İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@MSA helal olsun sana. 

Sağolasın, varolasın. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, Bir saat önce yazdı:

Dostlar;

Güzel bir haber vereyim. Sene sonuna kadar forum açık kalacak. Birkaç avukat arkadaş ile konuyu etraflıca görüştüm. Şimdilik kapanma sıkıntısı yok. Aramıza ilerleyen günlerde yeni editörlerimiz de katılacak. Desteğiniz ve iyi niyetiniz için teşekkürler. Mutlu forumlar...

Güzel bir haber hocam. İnşallah hepinizi mezun eder öyle kapatırsın.

• Beğeni 4
  • Onaylama 5

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 1 saat önce yazdı:

Dostlar;

Güzel bir haber vereyim. Sene sonuna kadar forum açık kalacak. Birkaç avukat arkadaş ile konuyu etraflıca görüştüm. Şimdilik kapanma sıkıntısı yok. Aramıza ilerleyen günlerde yeni editörlerimiz de katılacak. Desteğiniz ve iyi niyetiniz için teşekkürler. Mutlu forumlar...

Teşekkürler editörum, bizleri annesi olmuş civciv yavruları gibi ortada bırakmadığın için.

• Beğeni 4
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 3

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sayın @MSA  Özverili ve onurlu davranışınızdan dolayı size minnettarız. Allah sizi ve ailenizi korusun.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 1 saat önce yazdı:

Dostlar;

Ne kadar iyi geldi bu haber. İnşallah buradaki ailemizle hepimiz mutluluklarımizi paylaşırız bundan sonra da, iade oldum yazısını yazacağız inşallah buraya ? 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar nüfus tan geliyorum pasaport için E devlette protokol no yazınca il/ilçe nüfus müdürlüklerine başvurunuz yazıyordu bende burda okuduklarımla idari şerh var demekki diye şerh kaldırmaya nüfusa gideyim dedim nüfus memuru kimliğimi istedi verdim bana dedi ki şerh falan yok dedim ki abi ben khklıyım vardır illaki dedim 2 sene önce takipsizlik aldım dedim birdaha girdi yine baktı şerh falan yok dedi direk başvuru yapıp alabilirsiniz dedi nasıl yani abi herhangi bi engel yok mu dedim yok dedi inanamadım bidaha sordum abi emin misin hiç khklı geldi mi buraya böyle kimlik verip şerh görünüyor mu dedim tabiki dedi çok geldi normalde girince bilgileri görünüyor dedi benim yok mu Yani şimdi dedim yok şerh falan dedi 50 kere sormuşumdur ? 

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar kendi kendine şerh kalkar mı yoksa bana hiç şerh konmadı mı anlamadım konuyla ilgili yorumunuzu alabilir miyim? @MSA @derebom

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 6
  • Kahkaha 3

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

BEKLEYENLERİN

BİR HABER

BİR DUYUM

BİR UMUT KAPISI 

Güncelleme • • MEÇHUL
Yanlış yazım
  • Beğeni 1

677 EGM. 2018 MART BERAAT. İNCELEME DEVAM EDİYOR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...