İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Enteresan bende komisyon hazretlerinin kararını beklıyorum kararı verseler  pasaportu alıp hadi eyvallah deyip çekip gideceğim. İade olsamda geçmişe dönük maaşı alıp istifa edip öğretmenlik hayatını noktalayacagım. Buralar bize yar olmaz, sıla dedikleri yere yolculuk.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1
  • Katılmama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kurumum arandı mı bilmiyorum ama artık beklemek çok yorucu.Yalnız şubatın ilk haftasından itibaren MEB den bana sevgili öğretmenim diye bilgilendirme mesajları geliyor.Acaba diyorum döneceğime işaret olabilir mi?Önceden hiç mesaj gelmiyordu

• Beğeni 3
  • Kahkaha 3

672 khk meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selam dostlar. Mahkemem dijitaller yuzunden 1 senedir erteleniyor. Sadece sendikadan bekliyorum. Acaba mahkeme bitmedigi icin red verirlermi. Yada mahkeme bitmeden iade cikabilirmi. Beklemekten usandim mahkeme komisyon bitmedi gitti. Bilgi verebilecek varmi acaba.

(677-inceleniyor-sendika)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yiğit10, 29.02.2020 - 17:40 yazdı:

Aynı şekilde düşünüyorum er ya da geç oluyormuş bugün öğrenmiş oldum. Sevinmeye utanıyorum. Bildiğim iş olan ağlamak daha iyi geliyor.

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ankette hiçbir EGM personeli EA kodum varı işaretlememiş. 701 EGM genel çoğunluk EA fişleme idi. EA fişlemeleri sanırım komisyon bitirmek üzere. 

• Onaylama 1

26 nisan açik 701 ihraç EGM istanbul Adli yada idari ifadem alınmadı. KYOK alındı  ( 31.01.2020) Kriter yok fişleme sd kart DİL, EA komisyon red (06.03.2020) 19. İDARE MAHKEMESİ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
kuclesnurot, 27 dakika önce yazdı:

Ankette hiçbir EGM personeli EA kodum varı işaretlememiş. 701 EGM genel çoğunluk EA fişleme idi. EA fişlemeleri sanırım komisyon bitirmek üzere. 

ankette şu haliyle %15 kayıtlı 701 lerin yarıdan fazlası EGM olsa, %8 e yakın EGM kodunu bilmiyor veya başka koddan da işaretlemiş olabilir. yüksek ihtimal kodunu bilmiyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Uğur Arıcı, 30 dakika önce yazdı:

Selam dostlar. Mahkemem dijitaller yuzunden 1 senedir erteleniyor. Sadece sendikadan bekliyorum. Acaba mahkeme bitmedigi icin red verirlermi. Yada mahkeme bitmeden iade cikabilirmi. Beklemekten usandim mahkeme komisyon bitmedi gitti. Bilgi verebilecek varmi acaba.

Komisyon karar verme aşamasında iade edeceği dosyaların adli durumlarının devam edip etmediğine bakıyor. Adli dosya açık ise dosyanızı beklemeye alıyor. 

Mahkeme bitmedigi için ret verme olasılıkları düşükte olsa var ama sizin dosyanızı son ana kadar bekleteceklerdir. 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 2

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muhammet Adıgüzel, 1 saat önce yazdı:

@672zede @Nazenin Hocalarım ben de kurum aranmaz diyordum. Ama geçen hafta arandı. Sizinkinin de aranması yakındır insaAllah. Kurum aranmadan önce her 2 ayda bir Milli Eğitim Müdürüne medaj atardım aradılar mı diye o da cevap verirdi. Bu hafta komisyonun aradığını öğrendim. Milli Eğitim Müdürüne mesaj arıyorum cevap bile yazmıyor ?

Mudure mesaj atacak kadar yakınlığın hala olması enteresan hocam iyi görüşüyor seninle hala

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
jedencovek, 20 dakika önce yazdı:

Komisyon karar verme aşamasında iade edeceği dosyaların adli durumlarının devam edip etmediğine bakıyor. Adli dosya açık ise dosyanızı beklemeye alıyor. 

Mahkeme bitmedigi için ret verme olasılıkları düşükte olsa var ama sizin dosyanızı son ana kadar bekleteceklerdir. 

Tesekkurler bilgi icin son ana kadar dayaniriz ins. Issizlik bir taraftan parasizlik bir taraftan bunaldim artik. Mart 19 durusma var. Ama dijitallerden ses yok. Yine ertelenecek. Can cikmadan karar cikar ins.

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

(677-inceleniyor-sendika)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar benim 672 EGM kodlamam AD katılım bankası beraat aldım AD olup red alan var mı ben hiç görmedim duymadım bilgi verir mısınız 

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...