İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
altirana, 19 saat önce yazdı:

İyi geceler arkadslar nazenin hocamın dediği gibi kurum aranması olmadan bekleyen dosyalar neden bekletiliyor acaba acaba kurum aranması neye göre yapiliyor süreç uzadıkça yıpranma da artıyor 672 MEB kalan dosya sayısı nekadardir acaba tahmini

MEB den basit banka hareketi ve sendikadan komisyonda ya da idari mahkemede bekleyen arkadaşlar...

telaş yapmayın sağlığınızı koruyun..

terör örgütü ile ciddi bir bağı olmayan tüm MEB personeli er geç dönecektir.

ve döndüğünüzde MEB personeli olarak eski çalıştığınız kurumunuz eski göreviniz olacak....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
şilan sagnic, 2 saat önce yazdı:

Merhaba siteye yeni üye oldum. Artık çok sıkıldım ve zaman geçtikçe korkmaya da başladım. Oysa hiç bir kriter yok dava yok soruşturma yok. Bir gece ihraç edildim KHK ile. 3 yılı gecti. Ne zaman sıra gelicek sabrım tükendi 

Foruma hoş geldiniz.

Kriter yok soruşturma yok dolayısıyla korkmaya da gerek yok. Komisyon kurumunuza sizi neden ihraç ettiğini sorduğunda kurum yöneticileriniz ne cevap vereceklerini düşünsün. 

• Beğeni 2

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Naz  benimde aynı MEB kurum görüşü alındı mı bilmiyorum adlı idari hicbirsey yok kimseye soramiyorum

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahkemelerde yurt dışı kararım.kaldirildi yazıyor zaten yurt dışına gideceğim de yok ama tahdit bir tc vatandaşı olarak zoruma gidiyor mahkeme kalemini aradım dilekçe yazın diyor biz bulunduğunuz ile dilekçe yazarız diyolar bulunduğum ildeki nüfusa gittim bize yazı gelmesi lazım diyor böyle bi dolanmaya işte...

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar 2019 martta beraat aldım kesinleşmiş olarak zabıt katibiyim benim gibi karar bekleyen varmı beraat alanlar ocelikliydi hani karar verilme dosyasında neyi bekletiyorlar ki

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 39 dakika önce yazdı:

Güncelleme • • Bunyamin Arslan

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@tarikomer sizin bankamı peki. 

Banka 686 inceleme devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Es4023, 51 dakika önce yazdı:

Komisyonu aradım Varex Hocam selamını söyledim direk RED veririz bak bir daha selam getirme dediler ?? 

Bilgi veremiyoruz maalesef diyen uykudan yeni kalkmış bir adam cevap verdi.

Sırf arayana bilgi veremiyoruz desin diye adam koymuşlar resmen.

• Onaylama 4

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...