İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Teşekkürler ? 

• Kahkaha 1
  • Onaylama 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gnydn .epeydir yazmayıp takip ediyordum.temmuz ayı uğurlu ayım deyip bekledim ama maalesef bu ay da gececek gibi.

Benim öngörüme göre bizim dosyalar ayrı bi yerde duruyo.bi işaret bekliyo komisyon,bi danıştay kararı yada cb.kararnamesi gibi birşey ,başka bi izahat bulamıyorum...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
caş, 38 dakika önce yazdı:

Gnydn .epeydir yazmayıp takip ediyordum.temmuz ayı uğurlu ayım deyip bekledim ama maalesef bu ay da gececek gibi.

Benim öngörüme göre bizim dosyalar ayrı bi yerde duruyo.bi işaret bekliyo komisyon,bi danıştay kararı yada cb.kararnamesi gibi birşey ,başka bi izahat bulamıyorum...

Saygıdeğer öğretmenim dislike attım özür dilerim, görüşünüze katılmıyorum;çünkü Bu saatten sonra toplu bir iade olsun düzenleme olsun Dosyaları bir anda bitirecek bir hamleye girişmezler, komısyon çok çok yüksek ihtimalle 2021 temmuz-Ağustos’a kadar tıngır mıngır gider.

• Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

günaydınlar herkese ;

mebpersonel haber adlı twitter adresinden bir twit atılmış. Baktım İsmail Koncuk bey de takipçi listesinde..

"KHK'lılar hakkında güzel gelişmeler olacak" vs. yazmış..

içerikle alakalı fikri olan var mı? 

inanmak istiyorum ama önceki vakalarda malum.. 

• Beğeni 2
  • Kahkaha 4
  • Onaylama 1
  • Katılmama 1

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
upset.3455, 9 dakika önce yazdı:

günaydınlar herkese ;

mebpersonel haber adlı twitter adresinden bir twit atılmış. Baktım İsmail Koncuk bey de takipçi listesinde..

"KHK'lılar hakkında güzel gelişmeler olacak" vs. yazmış..

içerikle alakalı fikri olan var mı? 

inanmak istiyorum ama önceki vakalarda malum.. 

Şerbet ayları başladı hocam Artık mevsimi.

• Beğeni 2
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 4

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Değerli dostlar EP demeyin bana Allah aşkına. Tek tanık beraat ve ret. Tanık beyanında 2006 yılında askeri okulda okurken benimde sohbetlere gittiğimi tahmin ettiğini düşünmüş. 

Şimdi bu adam pişman olsa ne, olmasa ne. Duruşmanın birinde, yargıtay başkanı İsmail Şükrü Ciritin; Fetö “itiraf et, iftira  at” taktiğini kullanıyor, dediğini söyledim. Heyet başkanı da Yargıtay başkanının ismini vermeden zapta geçirdi. 

Adam ben pişman oldum diyor. Kolluk kendini alana kadar çalışıyor. Sıra kendine gelince savcılıkta ben pişmanım, şunlar şunlar fetöcü diyor. Dedikleri isimlerde keşke cidden doğru çıksa. Madem pişmansan kolluk kapına kadar nerdeydin. Terbiyem müsaade etmediği için daha fazla yazamacağım. Bunların pişmanlığı bilmem neyin tövbesi gibi. Kusura bakmayın. Saygılar.

Güncelleme • • Bilinmeyen34
  • Beğeni 2
  • Onaylama 3

701-beraat-devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Polyanna kişilik olan bana bile, bu "güzel gelişmeler olacak" sözü itici gelmeye başladı.

• Beğeni 1
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 2

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...