İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Muharrem Kaya, 4 dakika önce yazdı:

Sistemden .Kriterimi banka ,adli islem yok . 

hayirli olsun. kurum neydi

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Adnan104 hocam bakalım bu listedemiydik hayırlısı olsjn hakkimizda beklemedeyiz 

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Muharrem Kaya, 18 dakika önce yazdı:

Sistemden .Kriterimi banka ,adli islem yok . 

Hayırlı olsun inş kurumunuz aranmis mi acaba ve banka derken pasif banka mi oluyor çünkü Banka olanlara genelde red verildi de 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar herkesten özür dilerim dışarıda olduğum için çok sık bakamiyorum . Şimdi kendime geldim .Kurumun aranip aramadigindan haberim yok.en son 29.12.2019 da bakmistim komisyon sayfasina.

• Beğeni 2

692 , bekliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Frank Louis, Bir saat önce yazdı:

2017 ağustos takipsizlik. tüm liste.derece 1 AD derece 2 AD.  güncel liste. 2015 Mart alan AD, 2015 mart alan dışı AD

Evet aynen. Sizinde iadeniz hayirli olsun

• Beğeni 1

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
black board, 4 dakika önce yazdı:

black board, 5 dakika önce yazdı:

teşekkürler devrem

• Beğeni 1

679 khk egm 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muharrem Kaya, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkesten özür dilerim dışarıda olduğum için çok sık bakamiyorum . Şimdi kendime geldim .Kurumun aranip aramadigindan haberim yok.en son 29.12.2019 da bakmistim komisyon sayfasina.

Hayırlı olsun. Hangi kurum.

Güncelleme • • Nasip

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hep.Basvuruyorumdan beri forumu takip ediyorum.Bu foruma yazmamistim.İade olunca yazacaktım.Ama hala inceleme devam.672 sayili KHK 22 Ay sendika.(Bu 22 ayın icinde 6 ay dogum izni var.onemli mi bilmiyorum.)Kurum MEB.Mayıs Kyok.Kurum görüsü hakkında bi bilgim yok.Sizleri tanimasam da duamdasiniz.Rabbim yardimcimiz olsun.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672MEB istifa edilmiş 22ay sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Muharrem Kaya, 23 dakika önce yazdı:

Ne güzel ya 1 aydır bakmiyormussunuz. Ben hergün nerdeyse en azından 5 sefer bakıyorum. Acaba sık sık bakmamak mi gerek ki ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
farahzeynep, 7 dakika önce yazdı:

Ne güzel ya 1 aydır bakmiyormussunuz. Ben hergün nerdeyse en azından 5 sefer bakıyorum. Acaba sık sık bakmamak mi gerek ki ??

Yoo. Ben de iki haftada bir bakıyordum ki askere falan gittim bir ay hiç bakmadım en sonunda ret verdiler. Komisyon sayfası giriş hareketleri kararda bir kriter olarak esas alınmıyor.

• Kahkaha 5

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...