İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Evet MEB den ses seda yok. 10 gündür olumlu kurum görüşü giden biri olarak incelemeye devam ediyorlar ?

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar koronaya yakalanmama ve bunu çevrenize bulaştırmama konusunda azami özen gösterin lütfen. Hem kim ne olursa olsun, her bir insanın hayatı değerli olduğu için söylüyorum bunu. Hem de haberlerde "fetöcüler korona yayıyor" şeklinde iğrençlikler görmemek için. Fetöcü olmayabilirsiniz, şu forumda çoğumuz da değiliz zaten. Ama malum medyanın tıynetini ve hepimizi fetöcü gösterme çabalarını siz de iyi biliyorsunuz.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 6
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 1 saat önce yazdı:

herkese sağlıklı ve mutlu günler arkadaşlar.

az önce sistemde kabul kararını gördüm..

tebligat gelince detayları paylaşırım...

öncelikle iade olmasını istediğim arkadaşlardan önce iade olduğum için üzüldüm..

umarım tüm arkadaşlar, tüm masumlar kısa sürede görevine ve normal hayatına döner..

BliuVQ.png

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim darısı başımıza inşallah

• Beğeni 3

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 1 saat önce yazdı:

herkese sağlıklı ve mutlu günler arkadaşlar.

az önce sistemde kabul kararını gördüm..

tebligat gelince detayları paylaşırım...

öncelikle iade olmasını istediğim arkadaşlardan önce iade olduğum için üzüldüm..

umarım tüm arkadaşlar, tüm masumlar kısa sürede görevine ve normal hayatına döner..

BliuVQ.png

Çok sevindim. Hayırlı olsun nası bi duygu?

• Beğeni 1

1979kaya_03 675 saglikci inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar koronaya yakalanmama ve bunu çevrenize bulaştırmama konusunda azami özen gösterin lütfen. Hem kim ne olursa olsun, her bir insanın hayatı değerli olduğu için söylüyorum bunu. Hem de haberlerde "fetöcüler korona yayıyor" şeklinde iğrençlikler görmemek için. Fetöcü olmayabilirsiniz, şu forumda çoğumuz da değiliz zaten. Ama malum medyanın tıynetini ve hepimizi fetöcü gösterme çabalarını siz de iyi biliyorsunuz.

Mevcut şartlarda zaten memlekette iki tür insan var; fetücüülerr (!!) ve  Millet Devlet Toprak ve pek muhterem sevdalısı vatanseverler(?)...

Arkadaş hiç bir şeyin kıymeti yok bu diyarda ?

• Beğeni 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 15 dakika önce yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim darısı başımıza inşallah

E hocam sizi 3 gün önce iade ettik ya ? 

• Kahkaha 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phantom18, 17 dakika önce yazdı:

Mevcut şartlarda zaten memlekette iki tür insan var; fetücüülerr (!!) ve  Millet Devlet Toprak ve pek muhterem sevdalısı vatanseverler(?)...

Arkadaş hiç bir şeyin kıymeti yok bu diyarda ?

1. Fetöcü dedikleri adamların hepsi gerçekten fetöcü olsa,

2. Fetöcü demedikleri adamların en az yarısı, dediklerinin belki de %90ından çok daha fazla fetöcü olmasa,

3.  Bunu diyenler de terörist elebaşı, alçak, bebek katili Apo'nun mektubunu TRTde okutanlar olmasa,

4. Ayrıca o diyenler, zamanında diğer terörist elebaşı Feto için "Hocam" "Hocam" diye kanal kanal ağlaşanlar olmasa,

%100 hak da veririm onlara.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 5

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

hadi kurumu aranan arkadaslar bugün iade olun inşallah forumdan çıkın sıra bizlere gelsin?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Canım MEBliler, sizi çok seviyorum. Komisyon kapanana kadar burada birlikteyiz" diye dosyalarımıza bakıp iç geçiren patolojik vaka bir komisyon görevlisi yüzünden mi MEBden karar görmez olduk? Ne bu sessizlik yahu. Salın artık şu öğretmenleri. 

• Beğeni 2

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@varex bu konuda MEB cok iyi.Ocak ayinda bir arkadaşin komisyon sayfasina KABUL yazisi dusmeden Milli Egitim Mudurlugunden aramışlar. Gel Goreve Başlama Dilekcesi ver diye. 5 gun sonra da Ekranda gordu KABUL yazisini.

• Beğeni 1

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...