İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Konuk RosedewittbukateR
communication, 5 saat önce yazdı:

Degerli Arkadaslar,

Esim ve ben cifte ihraclardandik.

Az once Esimi YOK ten aradilar ve iade oldugunu teblig ettiler. 3 universite tercihi yapmamizi istediler.

Esim 692 KHKli Doçent. Hic bir kriter, sorusturma  adli islem yoktu.

Siz sormadan soyleyeyim hicbir torpil  referans yoktu.

Bende haber bekliyorum iade icin...

Allah hepimizin yardimcisi olsun.

Gözünüz aydın olsun Sn Hocam... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hâlâ incelemeye devam... 

Delil yoklugundan KYOK. 679 EGM. Ust amir kanaati ile RED.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sibemol teşekkür ederim.inşallah en kısa zamanda iadeniz olur

689 khk  kkk 1.derece yakın 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tarhil, 5 saat önce yazdı:

Arkadaslar ben 679 khk ile ihrac oldum ohal komisyonu hala inceliyor sorum olacak ozellikle istanbuldaki devrelerimden ben 4 ekim 2016 aciga alindim cep telefon ve esimin bilgisayarina el koydular ve hala alamadim dijitallerimi bunun ile ilgili alan kardeslerim yardim ederse memnun olurum nereye gitmem lazim caglayana mi ayrica baska ilde ikamet ediyorum

Tarhil Devrem, benim de 679 egm İstanbul. 16 kasım açık. Benim de dijitallerim alındı, kendim kendimi şikayet sonucu 8 nisan 2019 da emniyette ifadem alındı ama halen gelişme yok. Komisyon inceleme devam diyor. Sona kaldık nedense. 

cemil öncü, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 679 ihraç polis memuruydum. Sürecün başında göz altı ifade yaşadım fakat bu güne kadar başka bir gelişme yaşanmadı adli olarak.  Dün komisyon sayfasında kabul yazısını gördüm. Sevinmeyi unutmuşum. Ne yapacağımı bilemedim. Ama ailem çok sevindi, onlar sevinince ben de onlarla birlikte sevinebildim ancak. Allah tüm masumlara bu sevinci yaşatsın..

Cemil devrem,  hayırlı olsun. Rabbim herkese yaşatsın bu sevinci. Aynı durumdayız 679 egm.  Bakalım bizim sonuç ne olacak. Kraker neydi senin

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ebediyatçı, 12 dakika önce yazdı:

Tarhil Devrem, benim de 679 egm İstanbul. 16 kasım açık. Benim de dijitallerim alındı, kendim kendimi şikayet sonucu 8 nisan 2019 da emniyette ifadem alındı ama halen gelişme yok. Komisyon inceleme devam diyor. Sona kaldık nedense. 

Cemil devrem,  hayırlı olsun. Rabbim herkese yaşatsın bu sevinci. Aynı durumdayız 679 egm.  Bakalım bizim sonuç ne olacak. Kraker neydi senin

Amin devrem. Allah tüm masumlara nasip etsin. Kriter 25gün şubede çalşmışlığım var. Koydularsa 2009 civarlarında da dershane

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemil öncü, 8 dakika önce yazdı:

Amin devrem. Allah tüm masumlara nasip etsin. Kriter 25gün şubede çalşmışlığım var. Koydularsa 2009 civarlarında da dershane

Benim de dershane vardı 2008. Bakalım ne olacak devrem. Dilerim yakın zamanda başlarsın görev.

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mutlu, 2 saat önce yazdı:

@Sibemol kurum görüşü alınmış mı bilginiz var mı benimde babamın bankada hesabı olduğundan dolayi ihraç oldum babam işine geri başladı ama tsk kurum görüşü veriyor mu veriyor sa hepsine olumsuz mu veriyor komisyon sadece kurum kanaatinden karara bağlıyor mu aklımda deli sorular yoruldum artık

Sayın mutlu babanızın banka hesap açılışı ne zamandi .esiminde banka dan ret geldi idare mahkemesine başvuracağız .bizim 2008 de başladı kapanınca ya kadar altın hesabımız vardı yardımcı olursanız sevinirim 

701 KHK ihraç banka ve cihan medya ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese hayırlı aksamlar bakıyorum bazı arkadaslar  kriter filan yapıp söyle olur yazmış demıs sunu iyi bilın kriter filan bos komisyonda be kriterler olanı gorduk ıade oldu ne krıtersız gorduk Red oldu aynı kurum aynı kriter biri Red biri kabul anlayacağınız bu mantık ile olacak is degil adama göre muamele gibi adamını bulan komsıyı da kabul alıyor bulamayan bahtına ne cıkarsa Rabbım ınsalh herkese hayırlı kapılar acar. Komsıyı u veya idari yargıyı fazla beklemeyin hayatınıza bakın imkan varsa ıs varsa ugrasn zaman gecer rızkınızıda kazanırsınız kafanızda dagılır hersey olacagı na varır hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeye calsıın biliyim cok zor ama zorlugu n ta ıcın deyiz cocgumuz zaten zor sartlarda buyudu okudu meslek sahibi oldu vatanını seven durust temiz insanlarız tek eksik dayımız kayın babamız ne tabir ederseniz kısasa adamımız yok bunları cekıyoruz ama elbet birgun gecer bugun ler de sabır edin hayata devam edin bakın geberecek kadar fena grıpım ama sabahtan aksam 10 kadar calısıyrum halen de suan isteyim yeni fırsatım oldu nete gırdım yeterkı baskasına minnet etmeyim evime rızkımı goturum sizde öyle hayata devam edin burada cok insan var goruyın ne zor sartlarda yasıyor lar ve yasamaya cakaıyorlar ne zor ıslerde olanlarda var kolay is bulanlarda ve bır kısım halen ıs arayıp bulamayanlar var onlar umıtlerını eksik etmesinler hergun bıryerlere bas vursunlar inanın bizden iyi caliskan durust vede egtımlı kimseyi bulamazlar hemde cok ucuz maliyetle asgari ucretle calıstırıyorlsr ondan arayın devam edin ıs aramaya Rabbım in izniyle bulursunuz ıs aramayan helen duyumlara bakan hatta buraya uye olmaktan bıle olamayıp izleyen takip edenler var onlarda sunu dıyım korkmayın burada kimse vatana haini terörist degıl fetocu hıc degıl olan tesbit edilen olursa zaten diyoruz yetkili kisiler gerekli uyarı yapıp forumdan uzaklastıroyorlar size sunu dıyım varsa sorunlarınız uye olun paylasin burada arkadaslar la ama sakın duyumlara filan fazla umıt baglamayın cunku cogu duyumlar hep bos cıktı sonra arkadaslar uzuldu ben kimsenin uzulmensını istemem zaten KHK ile uzuldu yıoranıyoz hergun duyum adı ustunde duyun bilginiz olsun iste ? sonra hayata devam edin olursa zaten olur olmazsa h hayat devam eder. Herkse tez zamanda ıade olmak nasip olsun huzurlu saglık dolu gunler dılerım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Tarhil merhaba ben istanbulda degilim ama sorunuza kendi durumuma göre cevap vereyim.benimde cep telefonu bilgisayar vs alinmisti uzunca bir süre incelendi durdu onların incelemesi bitmeden raporu gelmeden benim mahkeme de bitmedi.rapor geldikten sonra mahkeme de bitti.mahkeme bittikten sonra ildeki tem subeyi ve siber suclari aradim digitallerinizin incelemesi bitti gelip alabilirsiniz dediler bende gittim elden kendim aldim 

Ebediyatçı, 1 saat önce yazdı:

MEB -672 KHK-Beraat-KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon sayfasında red gören bir arkadaş vardı. Sanırım 18 ay sendikam var sadece yazmıştı. Onların hastahanesinde indirimli doğum  yapmak için  üye olmuştum demişti. Onun gerekçeli kararı geldi mi acaba?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...