İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

O bayan mahkemeden 6 yıl 3 ay ceza aldığınıda yazmış yalnız. Eksik bilgi öldürür.

• Beğeni 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fdem, 59 dakika önce yazdı:

675 KHK hala inceleme devam ediyor ?

Sayın fdem size kriter olarak neyi uygun görmüşlerdi, bende sağlık dan bekliyorum da

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonun elinde zaten hali hazırda kararı alınmış 1000 e (şahsi fikrim) yakın dosya var. Bunlar heyet tarafından karar verilmiş üst yazısı yazılmış dosyalar, sadece sisteme yüklemeyi bekliyor. Aldığım bilgiyi tekrar yazıyorum. Haziran’a kadar sadece ön inceleme yapıp, karar yüklemesi yapıp yapmayacaklarını bilmiyorum. Ellerindeki dosyaları bu sürece de yayabilirler.

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

701-İncelemeye Devam-Tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet komisyon sayfasinda bugun görmüş kararını.mesaja cevap yazdi.benim ulasmak istedigim komisyonun karar yukleyip yuklememesiydi yani tam bilgi bana gore.herkese iyi aksamlar 

• Teşekkür 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet Bakanlığı i.k.m. komisyon kararını bekliyorum red gelince direk yurt dışına gitmek istiyorum pasaportu da aldım o kadar bunaldım ki nefes bile alamıyorum.Ya kabul gelirse diye gitmedim 

701 KHK- Adalet bakanlığı- İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dünya neredeyse tersine döndü ama bizim (kabul inşallah) karar hala gelmedi. Komisyon sonucumuz hala standart.  ?

Delil yoklugundan KYOK. 679 EGM. Ust amir kanaati ile RED.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese gunaydin dun twitterda 686 akademisyen bi bayan komisyonda red gormus altındaki yorumlarda da yine red gordugunu yazanlar olmustu.cuma günü karat yuklenip yuklenmedigini çözemediğimiz icin bende yazmistim aksam bayana mesaj attim teyit etmisti .ancak bayan 8 ay once baktigini yazmamışti bana simdi tekrar yorumlarında gordum yani bu karar bu haftaya ait degil.Ozur dilerim herkesten

• Beğeni 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Keşke bu yaşadıklarımız rüya olsaydı...

KHK’lar, haksızlıklar, gözyaşları, mağduriyetler, yapılan hataların farkında olunmaması, bencillikler, cehaletler, yalnızlıklar, merhametsizlikler…            ve tabii ki korona virüsü.

F.Kafka’nın ‘’Dönüşüm’’ de dediği gibi: ‘’Yeterince uyusam tüm bu olanlardan kurtulabilir miyim?’’

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...