İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Devam ediyordu, bitmiyordu... Yapılan ankette bile azınlığız, komisyondan denk gelecek te açıklanacak! Hep dediğim gibi; ya bekletiliyor, ya da hiç ellerine almadılar. Her iki durum da komisyon için tam bir utanç...

679 - YÖK - Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
communication, 4 saat önce yazdı:

Degerli Arkadaslar,

Esim ve ben cifte ihraclardandik.

Az once Esimi YOK ten aradilar ve iade oldugunu teblig ettiler. 3 universite tercihi yapmamizi istediler.

Esim 692 KHKli Doçent. Hic bir kriter, sorusturma  adli islem yoktu.

Siz sormadan soyleyeyim hicbir torpil  referans yoktu.

Bende haber bekliyorum iade icin...

Allah hepimizin yardimcisi olsun.

hayırlı olsun....

670 KHK. 01.02.2017 tarihinde KYOK,hala inceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar 679 ihraç polis memuruydum. Sürecün başında göz altı ifade yaşadım fakat bu güne kadar başka bir gelişme yaşanmadı adli olarak.  Dün komisyon sayfasında kabul yazısını gördüm. Sevinmeyi unutmuşum. Ne yapacağımı bilemedim. Ama ailem çok sevindi, onlar sevinince ben de onlarla birlikte sevinebildim ancak. Allah tüm masumlara bu sevinci yaşatsın..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anlaşıldığı kadarıyla bugün kararlar var. Kabul kararı alan arkadaşlara hayırlı olsun inşallah. 

Lütfen sistemi kontrol edin. Bakarsınız size de denk düşer. 

Benim 672 ve inceleme devam

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi günler herkese benimde bugün kurum aranmış ve olumlu görüş bildirilmiş ne kadar sürede karar geliyordu yaklaşık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@cemil öncü size de hayirli ugurlu olsun Allah tüm masumlara bu sevinci yasatsin insallah

MEB -672 KHK-Beraat-KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aloof, 9 dakika önce yazdı:

İyi günler herkese benimde bugün kurum aranmış ve olumlu görüş bildirilmiş ne kadar sürede karar geliyordu yaklaşık

Sendika üyeliğinizin üyelik ve istifa tarihiniz hakkında bilgi verebilir misimi?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672 benim günlerdir haftalardir aylardir hala inceleme devam henüz dedemin dedesinin dedesigillere sormamislar galiba?

MEB -672 KHK-Beraat-KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aramizda 6 aralik 2010 tarihinde sistemde kabul yazisini goren var mi bakarsin tarih tekerur eder...

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...