İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

einstein28, 13.08.2020 - 12:21 yazdı:

@MSA Merhaba,

Atamanız yapıldı yazıyor imzanızda. Araştırma merkezinde çalışmaya başladınız mı? Eğer başladıysanız  rica etsem çalışma ortamı, yapılan iş, ücret vb. konular hakkında bilgilendirme yaparmısınız? 

Araştırma Merkezinde 2 gün görev yaptıktan sonra izne ayrıldım.

Merkezdeki arkadaşlar başlamamıza ellerinden geldiğince yardımcı oldular, hepsi ilgili ve yardımseverdi. Bazı arkadaşların iade-atama süresinin uzunluğu nedeniyle sitemleri olmuştur. Onlara da anlayışla yaklaştılar. Merkezde görevde bir sıkıntı yok. Ortam iyi, memurlar kibar ve birbirine karşı saygılı. Uygun fiyata yemek ve ücretsiz ulaşım servis imkanları var. Haksız ihraç ve mağduriyet günlerini geride bırakmak açısından nezih bir ortamda çalışıyorsunuz.

Maaşlar henüz belli olmadı. Birkaç aya kadar belli olacağı kanaatindeyim. 4 senedir haksız ihraç yaşayıp, suçsuzluğunu ispat edip (kelimenin tam anlamıyla) kamu görevine geri dönen arkadaşlar için maaş ve özlük hakları konusu hariç şimdilik herşey yolunda. Hayırlı olsun.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 2 saat önce yazdı:

Araştırma Merkezinde 2 gün görev yaptıktan sonra izne ayrıldım.

Merkezdeki arkadaşlar başlamamıza ellerinden geldiğince yardımcı oldular, hepsi ilgili ve yardımseverdi. Bazı arkadaşların iade-atama süresinin uzunluğu nedeniyle sitemleri olmuştur. Onlara da anlayışla yaklaştılar. Merkezde görevde bir sıkıntı yok. Ortam iyi, memurlar kibar ve birbirine karşı saygılı. Uygun fiyata yemek ve ücretsiz ulaşım servis imkanları var. Haksız ihraç ve mağduriyet günlerini geride bırakmak açısından nezih bir ortamda çalışıyorsunuz.

Maaşlar henüz belli olmadı. Birkaç aya kadar belli olacağı kanaatindeyim. 4 senedir haksız ihraç yaşayıp, suçsuzluğunu ispat edip (kelimenin tam anlamıyla) kamu görevine geri dönen arkadaşlar için maaş ve özlük hakları konusu hariç şimdilik herşey yolunda. Hayırlı olsun.

Msa hocam orada neyi araştırıyorsunuz görev olarak onu merak ediyoruz ?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 2 saat önce yazdı:

Msa hocam orada neyi araştırıyorsunuz görev olarak onu merak ediyoruz ?

Henüz görev belli değil. İleriki günlerde belli olur.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar iade olan arkadaşlar için önemli bir haber:

OHAL Komisyonu ile dönenlerin gelir vergisine ilişkin önemli karar

OHAL Komisyonu Kararı ile göreve dönen bir personelin maaş ödemelerinde gelir vergisinin ait olduğu yılda belirlenen oranlar üzerinden kesilmesi gerektiğine hükmetti.

Kaynak: 

https://www.memurlar.net/haber/921126/ohal-komisyonu-ile-donenlerin-gelir-vergisine-iliskin-onemli-karar.html

Kararın bi önemli noktası da istinaf yolu kapalı kesinleşmiş olarak verilmesidir.Küçümsemeyin geçen sene iade olmuş biri için 20-30 milyar farkediyor haklarımızın hepsini sonuna kadar alacağız inş da kaybolan senelerimizi napcağız onu bilmiyorum?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61 İlaveten yasal faiziyle ödenmesine hükmetmiş

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA iade oldu... Sayfa durdu:)

İnşallah bizleri unutmazsınız. Bir haber alabildiğimiz siz varsınız...

679 KHK ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hasan27, 9 dakika önce yazdı:

@MSA iade oldu... Sayfa durdu:)

İnşallah bizleri unutmazsınız. Bir haber alabildiğimiz siz varsınız...

Hocam, @MSA hocam da sizler gibi ihraç bir personeldi. Kendi başından geçenleri yazdı. Aslında iade olup da araştırma merkezi bekleyen her üyemiz yazsa sayfa canlanır tekrardan ? 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

s.a 22 mayıs iade kararı aldım hala beklemedeyim benim gibi bekleyen arkadaşlar ne zaman başlama yaparız bilgisi olan varmı .emniyet personeliyim

kadir

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir Hatice Yeğen, 3 saat önce yazdı:

s.a 22 mayıs iade kararı aldım hala beklemedeyim benim gibi bekleyen arkadaşlar ne zaman başlama yaparız bilgisi olan varmı .emniyet personeliyim

ben de komisyon kararı şubat sonları. bana tebliğ mart ayın da yapıldı.halen beklemedeyiz.

çmnbjşbşjk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Fazla Çalışma Kesin Karar...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...