İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Aranizda bilen vardir diye sormak istiyorum. Mahkemenin yapmış oldugu yazışmaların;

1. Uyap'a yüklenmesi zorunlu mu?

2. Belirli bir suresi var mi yuklenmesi icin?

701 KHK- RET - Idari Dava Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
realist83, 1 saat önce yazdı:

Değil mi...

Sen oradaysan bu görüşlerinin gereğini yerine getir,

Yok getiremiyorsan,

Yeneroğlu gibi gereğini yap!

Değerli dostlar,

Umutlarımızı yarına taşımak için yeterince karine var!

Tv de biriside dese ya bu soylediklerinizi RTE ye soyluyormusunuz ve RTE ne diyor. Yakında yapılacak telafi iade programı yok mu. Habire laf salatası. Dinlemesi güzelde icraat nerde 

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gündemle alakalı ABD'nin sözde Ermeni yalanının kabulünün asıl önemli kısmı Ermenilere ödenecek tazminatlardır, KHK konusunda da AİHM gitmesiyle bizlere ödenecek tazminatlardır. Bunların kaçarı yok ve yok sayıyoruz diyemiyorsunuz.Belki  tazminat konusunda bunu düşünüyor olabilirler geri dönersiniz ama AİHM yok tazminat yok! 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Akşamdan hazırladığım kürek geliyooo?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

AYM DEN DE birseyin çıkmayacağı yavaş yavaş ortaya çıktı. Arkadaşlar siyasi manevralarla döndük döndük. Yoksa hukuka inanır güvenirsek işimiz çok ama çok zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dosyaların neredeyse %75 i bitti, ve hala beklemeye devam. Kalanların içerisinde acaba bu sayfada olanların yüzdesi ne kadar ki buradan paylaşılan karar sayısı da o kadar az. Asıl benim merak ettiğim, bu sayfada hangi khk dan hangi kurumdan kaç kişi beklediği değil, gerçekte komisyonun acaba hangi khk da ne kadar bir yüzde ilerleme kaydetti ve kurum bazında karar sayısı ret iade sayıları oranları... asıl bunlar önemli bence. Bunu bilmeden komisyonun "yok şu kadar dosyaya baktık bu kadar iade ettik" lafları bana hiiiiiiiiiiççç inandırıcı gelmiyor. Merak ediyorum, komisyon dükkanı kapattığında dosyamı incelemeyi bitirebilecekler mi? Yoksa akıl alacak gibi değil. Bakıyorsun zibille hala bekleyen var ama komisyon %75 i incelemiş!!! 

679 - YÖK - Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Adamın oğlu milletvekili,

Kendisi YİK üyesi,

Damadını yeni kurtardı.

Sıra ancak bize geldi.

Bir susun artık!

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar pasaport için dilekçe verilebilceğini söylediler nufustan genelge gelmemiş ama verebilirsiniz dediler haberiniz olsun ben verdim şimdi

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aras Bey ne dediniz dilekçede? idari şerhin kalkması mı dediniz yoksa yeni pasaport talepli mi yazdınız? ekte takipsizlikten başka birşey istediler mi? ayrıldığınız kurumun ilindeki Nüfus İdaresine mi verdiniz dilekçeyi yoksa başka il de oluyormuymuş?

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Bitmeyensürec, 2 saat önce yazdı:

Arınç diyorki kısa maddeli bir kanunla ifadeleri yapılabilir. Belki tazminatları verilmez diyor ? bunu diyorsa böyle bir düşünce olabilir. Ama yinede şu aşamada seçim ortamı haricinde böyle bir işlem yapacaklarını düşünmüyorum. Adamların gözünde beraat kyok önemi yok. Potansiyel suçlusun

Hakları iade edilir dedi ya

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...