İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

arin 62, 6 dakika önce yazdı:

olsunda gelecek ay olsun.beklemeye bekletilmeye alıştık.41.ay olur 41 kere maşallah deriz.?

Aynı il ve aynı khk dan sonuçlar çıkmaya başlayınca seriye bağlıyorlar sayıya göre bir iki ay içinde o khk ve il bitiriliyor tercube ile sabittir. Umarım dilediğiniz gibi gönlünüzce güzellikler getirir kardeş

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kaymakam haberini görünce bilgilendireyim istedim.

2017 yazın Ben Hopa da görev yaparken Esim ve 2 kadın gözaltına alındı. Birisi Artvinin bir ilçe kaymakamınin eşiydi. Sebep lanet program. Bu yüzden ben hemen açığa alındım. 701 ile ihraç oldum. Kaymakam ise hemen tayini çıktı. Hala görevde. Ve gözaltı zamanı polislerin dediği siz de bişey yok, kaymakam düşünsün onunki çok sıkıntılı dediler.

Kendim hakkında bilgilendireyim, herhangi bir şey yok. Esim 2 yıldır imza atıyordu. Biz dilekçe verdik ne yapıyorsanız yapın diye ondan sonra dava açıldı. Aralık ta ilk mahkemesi oldu. Sadece 38 bağlantı var dediler. ıd falan yok. Dijital o zaman çıkmamıştı. Şimdi o da geldi temiz. Martta ikinci mahkememiz var. İnşallah bir an önce kurtuluruz. Adını bilmediğimiz program yüzünden ne hallere geldik. Ah torpil ah

• Beğeni 2
  • Üzülme 3

701 khk sahil güvenlik- incelenmeye devam- kriter eş durumu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 21 dakika önce yazdı:

Aynı il ve aynı khk dan sonuçlar çıkmaya başlayınca seriye bağlıyorlar sayıya göre bir iki ay içinde o khk ve il bitiriliyor tercube ile sabittir. Umarım dilediğiniz gibi gönlünüzce güzellikler getirir kardeş

öyle olacağını sanmıyorum .çünkü nerden baksan burdan daha 100 e yakın bekliyen var bu hızla eylül ekimi bulur.iyi dilekleriniz için tşk.umarım öyle olur.

Güncelleme • • arin 62
  • Beğeni 1

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@wasdreel bi yıl tam doldu. Erzurum

13 ay tutukluluk. beraat. komisyonda incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaslar, savclık önburoya sorusturmanın hızlandırılması için dilekçe vermeyi düşünüyorum..kalem dilekçe yazabilirsiniz dedi.

nasıl bir dilekçe yazdınız var sa yazan hukuk diline yakın mı ?yoksa soruşturmamım tarafınızdan ivedilikle sonuçlandrılması şeklinde basit bir dilekçe mi olmalı??

ya da dilekçe yazmam bir şeyi değiştirir mi?

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kriterleri hakkında bilginiz var mı ?

Adalet bakanlığı Cte personeli, takipsizlik alındı , incelemeye devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Bu da geçer 2014 öncesi sohbet iddiası.Sonuç; takipsizlik.Referansı yok.

• Beğeni 2

689 Beraat-Komisyon Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
off89, 12 dakika önce yazdı:

@Bu da geçer 2014 öncesi sohbet iddiası.Sonuç; takipsizlik.Referansı yok.

Herşey aynı ama sonuç bende red. Anlam veremiyorum. Zaten ref varsada var demez.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...