İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

Ruhsuz

Yoruldum

Farah

Mahsumalıcı

Ve paylaşılmayan fakat iade olan tüm arkadaşlara hayırlı olsun..

Farah seninkine bir gıdım fazla sevindim:)

Sabırla takip ettiniz forumu..

Darısı iade bekleyen herkese...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayıp olmasın diye ceza verilip salıverilmişler. AA da salıverildiğini yazamamış ama başka haber sitelerinde salıverildiğini belirtiliyor... 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Rabbim daha nice güzellikler yaşatsın. 

• Beğeni 3

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ocak 2014 Kasım 2015 sendika üyeligim vardı. Öncesinde yoktu bişey. Adli idarî soruşturma olmadı. 3 Şubat da kurum görüşüm alınmışti. Sabah eşimin idarî den red tebligatı gelmişti. İnşallah bekleyen tüm masumlar mesleklerine geri iade olurlar en en en kisa zamanda 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aslan, 20 dakika önce yazdı:

İyi akşamlar herkese ben de bugün kabul kararımı gördüm 672 KHK MEB sendika vardı kapanana kadar sadece ikinci döneminde başka kriter yok bildiğim kadarıyla 2 yıl önce beraat almıştım kurum görüşü 2019 ekim de alındı inşallah herkes iade olur 

Hayırlı olsun...

Darısı iade bekleyen tüm arkadaşlara olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aslan, 1 saat önce yazdı:

İyi akşamlar herkese ben de bugün kabul kararımı gördüm 672 KHK MEB sendika vardı kapanana kadar sadece ikinci döneminde başka kriter yok bildiğim kadarıyla 2 yıl önce beraat almıştım kurum görüşü 2019 ekim de alındı inşallah herkes iade olur 

Hayırlı olsun hocam,sendika süreniz 30 ay civarı o zaman.Bu surecte herhangi bir izin kullandınız mı acaba 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sağolun arkadaşlar 30 aya yakın sendika izin kullanmadım hâlâ birçok mağdur insan varken inanın sevinemedim hiç 

• Beğeni 8

Milli eğitim bakanlığı 672 khk sadece sendika inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672zede hocam nazenin hocam bizim gibi sadece sendikadan bekleyip kurum görüşü alinmayanlar daha çok beklermiyiz yorumunuz var mı bizi anlayan tek nefes aldığımız yer burası iyi geceler arkadslar Altuğ hocam da yazımı görmedi galiba analiz için 

• Onaylama 1

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...