İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Zeynep slm Zeynep hocam zaten forumda direk gozum sızı arıyor iade oldumu acaba diye. İnsallah guzel haberlerimizi vermemiz yakındır... Buna inanıyorum???

@namutenahi46 @kehake aynen katılıyorum insallah en kısa zamanda doneriz.. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kehake, 2 saat önce yazdı:

lütfen kimse üstüne alınmasın. hepimiz biliyoruz; kriter denen bütün bu her şey saçmalık. ama sadece bankadan bekleyen bizlerin durumu daha acayip. sendika yada dernek vs. cemaatle bağımız olduğunu gösteren hiçbirşey olmamasına rağmen sırf faizsiz diye paramızı yatırdığımız banka nedeniyle 4 yıldır bekletiliyoruz. buna sebep olanlara; baştan aşağı kimseye hakkımı helal etmiyorum.

Hocam ben de sizin gibi düşünüyorum. Sadece BANKA kriteri olanlar bekletiliyor diye düşünüyorum. Sendikasi olup kurum görüşü alinanlar 1-2 ay içerisinde iade olurken, Banka kriteri olup kurum görüşü alinanlar 6 ay ,1 sene , hatta benim gibi yaklaşık 1.5 sene gibi bekleyenler var.

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar meraba ben forumu tam olarak jullanmayı bilmiyorum 701 EGM ihraç idare mahkemesine güncel dilekçe örneği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

701 KHK EGM sd kart komisyon ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün ve yarın inşallah çok iade olurda, hiç olmazsa içimizden bazıları  ağız tadıyla oruç tutarlar.

• Beğeni 3
  • Onaylama 4

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serdar Serdar, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar meraba ben forumu tam olarak jullanmayı bilmiyorum 701 EGM ihraç idare mahkemesine güncel dilekçe örneği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.

Dilekçe örneklerini buradan bulabilirsiniz.

https://forum.khkhaber.com/forum/63-dava-açılış-dilekçeleri/

• Beğeni 1

701 KHK ile ihraç Polis Memuru. 19. İdare Mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence banka kriterinde talimatla para yatırdığı kesin net şekilde belli olanlara ret verildi.  Şimdi bankadan bekleyenlerin çoğunluğu adlı olarak talimatli hareketi olmadığı beraat ve takipsizlik kararıyla kesinleşmiş olan kesim.  Inşallah iadeler olur. 

• Onaylama 2

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Persembeden itibaren sokağa çıkma yasssaaaaağı var belki şu iki günde komikson karar açıklar?

• Kahkaha 2
  • Üzülme 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, 13 saat önce yazdı:

@Zeynep slm Zeynep hocam zaten forumda direk gozum sızı arıyor iade oldumu acaba diye. İnsallah guzel haberlerimizi vermemiz yakındır... Buna inanıyorum???

@namutenahi46 @kehake aynen katılıyorum insallah en kısa zamanda doneriz.. 

İnşallah hocam.Bir gelişme olursa hemen yazarım ☺️ Sizden de güzel haberler bekliyoruz hocam.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...