İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

@Sibemol kurum görüşü alınmış mı bilginiz var mı benimde babamın bankada hesabı olduğundan dolayi ihraç oldum babam işine geri başladı ama tsk kurum görüşü veriyor mu veriyor sa hepsine olumsuz mu veriyor komisyon sadece kurum kanaatinden karara bağlıyor mu aklımda deli sorular yoruldum artık

689 khk  kkk 1.derece yakın 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

675 inceleme ye devam10 ay oldu beraat neden en sona atıyorlar anlamıyorum 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olmadık ama ret de edilmedik. Hala araftayız. Yarınımız hayır olsun inşallah. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Sibemol, 1 saat önce yazdı:

Eşimle benim inceleme devam ediyor.

Ben 692 KHK TSK kriter yok

Eşim 689 KHK TSK kriter yok

İhraç sebebimiz eşimin annesinin malum bankadaki parası.

Komedi

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 9 dakika önce yazdı:

Komedi

Hem de ne komedi valla sibemol yazdıkça içim acıyor valla hos benim meselem de benziyor ama bukadari da çok fazla gerçekten kendisi hakkında bir suçlama bile yok ama ihraç ne güzel dünya arkadaş 

Seni ihraç edenler ne düşünüyordu acaba hadi benim ihracim bylock listeleriyle geldi haklı haksız herkesi attılar sagolsunlar sormadan sorgulamadan ama eşinizin annesinin banka hesabından size ne? Yani bu nasıl bir saçmalık sizi atabiliyorlar bu nasıl iş? Yüzde yüz iadesiniz her türlü üzülmeyin hem de komisyondan ne kadar beklerse beklesin dosyanız hangi küvetten olursaniz olun bu kadarı da çok aşırı fazla 

Sibemol siz eşiniz mutlu Garfield aggrived ben bu saydığım isimlerin komisyondan kabul alacağını düşünüyorum takip ediyorum ben de burdayım komisyondan kabul alsam da burdayım hep beraber çıkacağız bu çukurdan 

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Öyle bir dünya yok kimse kusura kalmasın var mı arkadaş başkasının işlediği suçu bizlere yıkmak ki o kişilerin işlediği şey suç mu o bile belli değilken ne kadar kolay ve basitçe adam harcanabiliyor anlamıyorum. İhraç olmamız bile sacmayken senelerce bir de komisyon belasına takıldık hala bekliyoruz

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
katip1234, Bir saat önce yazdı:

675 inceleme ye devam10 ay oldu beraat neden en sona atıyorlar anlamıyorum 

Allah yardımcınız olsun sayın eski meslektaş ve KHK'daşım. Inşallah karardaş olmayız da bir an önce iade olursunuz.

Adalet Bakanlığı 675 Ret idari süreç yok. Zalimin sesi çok çıkar belki ama; son sözü mazlum söyler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün müdürümü aradım. Arayan soran olmamış daha.☹️☹️☹️☹️

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mutlu, 1 saat önce yazdı:

@Sibemol kurum görüşü alınmış mı bilginiz var mı benimde babamın bankada hesabı olduğundan dolayi ihraç oldum babam işine geri başladı ama tsk kurum görüşü veriyor mu veriyor sa hepsine olumsuz mu veriyor komisyon sadece kurum kanaatinden karara bağlıyor mu aklımda deli sorular yoruldum artık

Kurumumla hiç görüşmedim. Görüşmeyi de düşünmüyorum. Kuruma görüş sorulduğunu zannetmem. TSK kurum olarak biz attık siz (komisyon) kılıf bulun modunda. Şimdiye kadar hiçbir yere tek satır dilekçe yazmadım, CİMER dahil. Sonuç alamayacağımı çok iyi biliyordum. Kurumdaki amirimin kendi ağzından -öç aldıkları-söylemlerini biliyorum. Yalnız benden niye öç alıyor anlamış da değilim. Geri dönüş olsa bile aynı konumda çalıştıracaklarını zannetmem. Ayrılmaya, emekliliğe zorlarlar gibi geliyor bana. Bekleyeceğim sonuna kadar bakalım ne cevap verecek komisyon.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne zaman yökten iade duysam kalbim hızla çarpmaya başlıyor ama inceleme devam 679 yök. Tüm iade olan kaderdaşlarımı canı gönülden kutlarım. Rabbim hepimize bu sevinci yaşatsın lutfetmiyorlar gasp edilen hakkımızı teslim ediyorlar ama yine de kutluyoruz işte. Red alan arkadaşlarıma da Allah dayanma gücü versin. Biran önce çözülür inşallah.?

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...