorum. Bu süre içerisinde bu haftadaki kadar iade kararını bir arada görmedim diyebilirim. Umarım komisyon ayın tüm iadeleri aynı anda göndermemiştir. Bunu daha önce 1-2 sefer yapmıştı. Yine de bu kadar iade paylaşılmamıştı.

Böyle bir durum yoksa iade oranının daha da artacağı kaçınılmaz olacak. Bizim kurum ve TSK harici bir hareketlenme var. KESKliler dahil...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 10 dakika önce yazdı:

FACE PAYLASİMİ

Sayın Arkadaşlar mrb saat 18.30 itibariyle Ohal Komisyonu sayfasında kabul kararımı gördüm.

Onların gözünde kriterlerim:

1.Sendika ilk kurulduğunda 3 aylık sendika üyeliği.

2.2015 KASIM -2016 TEMMUZ istifa edilmemiş sendika.

3.2012 EKİM 2014 TEMMUZ  arası bank asya katılım hesabında aylık 1.5-2 bin tl düzenli hesap artışı Temmuz 2014 hesabı kapatma.

Askerlik süresi olan 2013 ağustos-2014 şubat arası hesapta hareketlilik yok.

Bu şekilde Banka ve sendika durumunun birlikte olmasından dolayı red bekliyordum ama Allah a şükür Kabul nasipmiş.

Son olarak gözaltı gibi adli bir durum yaşamadım sadece 2017 Kasımda ifadeye çağırıp ifade aldılar hepsi bu.

Allah biliyor masumiyetimizi inşallah tüm kardeşlerimiz bir an önce analarının ak sütü görevlerine geri dönerler.Sorunuz olursa ben buradayım.Cevaplayacağım..

Face paylaşımı

Ben de aynı durumdaydım hatra banka kriterim yoktu ama ret geldi komisyondan. 

672 ret= 24. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
672ETalha, 7 dakika önce yazdı:

Ben de aynı durumdaydım hatra banka kriterim yoktu ama ret geldi komisyondan. 

İlginc hocam ne zaman red geldi

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 5 dakika önce yazdı:

İlginc hocam ne zaman red geldi

Mart ayında gelmişti. 

672 ret= 24. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet bakanlığı 701 khk ile ihraç oldum ve ret aldım. Özellikle 701 khk da adalet bakanlığı personeli gizli tanık ve kurum kanaatinden dolayı büyük oranda ret alıyor benimde öyle oldu. Ama başka bakanlıklarda aynı durumda iadeler olabiliyor uygulamada farklılıklar var. Anladığım adalet bakanlığında kurum kanaatine bakılarak karar veriliyor ve onlarda olumlu kanaat kolay kolay getirmiyor. 

701 khk adalet bakanlığı kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Formu yeni okuyabildim.maşallah. Devamı da gelir inşallah. Bi umut sayfamada baktım. Hala inceleme devam

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 18 dakika önce yazdı:

Takip edenler bilir. Yaklaşık 10 aydır komisyon kararlarını takip ediyorum. Bu süre içerisinde bu haftadaki kadar iade kararını bir arada görmedim diyebilirim. Umarım komisyon ayın tüm iadeleri aynı anda göndermemiştir. Bunu daha önce 1-2 sefer yapmıştı. Yine de bu kadar iade paylaşılmamıştı.

Böyle bir durum yoksa iade oranının daha da artacağı kaçınılmaz olacak. Bizim kurum ve TSK harici bir hareketlenme var. KESKliler dahil...

İstifa edilmemiş uzun süreli sendikalar konusu hala muallak gibi.Bizi sabun yapacaklar sanırım hayırlısı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adonis geçmiş olsun. Ne zaman ret aldınız? 702 khk adalet bakanlığı katip mübaşir pek karar yok bu aralar....

ADONİS, 17 dakika önce yazdı:

Adalet bakanlığı 701 khk ile ihraç oldum ve ret aldım. Özellikle 701 khk da adalet bakanlığı personeli gizli tanık ve kurum kanaatinden dolayı büyük oranda ret alıyor benimde öyle oldu. Ama başka bakanlıklarda aynı durumda iadeler olabiliyor uygulamada farklılıklar var. Anladığım adalet bakanlığında kurum kanaatine bakılarak karar veriliyor ve onlarda olumlu kanaat kolay kolay getirmiyor.

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...