İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

communication, 6 saat önce yazdı:

Degerli Arkadaslar,

Esim ve ben cifte ihraclardandik.

Az once Esimi YOK ten aradilar ve iade oldugunu teblig ettiler. 3 universite tercihi yapmamizi istediler.

Esim 692 KHKli Doçent. Hic bir kriter, sorusturma  adli islem yoktu.

Siz sormadan soyleyeyim hicbir torpil  referans yoktu.

Bende haber bekliyorum iade icin...

Allah hepimizin yardimcisi olsun.

677, adli yok, üni idari, inceleniyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Degerli Arkadaslar,

Az once Esimi YOK ten aradilar ve iade oldugunu teblig ettiler. 3 universite tercihi yapmamizi istediler.

Hayırlı olsun, Hocam. YÖKten telefon bekleyen biri olarak sevindim. Darısı bizlere. Yeneroğlunun bahsettiği AYM kararını hukukçu arkadaşlar yorumlayabilir mi?

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Degerli Arkadaslar,

Sayin hocam, sizi eski forumdan beri biliyorum, cok sevindim, cok mutlu oldum.

Darisi esinize ve bize...?

677, adli yok, üni idari, inceleniyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@communication Sayın hocam hayırlı olsun.. darısı bizlere olsun.. yök aramadı diye diye 3 yıl doluyor.. inş dolmadan arar ?

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serenness, Bir saat önce yazdı:

Sayin hocam, sizi eski forumdan beri biliyorum, cok sevindim, cok mutlu oldum.

Darisi esinize ve bize...?

Serenness hocam tesekkur ederim, 

Bugun Iade olan eşim, ben degilim...

Bende sizin gibi beklemeye devam ediyorum....

Darisi hepimize...

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet692, 1 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı aksamlar bakıyorum bazı arkadaslar  kriter filan yapıp söyle olur yazmış demıs sunu iyi bilın kriter filan bos komisyonda be kriterler olanı gorduk ıade oldu ne krıtersız gorduk Red oldu aynı kurum aynı kriter biri Red biri kabul anlayacağınız bu mantık ile olacak is degil adama göre muamele gibi adamını bulan komsıyı da kabul alıyor bulamayan bahtına ne cıkarsa Rabbım ınsalh herkese hayırlı kapılar acar. Komsıyı u veya idari yargıyı fazla beklemeyin hayatınıza bakın imkan varsa ıs varsa ugrasn zaman gecer rızkınızıda kazanırsınız kafanızda dagılır hersey olacagı na varır hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeye calsıın biliyim cok zor ama zorlugu n ta ıcın deyiz cocgumuz zaten zor sartlarda buyudu okudu meslek sahibi oldu vatanını seven durust temiz insanlarız tek eksik dayımız kayın babamız ne tabir ederseniz kısasa adamımız yok bunları cekıyoruz ama elbet birgun gecer bugun ler de sabır edin hayata devam edin bakın geberecek kadar fena grıpım ama sabahtan aksam 10 kadar calısıyrum halen de suan isteyim yeni fırsatım oldu nete gırdım yeterkı baskasına minnet etmeyim evime rızkımı goturum sizde öyle hayata devam edin burada cok insan var goruyın ne zor sartlarda yasıyor lar ve yasamaya cakaıyorlar ne zor ıslerde olanlarda var kolay is bulanlarda ve bır kısım halen ıs arayıp bulamayanlar var onlar umıtlerını eksik etmesinler hergun bıryerlere bas vursunlar inanın bizden iyi caliskan durust vede egtımlı kimseyi bulamazlar hemde cok ucuz maliyetle asgari ucretle calıstırıyorlsr ondan arayın devam edin ıs aramaya Rabbım in izniyle bulursunuz ıs aramayan helen duyumlara bakan hatta buraya uye olmaktan bıle olamayıp izleyen takip edenler var onlarda sunu dıyım korkmayın burada kimse vatana haini terörist degıl fetocu hıc degıl olan tesbit edilen olursa zaten diyoruz yetkili kisiler gerekli uyarı yapıp forumdan uzaklastıroyorlar size sunu dıyım varsa sorunlarınız uye olun paylasin burada arkadaslar la ama sakın duyumlara filan fazla umıt baglamayın cunku cogu duyumlar hep bos cıktı sonra arkadaslar uzuldu ben kimsenin uzulmensını istemem zaten KHK ile uzuldu yıoranıyoz hergun duyum adı ustunde duyun bilginiz olsun iste ? sonra hayata devam edin olursa zaten olur olmazsa h hayat devam eder. Herkse tez zamanda ıade olmak nasip olsun huzurlu saglık dolu gunler dılerım 

Başkasını bilmem de ben adam falan bulup iade olmadım... 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scienceindex, Bir saat önce yazdı:

@communication Sayın hocam hayırlı olsun.. darısı bizlere olsun.. yök aramadı diye diye 3 yıl doluyor.. inş dolmadan arar ?

Scienceindex hocam, sabir az kaldi...

Eşim bastan beri cok karamsardi o iade oldu...

Sira bizde...

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 4 saat önce yazdı:

Maalesef TSK Egm direk acımasızca kurum kanaati olumsuz verdiği için komisyon sorma gereği bile duymadan basıyor reddi. Yani anlıycağın yanıyoruz diyorsun benzinle geliyorlar. 

Bu duruma ADALETSİZLİK bakanlığını da ekleyelim. Adalet bakanlığı herkesi kurum kanaati ile ihraç etti. Geri de döndermiyor.

701 KHK adalet bakanlığı. 25. idare mahkemesi(04.11.2019 açılış)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün yeni işim için alışveriş yaparken eski ünimden bir profu gördüm. Ayak üstü konuştuk. Herkes dönüyor sen döndün mü dedi. Ben de yok dedim. Niye falan dedi. Ben de demek ki ben azılı fetöcüymüşüm dedim. Herkes kaymağını yedi bize de bu düştü dedim. Aq banka hesabı ve kimse yok mu sayesinde azılı fetöcü olduk. Bunların güçlü olduğu dönemde etinden sütünden faydalansaydım gam yemeyecektim. Bu kriterleri çıkaranlar fetöcü değilse ben de ne olayım. Lanet olsun.

Çok canım yanıyor. Gerizekalı Zeus dan haber yok mu? Biraz kendimi kandırıp moral bulayım. 

672 akademisyen. banka. BES. RET ALDIM. adli idari henüz yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Facebook da sağlık bakanlığından yarım saat önce iade olan var. 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...