İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Arkadaşlar, 3 yıl 3 aydır sigortalı olarak çalışıyorum daha önce 21 yıl 3 ay memuriyetim var eğer 3,5 yıldan "1260 gün"fazla çalışırsam SGK lı olarak emekli oluyormuşum galiba. SGK lı olarak emekli olmamak için 1260 günü doldurmadan çıkış yapmam gerekiyormuş herhalde.Ayrıca KHK lıların hizmet birleştirmesi olmuyormuş diye duydum bu konuda da bilgisi olan varsa bir açıklama yapabilir mi acaba.

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 1 saat önce yazdı:

Ben eşim iade olsun diye dua ederken , o an itibarı ile işten çıkarılmış. Sanırım  daha yaşanacak çok sıkıntı var.

Güzel şeylerin kulun çok daraldığı zamanlarda karşısına çıktığını inanırım hep.Umarım sizin için de öyle olur Sn.@Edep ... 

Herkes kalbinin ekmeğini yesin... 

Hayırlı Ramazanlar.@Edebi672 iadenize çok sevindim....Rabbim yolunuzu  açık etsin,darısı biz bekleyenlere....

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edebi672, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar kabul kararimi an itibariyle gördüm. Allah tüm masumlara nasip etsin. Ne diyeceğimi de bilmiyorum. Ailemden önce sizle paylaşıyorum. Dün akşam sayfaya bakmıştım karar yoktu. 

Ankara ili

olumlu kurum gorüşu var( tarihini bilmiyorum)

Sendika 27 ay kesinti. 

Hayırlı olsun boşa yaşatılan 43 ay bundan sonrası için güzel bir hayat dilerim. 

Sendika süresine bakılmaksızın tek başına ihraç gerekçesi değil. 

Kişinin adli açıdan temize çıkması, 

İdari incelemede kurum görüşünün olumlu olması komisyonun kabul vermesi için elini güçlendiriyor 

Dosyası adli idari yönden tamamlanmış başkaca bekletici bir durum olmadığı için komisyon karar vermiş sisteme ne güzel bir zamanda yüklemiş bir bayram öncesi kurban edilmiştik kader yine bir bayram evveli hayatınıza döndünüz. 

Kışt kışt retler kış kışt

Ver ver kabul gel gel ? diyelim o vakit

• Beğeni 6

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mağdur_6748, 27 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar, 3 yıl 3 aydır sigortalı olarak çalışıyorum daha önce 21 yıl 3 ay memuriyetim var eğer 3,5 yıldan "1260 gün"fazla çalışırsam SGK lı olarak emekli oluyormuşum galiba. SGK lı olarak emekli olmamak için 1260 günü doldurmadan çıkış yapmam gerekiyormuş herhalde.Ayrıca KHK lıların hizmet birleştirmesi olmuyormuş diye duydum bu konuda da bilgisi olan varsa bir açıklama yapabilir mi acaba.

bu konu önemli bir konu..

net bilgi sahibi olan arkadaşlar konu hakkında bilgi verebilirler..

böyle giderse KHK'lılar SGK lı olarak emekli olacak neredeyse...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir umut ben de bakayım dedim  komisyon biraz daha bekle demiş.. kabul alana güzel günler dilerim red alana da geçmiş olsun..

• Beğeni 3
  • Üzülme 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

An itibari ile "dosyanızın incelemesi devam  ediyor" uyarısını gördüm..

• Beğeni 1

701 KHK EGM KYOK .KODLAMA  SC.22.05.2020 KOMİSYON İNCELEME  KOSKOCAMAN RET.TEBLİĞ EDİLDİĞİN DE İDARE MAHKEMESİNE  BAŞVURACAĞIZ. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 09.05.2020 - 11:03 yazdı:

701 EGM incelenmeye devam ?

• Beğeni 1

701 KHK garson sd kart SC kod ve sohbet iddiası,2019 mart KYOK alındı,komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edebi672, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar kabul kararimi an itibariyle gördüm. Allah tüm masumlara nasip etsin. Ne diyeceğimi de bilmiyorum. Ailemden önce sizle paylaşıyorum. Dün akşam sayfaya bakmıştım karar yoktu. 

Ankara ili

olumlu kurum gorüşu var( tarihini bilmiyorum)

Sendika 27 ay kesinti. 

Çok güzel bir haber bu hayırlı olsun darısı tüm masumların başına inşaallah bundan sonraki hayatınızda mutluluklar  sizin olsun sn @Edebi672 ??

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...