İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

araştırma merkezine atanıp emekli olduğunda polis gibi emekli maaşı alamacak mıyım ? anlayamadım tam 

j

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

670 KHK egem incelemeye devam.

öldüm öldüm dirildim arkadaş. bu nedir ya. 4 sene bitecek ya.

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

aranmayanlar EGM yi arasın onlar söylüyor biz aradık araştırma merkezine atamışlar bu araştırma merkezi ile bilgisi hakkında bilgisi olanlar bilgi vererbilir mi

ayrıca egmye dönüş yapılabilir mi 25 yıllık polis memuruyum

emeklilği de normalde hakkettim emekli maaşı da düşecek mi

+ sosyal güvenlikte khkdan atıldım ibaresini nasıl kaldırtabilirim

Güncelleme • • corona bcdef

j

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
corona bcdef, 9 dakika önce yazdı:

aranmayanlar EGM yi arasın onlar söylüyor biz aradık araştırma merkezine atamışlar bu araştırma merkezi ile bilgisi hakkında bilgisi olanlar bilgi vererbilir mi

Hangi numaradan ulastiniz paylasabilirmisiniz

675 KHK -Banka 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sare64, 3 dakika önce yazdı:

Hangi numaradan ulastiniz paylasabilirmisiniz

03124621738

j

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
corona bcdef, 12 dakika önce yazdı:

03124621738

aranmayanlar egmyi arasınlar

• Teşekkür 1

j

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
corona bcdef, 47 dakika önce yazdı:

devrem bildiğim oraya ataman yapılıp çalışmaya başlarsan kabul ettiğin için maaşında ve ileride emekli maaşında düşük olur. Genede iyi bir araştır. Ben ihraçtan sonra emekli oldum normal emekli diğer polis arkadaşlarla aramda 100 tl. oynuyor. Bence emekli ol ve tekrar idare mahkemesine dava aç kurumuna  geri atamanın yapılması için.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar normalde ogretmenlik mezunuyum atanamyinca polis oldjm kabul kararı gelse tabi inşallah.  öğretmen olmak icin dilekçe versem olur mu bole bisey acaba hayaller  iste?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@derebom SGK emekli maaşları genellikle yatırdığın prim ücretlerine göre emekli maaşı hesaplanıyor. 

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...