İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

Güç miktarı arttıkça daha fazlasını istiyor demekki insan. Mafyanın hükümete posta koyuşu, çok acayip.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
wildPuppy, 45 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun öncelikle iadeniz. İlk defa TSK'dan iade duyuyorum eğer rütbeli iseniz. Dilekçe vererek tüm haklarınızı talep etmelisiniz. Biz bekleyenlere de durumunuz hakkında bilgi verebilir misiniz? kurum, rütbeli, komisyonla mı mahkeme ile mi döndünüz gibisinden. Vereceğiniz  bilgiler, komisyondan karar bekleyenler ve idare mahkemesi aşamasındakiler için umut verici olacaktır.

saygılar.

Aslında ben daha önce (burada değil) rütbeli iade duydum. Askeri doktormuş. Araştırma merkezine vermişler başlamadan emekli olmuş, tüm haklarını almış. Şimdi sivilde çalışıyormuş.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Tarum gecmis olsun donmenize sevindik tum TSK personelleri olarak detay verir misiniz kriter neydi neden ihrac oldunuz adli durumunuz  nedir vs 

• Beğeni 3

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 29 dakika önce yazdı:

Güç miktarı arttıkça daha fazlasını istiyor demekki insan. Mafyanın hükümete posta koyuşu, çok acayip.

Herşeyden önce bi ülkede nasıl böyle bir oluşuma müsaade ediliyor bu oluşumdan kimler nemalanıyor onları sorgulamak lazım şu hale bakın adamlar son model silahlar zırhlı araçlar almış hepsi sıfır gibi bu nasıl o ülkeye sokulmuş nasıl ithal edilmiş kimler tarafından temin edilmiş bunların sorgulanması lazım?Hiçbir zaman bu ülkeler gelişmiş ülke olamazlar bu sebeplerden dolayı.Yıllarca ülkemizin pkk dan gördüğü zararlar ve hala eskiye nazaran azalmış olsa da milyarlarca dolar ve ekonomik kayıp da buna benziyor bi nevi.Yazık gerçekten su video çekilirken f16 larla bombalanması lazımdı oranın?

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ömer Avcu, 34 dakika önce yazdı:

Konu Dışı : Bu bağlamda, narcos dizisini (narcos mexico değil) tavsiye ederim, son zamanlarda seyrettigim en güzel dizi... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KONU DIŞI. Şimdi bunlar mı kartel, yoksa polisler kartele mi alkış tutuyor? Alkış değilse ne peki o deminden beri şakşak? ? Dur İspanyolcayı da çözeyim ben bu olayı da çözeceğim. 

Neyse konumuza dönelim, hala inceleme devam falan filan... 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tarum, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar.TSK Aralık 2017, 695 ihraç.Aralık 2019 emekli oldum.arada 1,5 yıl özelde çalıştım.02.07.2020 göreve ıade olup başladım.Temmuz maasını yatırdılar.maliye geriye dönük haklar konusunda yogun olduklarını işlemimin uzun oldugunu, emekli olmuş olmamı, özelde çalıştıgımı saydıda saydı.bu durumda nasıl hareket etmeliyim tesekkür ederım şimdiden.

@Tarumhayirli olsun darisi biz bekleyenlere.Ihrac kriteriniz neydi?(akraba vs.) adli durumunuz varmiydi? İade olduktan ne kadar süre sonra göreve başladınız?Bilgi verirseniz çok memmun oluruz.

• Beğeni 1

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Faceden alıntıdır

689 KHK-ZABIT KATİBİ ÇAĞLAYAN ADLİYESİ-ALBATROS 4-TAKİPSİZLİK-İADE 

Hayırlı olsun

• Beğeni 9

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SAITAMA, 1 saat önce yazdı:

Neyse konumuza dönelim, hala inceleme devam falan filan... 

Sen iyi misin ???

• Şaşırma 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Santos689@Santos689 iyidir amigo sen? 

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...