İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

İyi geceler bir sorum olacak tı 3 yıldan fazladır soruşturmam devam ediyor. Bu gün bağlı olduğum ilçe emniyet ifadeye çağırdı tanık adı altında. Hts kayıtlarında Mustafa Yüksel adında biri soruldu bana 2013 yılında görüşme olmuş numaraya baktım bu numarayı ben kullanmadım konuyla ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım acaba . Hattın Kimin kullandığı cikarmi

679khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar özür dileyerek konu dışı bir şey danışmak istiyorum. Bugün telefonum kırılınca evdeki eski android telefonu kullanmak durumunda kaldım. Şimfi ohal komisyonuna girerken TC kısmına maalesef rakamları yazmıyor. Aynı sorunu yaşayan ve bu mevzunun üstesinden gelebilen var mı? 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Lvnt
GamerTeacher63, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar özür dileyerek konu dışı bir şey danışmak istiyorum. Bugün telefonum kırılınca evdeki eski android telefonu kullanmak durumunda kaldım. Şimfi ohal komisyonuna girerken TC kısmına maalesef rakamları yazmıyor. Aynı sorunu yaşayan ve bu mevzunun üstesinden gelebilen var mı? 

Ísim kısmına kimlik numaranızı yazıp kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tamamdır, oldu.  Çok teşekkür ederim. 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
TheWithNoName1, 21 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar son kez söylüyorum. Gerçekleri kabullenmemiz lazım. Bizimle ilgili bir çalışma olduğunu hiç sanmıyorum. Umut tacirliği yapan kişilere inanmayın. Beklenti içine girince hayal kırıklığı büyük oluyor ve iyice yıpranıyoruz. İşimize gücümüze devam etmemiz hayata katılmamız çok önemli.  Tabii ki hakkımızı da arayalım mücadelemize devam edelim. Ama dönüşümüzün kolay olmayacağını ve sabır ve mücadele gerektiğini, hakkımızın bize altın tepside verilmeyeceğini bilelim

Ben iddiaya giriyorum. Önümüzdeki ilk seçimden önce adım atılacak...

Hodri meydan...

Kaybedersem zaten para yok,

Kazanırsam, sen toplu maaşları alırsın.

?   

Bir yemek yemeye gelirim artık.

Bursalı olsan İskender isterim?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
realist83, Bir saat önce yazdı:

Ben iddiaya giriyorum. Önümüzdeki ilk seçimden önce adım atılacak...

Hodri meydan...

Kaybedersem zaten para yok,

Kazanırsam, sen toplu maaşları alırsın.

?   

Bir yemek yemeye gelirim artık.

Bursalı olsan İskender isterim?

Önce maaşlar bir sene içinde üç taksitle ödenecekti şimdi geriye dönük maaş yok diyor. Sizin iddiada maaşlar kaç taksitle ödenecek ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eukelade, 16 dakika önce yazdı:

Önce maaşlar bir sene içinde üç taksitle ödenecekti şimdi geriye dönük maaş yok diyor. Sizin iddiada maaşlar kaç taksitle ödenecek ?

Kim diyor geriye dönük maaş yok diye...

Zeus,

Aslan Amca,

Kuş,

Börtü böcek?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İsteyen istediğini takip eder buna sözüm yok. 

Fakat bu kadar güçsüz ve aciz durmakta neyin nesi? 

Bu zeus bol keseden sallıyordu, geçti 25 Ekim şimdi yine sallamaya devam ediyor. Bu kadar insan neden hala takip ediyor anlamak mümkün değil.

Gereksiz bir yılgınlık ve ümitsizlik var üzerimizde. Rabbim herşeyi yoluna koyacak az kaldı.Duygularınız ile oynayan umut tacirlerine prim vermemek daha doğru diye düşünüyorum. 

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Zeus beni de engellemiş. Zaten söyledikleri de çıkmadı.çıkacağı da yok.umut tacirligi yapiyor.insanlar artık bugünlük aspirinimizi aldık bakalım yarın ne vereceksin diyor...millette artık inanmıyor...geliyor gelmekte olan diyor.bir türlü gelemedi...geleceği de yok görünüyor

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Daha önce yazmışlığım hiç yok.İnsanların duygularını istismar edenlere hürmeten yazıyorum.Bazıları onurlu şerefli olduklarını söylüyorlar. Onlarınki altın kaplama bizimki teneke zannediyorlar. Allahım beni sen yarattın, nurundan bahşettin senin bahşettin nura bir halel getirmedim. Ama bazı insanlar bunu kirletmeye karalamaya çalışıyorlar buna müsaade etme yarabbim. Ben bana emanet ettiğin evlatlarıma sahip çıkmak için bunlara sessiz kalıyorum. Ya bana bir yol göster bu uğurda can verip öleyim yada bu haksızlığa adaletsizliğe çare ol Allahım. Sabrın ne kadar zor olduğunu iliklerime kadar yaşıyorum, şarkıların ciğerime kadar işlemesine şahit oluyorum. 44 yıllık ömrümde ilmek ilmek işlediğim onuru, şerefi, haysiyeti, helali, haramı, dürüstlüğü, Anamın babamın verdiği terbiyeyi ahlakı 20 dakikada ayaklar altına alıp kirleten.Çoluk çocuğumun rızkıyla geleceğiyle oynayan adaletin gelmişini geçmişini. Derdimin iş güç maddiyat olarak görenlerin taaaa gözlerinden öpüyorum. Üzüldüğüm bir konuda ülkem vatansever olup olmadığımızı bile ayıramıyor.Milli sanıp güvendiğim milliler bile fos çıkıyor. Bu lekeyi vurupta gereğini yapmayıp beni arafta bırakanlar. Asmazsanız adam değilsiniz. Kimisi önce sağlık diyor gülüyorum neyin sağlığı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...