İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Lahzaa, 13 dakika önce yazdı:

İstifa edilmemiş uzun süreli sendikalar konusu hala muallak gibi.Bizi sabun yapacaklar sanırım hayırlısı

Yeri gelmisken bir duyumumu paylasayim; sabun olayinda mevzuyu biraz yumusatmislar. Kalip sabundan vazgecmisler, sivi sabun seceneklerini degerlendiriyollaamis.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 28 dakika önce yazdı:

Yeri gelmisken bir duyumumu paylasayim; sabun olayinda mevzuyu biraz yumusatmislar. Kalip sabundan vazgecmisler, sivi sabun seceneklerini degerlendiriyollaamis.

Hocam senin kriter de tam senlik ha. İki ay sendika ne yav! ? Sana kesin kapıcı ismail vermiştir bu aklı.

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
672'li ingilizceci, 31 dakika önce yazdı:

Bu çok iyi olur hocam eğer böyle bir çalışma varsa tabi kendimi değerli hissettim bir an?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Komisyon bence yumuşamış ilk başta red verdiklerine yazık oldu

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben demistim ohal komisyonu ve idare mahkemeleri dışında umutlanmayın. Kendimize  daha cok zarar veririz diye. Içinizden birileri beni de linç etmeye kalkmıştı. 25 ekim yalan da olundu talan da oldu. Geceler.. 

Bence de komisyonda iade sayılarında bariz derecece hissedilir şekilde artış var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 adalet inceleme devam...Adalet Bakanlığından kuruma sorulan arkadaşlar varmı?

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aggrieved-khk695, 4 saat önce yazdı:

Bende 695 khk'dan açıga alındım sonra ihraç, kararı hala bekliyorum.  tsk_kritter bilinmiyor_sorusturma yada adli sürecim yok.... Bana oyle geliyor ki boş dosyaları en sona bırakıyorlar.

iade olanlar hayırlı olsun darısı bütün mazlum khkĺılara inşallah. iadeler bizim icin umut oldu.

Bende aynı khk ve aynı şekil işlem açık iade ihraç şeklinde bizim khk dan hiiiiiiiç ama hiç ses yoooookk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Akşam saatlerinde Kabul Kararımı Gördüm Arkadaşlar.

672-Meb Istanbul Açığa alınmadan Ihraç

6 ay 2014 Öncesi - 1 Ay 2014 sonrası 7 ay sendika 2014 Mart Istifa

2012 Sonrası Hareket olmamış pasif banka

2018 Haziran KYOK

2018 Kasım Yani 1 sene önce Kurum aranma ( Olumlu)

Uzun süre önce kurum arananlara umut olur umarım.

Ne yazacağımı ne yapacağımı bilmiyorum , Darısı herkesin başına

Dolce Vita

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 24 dakika önce yazdı:

Komisyon bence yumuşamış ilk başta red verdiklerine yazık oldu

Dostum yumuşadığı falan yok komisyonun. İnan ta en baştan beri plana uyarak devam ediyorlar. Dosyaları süzgeçten geçirirken böyle ayırmışlar kriterlere göre. Meb den fazla iade gelmesinin nedeni kurum kanaatinden başka bir şey değil.

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zuzu müdür yardımcınızın tavırlarından tek temkinli karakterinden arandığımıza ve gizlediğini düşündüm ben de ? bence öyle hocam en yakın zamanda iade olursunuz inşallah öyle hissettim ?

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...