İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

İade olanların gözü aydın  gerçekten iade haberleri duyunca akciğerlerime oksijen doluyor 

Ret alan arkadaslara da geçmiş olsun. 

Ben incelemeye devam yazısını gorenlerdenim 

Tüm masumlarin iade haberini almak dileğiyle. Herkese iyi akşamlar 

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Banka sendika iade olan bile var hayırlısı olsun hala bekliyorum 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Soner, Bir saat önce yazdı:

Bu gün bizim ilçede iki doktor iade oldu ikisininde mahkesi devam ediyordu ancak suçlamaları bilmiyorum

Vay senden Allah razı olsun ya kaç gündür duymak istediğim haber sabah akşam temyiz eden istinaf savcısına sövüyodum günahtan kurtardın beni

701 adalet bakanlığı beraat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rapunzel, 3 saat önce yazdı:

@Zuzu evet hocam benim de 3 ekimde kurum aranmış olumlu şeyler söylemiş müdürüm sağolsun benim de pek ümidim yoktu ama kurum aranınca insanda bir kıpırtı oluyor?

Benim de yakın tarihte aranmis. Aslında arandığını dusunmeme sebep olan eski müdür yardımcım ? adam net bişey demedi. Fakat  " olur senin iş, dönünce mutlaka ara beni " gibi ustune basa basa cümleler kurdu. Yazin dışarda görmüştüm ve bana boşver hocam çocuğunu büyüt,dönmesen de olur fln demişti. Son aradığında ise gece 11 di ve başka bi numaradan aradı.  Tlfonu  kapatacağı sırada "bu numara benim değil ,iade olunca beni mutlaka kendi numaramdan ara "diye üç kez tembihledi. Ben  de benim icin arandığını , belki sıkıntı olur diye başka bi numaradan arama gereği duyduğunu fln düşündüm. Daha önce de başka bi arkadaş için aramuslardi bu hocayı. Bana kimseye söyleme ama o kişiyi arayıp sordular. Gizli bilgiymis , kimse duymasın demişti. Zateb o arkadaş da iade oldu geçen dönem. Niye yazdım bunları ?? çünkü polyanna miyim yoksa gerçekten arayıp beni sordular mi bilmiyorum? Belki bi akıl verirsiniz? Beni sormuşlar mıdır hocam ? ?

672. Öğretmen. İnceleme devam. Sendika,gazete

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

692 KHK - Gençlik ve Spor Bakanlığı - Batman KESK - 18 Ekim - İADE 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Kırşehir KESK - 18 Ekim - İADE 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Diyarbakır KESK - 17 Ekim - İADE 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Batman KESK - 16 Ekim - İADE

İadelere devam...

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kararlar DM den gelmeye devam ediyor. Paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim...

• 672 KHK - Sağlık Bakanlığı - Sendika - Adli İşlem KYOK - Manisa - İADE
  • 675 KHK - Sağlık Bakanlığı - KESK - Adli İşlem KYOK - Şanlıurfa - İADE
  • 675 KHK - Sağlık Bakanlığı - KESK - Adli İşlem HAGB - Mersin - RET
  • 672 KHK - MEB - Sendika 12 Ay - Muhtemel Kurum Kanaati - Adli İşlem Yok - İzmir - RET
  • 672 KHK - Sendika 2016 Mart İstifa - SGK Kaydı 2007/2009 - Adli İşlem KYOK - İstanbul - İADE
  • 692 KHK - Sağlık Bakanlığı - KESK - Adli ve İdari İşlem Yok - Bursa - İADE
  • 701 KHK - EGM - Garson Fişleme A4 - Adli İşlem İfade - RET
  • 689 KHK - Sağlık Bakanlığı - Doktor - KESK - Adli İşlem KYOK - Van - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • DM - 692 KHK - Sağlık Bakanlığı - KESK - Adli ve İdari İşlem Yok - Bursa - İADE
  • DM - 672 KHK - Sendika 2016 Mart İstifa - SGK Kaydı 2007/2009 - Adli İşlem KYOK - İstanbul - İADE
  • DM - 675 KHK - Sağlık Bakanlığı - KESK - Adli İşlem KYOK - Şanlıurfa - İADE
  • DM - 672 KHK - Sağlık Bakanlığı - Sendika - Adli İşlem KYOK - Manisa - İADE
  • WEB - 679 KHK - EGM - Kriter Yok - Garson Fişleme Yok - Adli İşlem KYOK - İADE
  • DM - 672 KHK - MEB - Sendika 22 Ay Kasım 2015 İstifa - Adli İşlem KYOK Ocak 2019 - Sivas - Kurum Aranma Olumlu (Ağustos ve Eylül) - İADE
  • DM - 672 KHK - MEB - Sendika - Banka Okul Aidatı - Adli İşlem KYOK - İstanbul - İADE

Darısı BAŞIMIZA.. 

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar az önce benimle beraber ihraç olmuş arkadaşımın kabul yazısını gördüğünü öğrendim. 

kriter: bank asya mevduat hesabı hareketsiz ve 19 ay istifa edilmiş sendika (aralık 2015)

khk 672

allahım bana ve tüm masumlara da bu güzel duyguyu tecrübe etmeyi nasip et 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Her iade haberinde komisyon sayfasını yeniliyorum ama nafile:)

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

FACE PAYLASİMİ

Sayın Arkadaşlar mrb saat 18.30 itibariyle Ohal Komisyonu sayfasında kabul kararımı gördüm.

Onların gözünde kriterlerim:

1.Sendika ilk kurulduğunda 3 aylık sendika üyeliği.

2.2015 KASIM -2016 TEMMUZ istifa edilmemiş sendika.

3.2012 EKİM 2014 TEMMUZ  arası bank asya katılım hesabında aylık 1.5-2 bin tl düzenli hesap artışı Temmuz 2014 hesabı kapatma.

Askerlik süresi olan 2013 ağustos-2014 şubat arası hesapta hareketlilik yok.

Bu şekilde Banka ve sendika durumunun birlikte olmasından dolayı red bekliyordum ama Allah a şükür Kabul nasipmiş.

Son olarak gözaltı gibi adli bir durum yaşamadım sadece 2017 Kasımda ifadeye çağırıp ifade aldılar hepsi bu.

Allah biliyor masumiyetimizi inşallah tüm kardeşlerimiz bir an önce analarının ak sütü görevlerine geri dönerler.Sorunuz olursa ben buradayım.Cevaplayacağım..

Face paylaşımı

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...