İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Dantes, 14 dakika önce yazdı:

Hakları iade edilir dedi ya

Belki tazminatları verilmez dedi. 

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Missisipi06, 2 saat önce yazdı:

Aranizda bilen vardir diye sormak istiyorum. Mahkemenin yapmış oldugu yazışmaların;

1. Uyap'a yüklenmesi zorunlu mu?

2. Belirli bir suresi var mi yuklenmesi icin?

Bütün yazışmalar uyap üzerinden yapılır zaten. Dosyaya gelen evraklar sadece uyaba yüklenir. 

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 6 dakika önce yazdı:

Bütün yazışmalar uyap üzerinden yapılır zaten. Dosyaya gelen evraklar sadece uyaba yüklenir. 

Peki yapılan yazışmaları neden göremiyoruz sizce ?

701 KHK- RET - Idari Dava Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Victim, 28 dakika önce yazdı:

Aras Bey ne dediniz dilekçede? idari şerhin kalkması mı dediniz yoksa yeni pasaport talepli mi yazdınız? ekte takipsizlikten başka birşey istediler mi? ayrıldığınız kurumun ilindeki Nüfus İdaresine mi verdiniz dilekçeyi yoksa başka il de oluyormuymuş?

Kusura bakma yeni gördüm pasaportumdaki idari şerhin kalkması diye bitirdim ben yeni pasaport talep etmedim ve sadece takıpsızlık belgesını ekledım bende takıpsızlık şerhide almıstım 15 gün sonra ona gerek yok dedıler bende gerı aldım başka ilde olup olmadıgını bılmiyorum ben istanbuldaydım oraya basvurdum ama dilekceyı kaydetmesı için yan tarafa verdım İNŞALLAH kayda alırlar masanın üstüne bıraktım acıkcası kafam rahat değil hayırlısı bakalım

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Missisipi06, Bir saat önce yazdı:

Peki yapılan yazışmaları neden göremiyoruz sizce ?

Bilemiyorum belki yazışma yapılmamış olabilir ya da bazı evraklar vatandaş uyapta gözükmüyor olabilir. 

Sorularim rahatsız etmiş olacak ki zeus beni de engelledi:) yorum yyapmamıza soru sormamiza asla tahammül yok anlaşılan 

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aras, 21 dakika önce yazdı:

Kusura bakma yeni gördüm pasaportumdaki idari şerhin kalkması diye bitirdim ben yeni pasaport talep etmedim ve sadece takıpsızlık belgesını ekledım bende takıpsızlık şerhide almıstım 15 gün sonra ona gerek yok dedıler bende gerı aldım başka ilde olup olmadıgını bılmiyorum ben istanbuldaydım oraya basvurdum ama dilekceyı kaydetmesı için yan tarafa verdım İNŞALLAH kayda alırlar masanın üstüne bıraktım acıkcası kafam rahat değil hayırlısı bakalım

Aras Bey bende istanbulda ikamet ediyorum.Nufusa giderken randevu aldiniz mi acaba yoksa direk memurla gorusup dilekcenizi mi yazdiniz.Benimde pasaportum var hakkimda herhangi bir sorusturma yok bildigim kadariyla idari serh icin basvuracagim.

672 KHK - Ret - Banka - Ankara 19. İdari)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kasirga61, 6 dakika önce yazdı:

Aras Bey bende istanbulda ikamet ediyorum.Nufusa giderken randevu aldiniz mi acaba yoksa direk memurla gorusup dilekcenizi mi yazdiniz.Benimde pasaportum var idari serh icin basvuracagim.

Orda dilekce nüshası var ordan alıp yazabılırsınız herhangı bır randevu almadım ama dedıgım gıbı genelge gelmedıgınden sadece alıyıruz dıyoo olay bu bence sızde yazın ama sonra takıp edın 

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hiç bir şey olmasa da bir şeyler olacak galiba

672 meb,adlı idari soruşturma yok,komisyon ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sa dostlar kurumuna sorulup bekleyen kaç kişiyiz acaba? Beğen tuşuna basarsanız haberdar olalım birbirimizden... 

672 KHK - SENDİKA - K. Y. O. KARARI - İNCELEME DEVAM EDİYOR. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...