İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Karagöz, 1 saat önce yazdı:

Bana bazen biri bir yerlerden fırlayıp "kameraya el sallayın" veya aniden uyandırılıp "tebrikler Türkiye simulasyonunu başarıyla tamamladınız" diyecekmiş gibi geliyor. Sizde de oluyor mu benzeri bir his?

Hayatımın hiçbir döneminde ne karıncayı incittim, ne bir kimsenin hakkına girdim, ne devletime ve milletime karşı en ufak bir düşmanlığım oldu. Devlette çalışırken de amirimden başkasının emirlerini yerine getirmedim, amirlerimin bütün emirlerini de miyadından önce tamamladım. Biliyorum, benim gibi olanlarınız da çoktur. 

Mesele eğer Pensilvanyalı papazı sevmiş olmak ise, ben ondan da hiçbir zaman hazetmedim. Müslüman olarak bile görmedim. Hatta ben bu şerefsizi eleştirirken bazıları "Seni çok özledik, gel artık böhüüü" falan diye ağlıyorlardı.

Ben burada bunları çekiyorum, bir yandan adli soruşturmam devam ediyor (ve evet koronaya rağmen bile imzam kalkmadı), bir yandan hırsızlar, yolsuzlar, tacizci şerefsizler salınıveriyor.

Bir ülkede adaletin terazisi kantarı bu kadar şaşar, bu kadar tersine döner mi arkadaş? Allah bilerek adaletin şaşmasına katkıda bulunan herkesi mahvetsin.

Kardeşim hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz ve yaşıyoruz. Karıncayı inciten, haksızlık yapan, devlete millete düşman olan,Övgüler yağdıranlardan, haramı, helalı bilmeyenlerden olsaydık şu an bunlar başımıza gelmez ve hakkaniyetle görevlerimizin başında olurduk. Hepimiz, keşke bu yaşadıklarımız kötü bir kabus olsa diyerek uyanıyoruz ama maalesef yaşadıklarımız kötü birer gerçek. Allah gerçekten masum olanları inşallah bir an evvel  bu zulümden kurtarır. 

Güncelleme • • derebom
  • Beğeni 7
  • Onaylama 1

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karagöz’üm yine coşturmuş oynat bakalım.

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 4 dakika önce yazdı:

Karagöz’üm yine coşturmuş oynat bakalım.

Oynatmaya az kaldı, ama direniyoruz işte.

Bugünlerde pek yeni gelişme haliyle olmuyor, forum da doğal olarak hareketsiz. Aynı duyguları ve kaderi paylaştığımız dostlara, bir yalnız değilsiniz diyeyim dedim 

• Beğeni 7
  • Teşekkür 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, Şimdi yazdı:

Oynatmaya az kaldı, ama direniyoruz işte.

Bugünlerde pek yeni gelişme haliyle olmuyor, forum da doğal olarak hareketsiz. Aynı duyguları ve kaderi paylaştığımız dostlara, bir yalnız değilsiniz diyeyim dedim 

Eyv cansın ıyıkı varsın kardeşim 

• Beğeni 2

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
1Embaz, 23 saat önce yazdı:

Adalet Bakanlığı i.k.m. komisyon kararını bekliyorum red gelince direk yurt dışına gitmek istiyorum pasaportu da aldım o kadar bunaldım ki nefes bile alamıyorum.Ya kabul gelirse diye gitmedim 

Geçmiş olsun. Bende İKM idim. 701 ihraç. Kriter nedir? Adalet bakanlığı genelde red veriyor. İnşallah sizin iade olur.

• Beğeni 1

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yanlış çıktı alıp buna canı sıkılanlara ve onlarıda bir kenara atmayıp - Gizli hariç?- müsvette olarak kullananlara

??????????

• Beğeni 7

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şubat ayında yurt dışı yasağı için (şimdi sokağa bile çıkamıyoruz ) İl Nüfusa başvurmuştum.E devlette daha önce "il ,ilçe nüfus müd başvurunuz" yazıyordu.Şimdi ise " Girilen bilgilere ait herhangi bir pasaport kaydı bulunamamıştır" yazıyor.Tahdit kalktımı acaba?

672 MEB- KYOK (Ocak 2019), banka (sonuna kadar), istifa edilmiş sendika (27 ay - Haziran 2016), kurum kanaati olumlu (11 Aralık 2019)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 18.04.2020 - 03:19 yazdı:

Arkadaşlar bugün adli kontrol kararının kaldırıldığını öğrendim. Ceza davam devam ediyor. Ama adli kontrol kaldırıldı. Kaldırılması için dilekçe vermiştim. Kabul görmüş. Bir iş görüşmem var. Yurtdışı seyahatli. Pasaport için başvurabilir miyim?pasaportum vardı ama iptal oldu malum. Adli kontrol kalkınca şerh de kalkar mı? 

Adli kontrol kaldırılmış olabilir ama yurt dışı çıkış yasağın devam ediyordur. ceza davan devam ediyormuş. UYAP vatandaş tan bakabilirsin mahkeme kararına, yurt dışı çıkış yasağı olup olmadığına.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 KHK-RET-BANKA-ADLİ İŞLEM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...