İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ömer Avcu, 27 dakika önce yazdı:

2 kez aradım telefonu açan olmadı, ya kimse yok ya da müsait değiller

İdari izin yok ama normal kendi yıllık izinlerini kullanan üyeler çıkıyor ama zaten karar sayısı 4800'un çok çok altında olduğu için azaldığı yansımaz bile

Sayın @Derinligunler öncelikle teşekkürler sorunuza gelince yaklaşık olarak 900 kişi kaldı diyebiliriz  Eylül ayına kadar yoğunluk verebilirler 689 dan çok karar duyarız gibime geliyor

Ve tahminim 689 Nisan referandumuna kurban gidenler ağırlıkta

• Beğeni 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 30 dakika önce yazdı:

2 kez aradım telefonu açan olmadı, ya kimse yok ya da müsait değiller

Hatırlatırım pandemi döneminde komisyonu arıyorlardı burdan bazı arkadaşlar ve telefonu açan kişi durmak yok çalışıyoruz ara vermedik diyordu.(Kısacası alay ediyordu bizimle)Şimdi kimsenin açması bence daha hayırlı gerçekten çalışıyorlar demekki ?

• Kahkaha 4

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KESK üyeleri ihraç olanlar sendika tarafından biliniyor ve iade olunca yada ret alınca direk sendika ile iletişime geçtikleri için net sayı biliniyor en son Şubatta şube yönetim seçimleri için gittiğimizde toplam 2900kisi kalmıştı ve 448 ses üyesi vardı

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nilüfer yok zannetmem ama dilerim oyledir. Bir de olumsuz kararların daha azı duyuluyor da olabilir. 

Adli tatil yargı alanıyla ilgili komisyon da hakimler vs. var ancak kamu kurumu gibi çalışmalarına devam edecektir %40  tempoda gidiyorlar zaten bu gidişle temmuz ağustos aylarında 9 hafta ancak 8 hafta gibi değerlendirirsek yaklaşık 3300 dosya bitiriler ve eylül ayında 14.800 dosya kalıyor gibi yalnız kabul olasılığı 3300 de 1300 iade noktasına gelecek oyle gözüküyor.

Aylık iade 650 gibi gidip daha az dosya daha az ret daha fazla kabul şeklinde gidecekler galiba tahminim bu yönde.

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçen cuma Cumartesi sisteme yüklenen kararlar 3 Temmuz da komisyon açıklaması içinde olan kararlardır muhtemelen. Kalan 18.100 için bu hafta ve gelecek hafta yüklenecek kararlar pandemi sonrası komisyonun çalışma hızı hakkında belirleyici olacaktır. 

• Katılmama 2

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar bizde adalet bakanlığı 695 ten bekliyoruz İKM. Adli kesinleşmiş beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yavuz Selim TÜRK, 18 dakika önce yazdı:

Geçen cuma Cumartesi sisteme yüklenen kararlar 3 Temmuz da komisyon açıklaması içinde olan kararlardır muhtemelen. Kalan 18.100 için bu hafta ve gelecek hafta yüklenecek kararlar pandemi sonrası komisyonun çalışma hızı hakkında belirleyici olacaktır. 

Sanmıyorum geçen hafta düşenler yeni kararlar.

ozelharekat61, 31 dakika önce yazdı:

Hatırlatırım pandemi döneminde komisyonu arıyorlardı burdan bazı arkadaşlar ve telefonu açan kişi durmak yok çalışıyoruz ara vermedik diyordu.(Kısacası alay ediyordu bizimle)Şimdi kimsenin açması bence daha hayırlı gerçekten çalışıyorlar demekki ?

Ahahah sesli güldüm yhaw?? “çok basit çünkü çaldılağğğğğ” ?? Birgün savcının odasında karar yazıyoruz savcıyla, bende bürodan savcının odasına giderken kalemdekilere arayan olursa savcının odasını arasınlar diyip çıkıyorum. Neyse karar yazıyoz ikide birde arıyorlar 2-3 tanesini açtık savcı dediki “yeter çalsın çalsın dursun bakmayak” dedi?? telefon çalmaya başladı neyse ısrarla çalıyor açmadık? arayanda komısyon başkanıymış ?

Güncelleme • • Adli27
  • Kahkaha 6

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

O ‘bazı arkadaşlar’ benim?? az evvel yine aradım açan yok.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm biliyorum çok oluyorum ama internetten direk numarası nı bulamadım ankara 25.idare mahkemesinin numarasını bilen varsa yazabilirmi şimdiden ts

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...