İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Bu haftada boş geçtik artık bir dahaki cumaya

• Onaylama 1
  • Katılmama 1

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun. Sadece sendikadan bekleyen arkadaşlarda iade olacaklar inşallah canınızı sıkmayın. Darısı tüm bekleyenlere mazlumlara darda kalmışlara inşallah. Hayırlı geceler diliyorum...

• Beğeni 4

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ZNFB bende aynen bekliyorum sızın gıbı haftaya da bız veririz insallah guzel haberlerimizi... 

• Onaylama 2

Banka 686 inceleme devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 5 saat önce yazdı:

Sahibindenden ihraç oldum olalı 100 tane araba favoriye ekledim dün bakayım dedim hepsi satılmış ? yok arkadaş ben araba değil at alacam okulun bahçesine bağlarım kafam rahat olur

Bizim atın kesin arpasını çalarlar ve bizim at ta onların peşinden gider. Arpadan da attan da oluruz. Biz de böyle orijinal şans var işte ?

• Kahkaha 2

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 38 dakika önce yazdı:

672zede hocam nazenin hocam bizim gibi sadece sendikadan bekleyip kurum görüşü alinmayanlar daha çok beklermiyiz yorumunuz var mı bizi anlayan tek nefes aldığımız yer burası iyi geceler arkadslar Altuğ hocam da yazımı görmedi galiba analiz için 

Bende sizin gibi sadece sendikadan bekliyorum soruşturmam temiz çıktı 5 ay önce takipsizlik verildi 672 MEB komisyon da dosya incelemede hâla

Güncelleme • • Umutlu

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umutlu hocam sendika süreniz nedir acaba iadeler süreye göre olmadığını anladık 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sn @mustafaa34 araba konusunda doğru yoldasınız bence. Sonra detaylı dm den görüşebilir miyiz ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 23 dakika önce yazdı:

Benim durum farklı 28 şubat 1999 sürecinde başörtüden dolayı istifa ettim.2014 ocak ta 28 şubat magďurlarına verilen haktan yararlanıp görve döndüm.2014 aralık sendikaya üyelik tarihim.2016 mart sendikadan istfa ettim .iki darbede beni vurdu yani?bu arada siteyi kullanmayı anca kavradim o yuzden yazamiyordum?

farahzeynep, 2 saat önce yazdı:

Ocak 2014 Kasım 2015 sendika üyeligim vardı. Öncesinde yoktu bişey. Adli idarî soruşturma olmadı. 3 Şubat da kurum görüşüm alınmışti. Sabah eşimin idarî den red tebligatı gelmişti. İnşallah bekleyen tüm masumlar mesleklerine geri iade olurlar en en en kisa zamanda 

Çok sevindim hayırli olsun.Tum sıkıntılar geride kalsın inşaallah

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 12 dakika önce yazdı:

Benim durum farklı 28 şubat 1999 sürecinde başörtüden dolayı istifa ettim.2014 ocak ta 28 şubat magďurlarına verilen haktan yararlanıp görve döndüm.2014 aralık sendikaya üyelik tarihim.2016 mart sendikadan istfa ettim .iki darbede beni vurdu yani?bu arada siteyi kullanmayı anca kavradim o yuzden yazamiyordum?

Çok sevindim hayırli olsun.Tum sıkıntılar geride kalsın inşaallah

Benimde ifadem şubatta alındi kovuşturmaya yer olmadıgina dair kara verildi 5 ay önce komisyona verdim kararı hâla bekliyorum hayirlı inşaallah

altirana, 33 dakika önce yazdı:

2014 aralık--2016 mart arası sendika tüm havuz sorgularım temiz çıktı takipsixlik verildi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
altirana, 12 saat önce yazdı:

672zede hocam nazenin hocam bizim gibi sadece sendikadan bekleyip kurum görüşü alinmayanlar daha çok beklermiyiz yorumunuz var mı bizi anlayan tek nefes aldığımız yer burası iyi geceler arkadslar Altuğ hocam da yazımı görmedi galiba analiz için 

hocam keşke bilsem daha ne kadar bekleyeceğimizi ama su gerçek ki az bi zaman kaldı temmuzda 18 bin daha bitmiş olacak eylül e kadar inşallah bir sonuç çıkar ve inşallah kabul kararı cikar

Es4023, 15 saat önce yazdı:

Dönerci öğretmen olarak hala inceleniyorum??Acaba diyorum bu adam nasıl olsa bir iş bulmuş ekmeğini kazanıyor iade etmesekte olur mu diyorlar ?? Herseye rağmen çok şükür. 
Sagligimiz yerinde el ayak tutuyor Allah namerde muhtaç etmiyor daha ne olsun. 

maasallah hocam ne güzel bir enerjiniz var inşallah tez zamanda kabul kararınızı görürsünüz sağlıcakla kalin☺

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...