İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Guapo, 3 saat önce yazdı:

İfade verdim 3 yılın sonunda neden ihraç olduğumu öğrendim fişlemem varmış c kodlu geçmişte sohbete katılmış 17.25 ten sonra ulaşılamayan  felan nasıl bir iştir bu bu nasıl bir iftira dır 

C kodu iyi kod devre. Emniyet iyi olarak değerlendiriyor dedi komdan bir arkadaş. Hakkında hayırlısı 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yarin bol iadeli bir gün bizi bekliyor.O yuzden erken yatalim herkese iyi geceler.Evrene pozitif enerji yolluyorum

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar bir süredir takip ediyorum sizi ama üye olmak bu güne nasipmiş. Ben wifi bylock mağduruyum başka kriter yok 11.11.2019 beraat aldım komisyon beklemede ne olur sizce, benim kurumdan dolayı pek ümidim yok

• Beğeni 1

679 wifi mağduru, Kasım 2019 beraat, 08.04.2020 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ceyş, 24 dakika önce yazdı:

Sayın Ceys sizin hangi belediye ? Durumumuz aynı o yuzden merak ettim .

692 , bekliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muharrem Kaya, 10 dakika önce yazdı:

Sayın Ceys sizin hangi belediye ? Durumumuz aynı o yuzden merak ettim .

Belediye ismi vermek istemiyorum.lütfen anlayın.chp li bir belediye idi.halen chp li bir belediye

• Onaylama 1

692 Banka-Takipsizlik-inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Kemik11, 3 saat önce yazdı:

İl neresi guapo

İl İstanbul 4 ekimde açığa alınmıştm 6 Ocak da ihraç. Cok zoruma gitti sanık olrak ifade vermek..  hep matbu sorular dershane,banka, okul Vs sene 2020 hukuk adalette Nirvana yaptık fişleme anayasaya göre suç olsada fişleme sd kartı delil olarak gören bir anlayış var ne kadar zıt.. Kimin oluşturduğu belli olmayan ne kadar güvenli bir kayıt olduğu bilinmeyen bir sd kart la insan ları terörist ilan etmek bir devlete yakışmaz tutturmuşlar devlet refleksi ulan devlet refleksi bir garibanamı vurur ensesi kalınlara niye refleks göstermedi hala haber sunan TV'lerde boy gösteren youtube de FETÖ soysuzuna methiyeler dizenlere niye dokunmadı hata çoğu terfi ettirildi bu sd kartın büyük bir kısmı ters fişlemedir araya gerçek fetöcülerden serpiştirilmiş akla kara ayrıltılmasın diye fetönün oyununa geldi koca adalet 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 2 saat önce yazdı:

iki gündür nerede millet..

derin bir sessizlik var forumda..

sanki herkes el altından kararını öğrendi dağıldı gitti:)

Kararımı öğrensem ilk paylaşacağım yer burası olur. . . İnşallah hepimizin ? HAYIRLI CUMALAR..

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 3 saat önce yazdı:

İfade verdim 3 yılın sonunda neden ihraç olduğumu öğrendim fişlemem varmış c kodlu geçmişte sohbete katılmış 17.25 ten sonra ulaşılamayan  felan nasıl bir iştir bu bu nasıl bir iftira dır 

Cc kodu da bana vermişler. 2018 takipsizlik. 15 sene once okuldan beni tanımayan alt devre biririsi sohbetlere giderdi demiş. Bu ifade özellikle verdirilmis olmalı. Sd kart kodlarini desteklemek amaçlı delil uydurulmuş yani. Sende var mı böyle birşey?

Forumda başka kimse yok sanırım bizim kod. Hayırlısı olsun. Senin dava çok uzamış...

• Beğeni 1

672. EGM. Takipsizlik 2018. 2020 mart kabul gördüm. Darısı tüm masumlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ceyş, 1 saat önce yazdı:

Sevgili arkadaşalar

12 senedir hac için kuraya katılıyordum.Bugün kesin kayıt hakkı kazandığımı öğrendim.Fakat 12 yıldır hasretle beklediğim haz için sevinemedim.Çünkü pasaportumuz yok.Bir ay önce dilekçe ile tahdirin kaldırılmasını istedim fakat hala cevap yok.Garip bir ruh hali bendeki

Bir daha nüfusa gidin ve hac çıktığını, işlemin hızlandırılmasını felan isteyin. 

Bugün bir tanıdığım pasaport başvurusu yaptı. Daha önce dava açmış be kazanmış. Ama bu dava sonucundan mı yoksa artık veriliyor diye mi  bilmiyorum dedi. Geçen gittim sordum pasaport alabilirsiniz demişler. Bugün de  almak için başvuru  yaptı. 

• Beğeni 3

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Sadece vatansever, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar bir süredir takip ediyorum sizi ama üye olmak bu güne nasipmiş. Ben wifi bylock mağduruyum başka kriter yok 11.11.2019 beraat aldım komisyon beklemede ne olur sizce, benim kurumdan dolayı pek ümidim yok

Egm de by-lock tan beraat alanlar iade ediliyor. 

Kodlama hakkında bilginiz var mı? Kodlama olumsuz değilse iadeniz hayırlı olsun. 

Egm de iki hafta önce iade olan by-lock mağduru iki kişiden biri nisan ayında diğeri temmuz ayında beraat almıştı. Buna göre iadeniz için bir çıkarım yapabilirsiniz sanırım. 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...