İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

khk111, 16 dakika önce yazdı:

Red gelen Eşinizin başka bir kriteri varmıdır, bizde aynı şekilde bekliyoruz

Evet sendika gazete aboneliği banka hesabı okul 4 kriter yani

686 KHK pasif banka okul inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugun vakıfbanka gittim kredi çekmek için sistem uyarü veriyor dedi çekemezsiniz dedi bende msdem çekemezsem bana hesap açiyosunuz paramı değerlendiriyosunuz o nasil oluyor dedim yapacak bişey yok dedi bbdk,cimer yazdim ayrica bbdk sikayet hattini aradim bankacilik kanununda isteyen veriri isteyen vermez diyor insiyatif dedi tamam ben evrak istiyorum dedim neden oldugu için diye bana gene evrak vereminiz dedi bbdk bunnasil bir zihniyet ben kendi ülkende ikinci vatandaşım bu nasıl düşümdür dedim  arkadaşlar bu olayları biryere taşıyın ben ne yapacağımı bilemedim inanın artık zaten ülkemde yaşamaktan çok yaşamama kararı almışlar bizi sanki....

Ordaki konuşan görselininse yapacağı bişey yok anlaşılan talimat verilmiş bir yerden büyük ihtimalle o kadar zoruma gidiyor ki ölmek nile istiyorum bazen yaşatmak bi insanı öldürmekten daha zor...

• Beğeni 1
  • Üzülme 1
  • Kızma 1

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Daşbırk, 19 dakika önce yazdı:

Bugun vakıfbanka gittim kredi çekmek için sistem uyarü veriyor dedi çekemezsiniz dedi bende msdem çekemezsem bana hesap açiyosunuz paramı değerlendiriyosunuz o nasil oluyor dedim yapacak bişey yok dedi bbdk,cimer yazdim ayrica bbdk sikayet hattini aradim bankacilik kanununda isteyen veriri isteyen vermez diyor insiyatif dedi tamam ben evrak istiyorum dedim neden oldugu için diye bana gene evrak vereminiz dedi bbdk bunnasil bir zihniyet ben kendi ülkende ikinci vatandaşım bu nasıl düşümdür dedim  arkadaşlar bu olayları biryere taşıyın ben ne yapacağımı bilemedim inanın artık zaten ülkemde yaşamaktan çok yaşamama kararı almışlar bizi sanki....

Ordaki konuşan görselininse yapacağı bişey yok anlaşılan talimat verilmiş bir yerden büyük ihtimalle o kadar zoruma gidiyor ki ölmek nile istiyorum bazen yaşatmak bi insanı öldürmekten daha zor...

Bir de Akbank a gidip kredi almayı deneyin. Bize zorluk çıkarmadılar eşimle ikimiz de ihracız.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

bunu da şuraya bırakayım. ilgilisine...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Khkli vatandaş, Bir saat önce yazdı:

Evet sendika gazete aboneliği banka hesabı okul 4 kriter yani

Teşekkür ederim,bende de 2013 den 2014 e sarkan cihan medya ve okul odemesi var,bir umut bekliyorum,banka hesabında hareket varmıdır,yani asıl etken bankamıydı,çünkü sendika ve okul ödenmesinden iadeler duyduk

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Slm geçen perşembe soruşturmanın hızlandırılması için dilekçe vermiştim savcılığa bugün kaçakcılıktan aradılar ifadeye çağırdılar sağolsun perşembe izinliyim dedim tamm perşembe gel dedi 3 yılın sonunda bir ışık göründü bakalım alnım ak bakalım ışık ? beyaz mı siyah mı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 7 dakika önce yazdı:

Slm geçen perşembe soruşturmanın hızlandırılması için dilekçe vermiştim savcılığa bugün kaçakcılıktan aradılar ifadeye çağırdılar sağolsun perşembe izinliyim dedim tamm perşembe gel dedi 3 yılın sonunda bir ışık göründü bakalım alnım ak bakalım ışık ? beyaz mı siyah mı 

Hakkında hayırlısı.. il istanbulmu.. istanbulsa hangi savci acaba.....

679 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@berdik25

berdik25, Bir saat önce yazdı:

Hakkında hayırlısı.. il istanbulmu.. istanbulsa hangi savci acaba.....

İl İstanbul savcı O.A 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 3 dakika önce yazdı:

@berdik25

İl İstanbul savcı O.A 

Anladım teşekkürler.. bunun sonucunda takipsizlik alırsın muhtemelen... benim savcı M.A bende senin yaptığını yapıcam yeter artık yahu......

679 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cogitoergosum, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Banka konusunda benim de bir sorum olacak  cevaplarsanız sevinirim. 2013ten önce açılmış altın hesabı, Para girişi yok ancak altının gramından kaynaklanan yükseliş var. İddianamede para artışına gidilmiş yazılmış fakat gerekçeli kararda dediğim gibi altının yükselişine atıfta bulunularak 2018 Haziranda  ilk celsede beraat verildi istinaf edilmeden. Ayrıca 2014 eylülde hesap kapatıldı. Tek kriter buydu. 

Sadece bu gerekçe ile mi iddianame düzenlenmiş yani? Yada bu bile suç unsuru yapılıyorsa adalet dağıtıcıları nelerle uğraşıyor anlaşılıyor

679 KHK-Ret-Banka-Ankara 21.İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...